Crysis 2 - הדיון הראשי. - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis 2 - הדיון הראשי.

--Shadow--

Recommended Posts

יש שרת ישראלי למשחק של VGAMES !

חפשו בשם של השרת ISRAEL או VGAMES

זה ימצא לכם ! !

ידוע.

אבל בכל פעם שהצצתי הוא היה ריק.

אגב אין DX11 ושמעתי שהם אפילו אמרו שבסוף הם לא הולכים להוציא את הפאטץ, חוץ מזה שאם אתה לא בונה את המשחק לDX11 אז הוא לא שווה באותה רמה, METRO נראה הרבה יותר טוב

יהיה DX11 זה בטוח. הם הודיעו על זה באופן רשמי.

אבל לי באופן אישי ממש לא איכפת, יש בעיות הרבה יותר דחופות במשחק הזה.

הפסקתי כבר לשחק בגלל כל העצבים שהמשחק מביא לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 480
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ידוע.

אבל בכל פעם שהצצתי הוא היה ריק.

יהיה DX11 זה בטוח. הם הודיעו על זה באופן רשמי.

אבל לי באופן אישי ממש לא איכפת, יש בעיות הרבה יותר דחופות במשחק הזה.

הפסקתי כבר לשחק בגלל כל העצבים שהמשחק מביא לי.

יאללה אני נכנס :) כנס גם אתה

תוסיפו אותי לחברים, אני זה Kirma

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינגל מהנה, עלילה מעולה (לטעמי) שהשאירה אותי ממתין לשלישי במספר.

וויזואלית המשחק נראה פגז, DX9 מנוצל בצורה מעולה, זז ומרגיש חלק תוך-כדי שהוא נראה מעולה.

עיצוב משגע, ניו-יורק תחת פלישה נראית סוחפת ומעולה.

מולטי קצת לא לטעמי, לא מדבר על הבעיות דווקא על הרעיון הכללי.

חוץ מזה יש פה פוסטים מצחיקים, כאילו אנשים בוכים על זה שהמשחק זז חלק בלי לאמץ להם את הכרטיס...

נראה מעולה נקודה, עובד מעולה נקודה. DX9 מנוצל בצורה פנטסטית, אי אפשר לרצות אנשים.

משחק מעולה פלוס בקיצור.

אתה מדבר כמו שחקני קונסולות שמסתפקים במה שיש כי הם לא יכולים יותר.

המשחק נראה טוב בסך הכל, הרבה יותר טוב מכל שוטר אחר באזור, אבל הוא לא חצי ממה שהבטיחו שהוא יהיה מבחינה ויזואלית

אמרת בעצמך הם מנצלים DX9 עד הסוף, למה הם לא מנצלים DX11 עד הסוף? הרי זה לא שהיה DX9 שהם התחילו לפתח את זה

CRYENGINE 3 וCRYSIS2 שניהם התחילו אחרי שהושק DX11 --לציבור-- (מפתחים מקבלים את זה לפני)

יש הבדל -ענננננננננננק- בין משחק שמפותח בDX11 למשחק שמוסיפים לו אופציות שיש בDX11

אתה לא יכול להגיד שהחברה שלך בנתה את המנוע הכי טוב שיש, להשוויץ בו, להגיד שמהחשב זה מרכז הפיתוח שלך ולהבטיח שהוא ינצל את כל המשאבים האפשריים כדי להראות מדהים ואז להוציא משחק לקונסולה בDX9.

הם איבדו המון קרדיט על המשחק הזה בקרב קהילת הPC, אם תקרא תגובות בפורומים של אתרי משחקים גדולים תראה שכולם מדברים שם כמוני וכל קהילת הקונסולות המיושנות מדברים כמוך

והAI הכי גרוע שראיתי בחיים שלי, גם הפיסיקה על הפרצוף

אתה יורה בבן אדם, הוא מתקפל עשר פעמים, לפעמים גם אחרי שהוא נופל ומת פתאום הוא מתעורר לחיים, באגים מפה ועד הודעה חדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה חלליות שמתרסקות אז אני לא בטוח איפה אתה, בכל מקרה פשוט תחפש את המשושה הכחול ברגע שתצביע עליו זה יגיד לך מה לעשות, זכור לי שבהתחלה שמתרסקת חללית אתה צריך לאסוף דגימה ממנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...