Crysis 2 - הדיון הראשי. - עמוד 12 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - הדיון הראשי.

--Shadow--

Recommended Posts

פשש,אני אפילו לא סיימתי את השלב הראשון. הגעתי לשלב שיש גם חייזרים ושם הספיק לי...

לא ראיתי אפילו דבר אחד במשחק שעורר בי עניין, עוד משחק של :nixweiss: לא שונה במיוחד מהקודמים, לא מעניין במיוחד, גם לא מרשים כמו הקודמים.

- FARCRY, משחק בעולם גדול, באיזור טרופי, שנלחמים בו באנשים ומפלצות. מאוד מרשים גרפית יחסית לזמנו.

- CRYSIS, משחק בעולם עוד יותר גדול, עדין טרופי ברובו, שנלחמים בו באנשים וחייזרים. מאוד מרשים גרפית ואפשר להרוס את הסביבה.

- CRYSIS 2, עולם הרבה יותר קטן וסגור, לא טרופי (סוף סוף), נלחמים באותם דברים כמו במשחק הראשון. אין הרבה ישנוי בגרפיקה, אין הרס, חסר הרבה הגזרות.

מה שהכי מפריע זה שאין קשר בכלל בין המשחק הזה למשחק הקודם. הזכירו כמה דמויות מהמשחק הקודם ולא יותר מזה, הסיפור מאחורי CRYSIS היה הרבה יותר טוב והיה עדיף שישמרו על אותו קו ולא יעשו משהו לא קשור רק בשביל לשהוא יהיה ב NEW YORK...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 480
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה לגבי המשחק:הורדתי את רמת הקושי לרמה יחסית נמוכה כדי לבדוק משהו...האם אני יכול להעלות את הרמה לרמה האחת לפני הגבוהה ביותר כדי להמשיך בשאר המשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו נתקל בתופעה שהמחשב פשוט קורס אחרי כמה דקה שתיים של משחק? או אפילו במסך הראשי של המשחק ?

עדכנתי לגרסא 1.1 של המשחק + את הדרייבר של הכרטיס מסך.. בהתחלה היה נראה קצת שיפור.. אבל עדיין ממשיך לקרוס..

יש מצב שזה קורה כאשר יש עומס על הכרטיס מסך.. שמתי לב שהמשחק קרס פעמיים כאשר הייתי ליד עשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...