Crysis 2 - הדיון הראשי. - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - הדיון הראשי.

--Shadow--

Recommended Posts

אולי שיתקנו קודם את החרא משחק הזה? אני רוצה לראות הם מעיזים לעשות DLC ראשון בתשלום אחרי החרא שעברנו.

די, כל פעם אני חושב שאני בפורום של בלאק אופס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 480
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תשנו את שם הקובץ הפעלה ל .exe יש שמועות שזה עוזר לCF ולSLI.

לפי מבחן הביצועים פה E8500 מגיע ל23FPS. מדהים.

ועם כמה שהמשחק הזה עובד את המעבד, אתלון מרובע עושה 36 בעוד I3 דו-ליבתי דור קודם עושה 56. מדהים.

וכמובן גבוה מעל כולם. פחות מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרזה חדשה לגבי הציטרים !

30/3 - We wanted to let all of our fans and players know that we take cheating very seriously here at . We are currently taking steps to permanently remove cheats from Crysis 2 and those individuals that choose to utilize them. We thank you for your patience and want to ensure you that we will continue to work hard to keep the integrity of Crysis 2 intact and cheat-free.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרזה חדשה לגבי הציטרים !

הבעיה היא שלא מדובר רק בצ'יטרים עם aimbot או wallhack.

כל טמבל יכול להיכנס לתיקייה של המשחק, ליצור איזשהו קובץ טקסט ולהעתיק אליו כל מיני שורות שפורסמו כבר באינטרנט, והנה הוא מגיע לראנק 50 בלי שום בעיה.

כל טמבל יכול לשחק עם איזשהו קובץ בתיקייה של המשחק, ולשנות למשל שמצב הבלתי נראה יימשך כל הזמן, או שהוא יהיה הרבה יותר מהיר.

זה פשוט קל מידי, ורואים שהם לא לקחו שום דבר בחשבון שקשור לאבטחה לפני ההשקה הכושלת הזאת.

אני בספק אם הדברים האלה לא יחזרו על עצמם גם אחרי שהם כביכול יסדרו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחח נכנסתי לטויטר ואחד ממפתחי ה Catalyst רשם (לפני 38 שניות)

If you have the Steam version you can grab it from here (soon) http://bit.ly/ggjQWi Retail version - rename the crysis2.exe to fear.exe
Just to clarify - Crysis2 seems to have differences in retail vs. versions - hence why two different profiles are needed...

תהיו מוכנים לעדכון :D

עריכה:

LOL מאיפה הבאת את זה?

חח, מפתח ב Catalyst רשם את זה בכבודו ובעצמו :o

עריכה #2

http://www.rage3d.com/upload/appprofile/AMD_Catalyst_11.3_CAP1.exe

עדכון ה CAP שוחרר !!!

עריכה #3

עשו מאיתנו צחוק, זה אפילו יותר גרוע ! ! ! ! ! ! !

יואוווווווווווווווווווווווו אני מוחק את המשחק מעצבים (מחר אני יוריד אותו מחדש :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי התקנתי ואני חייב לציין שהמשחק הזה עולה 10 רמות מעל הקודמים.

Crysis I משומה איטי על מקסימום הגדרות ללא AA ב-1920x1200.

Crysis II לעומת זאת על HARDCORE עף (אינני מוצא דרך לשנות את ההגדרות מעבר לרזולוציה ו-HARDCORE רזו' 1920x1200)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...