Assassin's Creed: Brotherhood - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Assassin's Creed: Brotherhood

sir f

Recommended Posts

אפשר הצעות? כדי לי לקנות את המשחק? אם כן, איפה הכי זול?

אני אישית אהבתי (אני מעריץ של הסידרה), אחד המשחקים היותר טובים שיצא לי לשחק בהם (לדעתי לפחות, שני רק ל Mass Effect מבחינת העלילה).

יש הרבה משחקים שהם רק יריות או רק אקשן, פה יש עלילה פשוט מדהימה כמובן עוד יותר טוב למי ששיחק בכל השלוש.

לגבי זה שאמר שאי אפשר לטייל במשחק אחרי סיום המשחק, אפשר תסיים את הכתוביות אחרי הסצינת סיום (לוקח משהו כמו 10 דקות אולי יותר אפילו).

שווא לקנות אותו אבל לא מהחנויות בארץ כמובן (לדעתי בכלל צריך לעשות חרם על כל החנויות בארץ), אני קניתי בסטים, אם ממש רוצים לחסוך אפשר לקנות רק קוד ב ~20$ ברחבי הרשת.

עשיתי פרי אורדר לדלוקס, וכשבארץ זה היה 97$ אני קניתי את זה דרך סטים ב 50$ (פחות סנט אחד)

המולטי ממש כיפי ושונה מכל דבר שאי פעם שיחקת בו, מצויין להעביר שעה או שעתיים, אך לצערי לא מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אישית אהבתי (אני מעריץ של הסידרה), אחד המשחקים היותר טובים שיצא לי לשחק בהם (לדעתי לפחות, שני רק ל Mass Effect מבחינת העלילה).

יש הרבה משחקים שהם רק יריות או רק אקשן, פה יש עלילה פשוט מדהימה כמובן עוד יותר טוב למי ששיחק בכל השלוש.

לגבי זה שאמר שאי אפשר לטייל במשחק אחרי סיום המשחק, אפשר תסיים את הכתוביות אחרי הסצינת סיום (לוקח משהו כמו 10 דקות אולי יותר אפילו).

שווא לקנות אותו אבל לא מהחנויות בארץ כמובן (לדעתי בכלל צריך לעשות חרם על כל החנויות בארץ), אני קניתי בסטים, אם ממש רוצים לחסוך אפשר לקנות רק קוד ב ~20$ ברחבי הרשת.

עשיתי פרי אורדר לדלוקס, וכשבארץ זה היה 97$ אני קניתי את זה דרך סטים ב 50$ (פחות סנט אחד)

המולטי ממש כיפי ושונה מכל דבר שאי פעם שיחקת בו, מצויין להעביר שעה או שעתיים, אך לצערי לא מעבר לזה.

מאיזה סיבה בדיוק אם אפשר לשאול?

נכון, יש חנויות שמגזימות עם המחירים אבל יש חנויות שמציעות משחקים במחירים טובים כמו זולגיימס ופיסיגיימס שלפעמים יש להם מחירים שמשתווים לסטים.

הבעיה שהמחיר עולה בגלל היבוא אבל יש חנויות שכמובן מגזימות ומעלות את המחיר ב50 אחוז ויותר (BUG עם COD BO) ומהם באמת לא צריך לקנות.

למי שרוצה לקנות בארץ שתי החנויות למעלה הם אופציה מצויינת וכדאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, יש חנויות שמגזימות עם המחירים אבל יש חנויות שמציעות משחקים במחירים טובים כמו זולגיימס ופיסיגיימס שלפעמים יש להם מחירים שמשתווים לסטים.

הבעיה שהמחיר עולה בגלל היבוא אבל יש חנויות שכמובן מגזימות ומעלות את המחיר ב50 אחוז ויותר (BUG עם COD BO) ומהם באמת לא צריך לקנות.

צודק, לאחר עיון בכמה חנויות כאלו ואחרות החלטתי לוותר כנראה מהר מידי. בלי לבדוק את כל האפשרויות,

אך מבדיקה קטנה בזולגיימס אין מבחר יותר מידי גדול למשחקים (למחשב) חדשים שלא לדבר על עיצוב.

מפיסיגיימס הופתעתי לטובה, ואכן יש מחירים הרבה יותר אטרקטיבים ממה שנתקלתי בחנויות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בגללן חלק גדול של משחקי מחשב שנמכרים בחנויות דיגיטליות חסומים באיזור שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי בכל ה 3,אני כרגע ב 18 אחוז,ואני בצער רב אומר שאת השני,נכון לעכשיו..אהבתי יותר.

ברדרהוד ממשיך את העלילה בצורה מטורפת! סיים ואז תגיד אוקיי ;)

שיפרו מלא מלא מלא דברים ומערכת קרבות עוצרת נשימה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי את כל הקטע של הINVESTMENT?

איך אני משקיע בחנויות?

כשאני מנסה לבחור את האופציה הזו בתפריט שלהם כתוב לי שאני DISCONNECTED או משהו בסגנון הזה...

תודה!

אתה צריך להיות מחובר ל UBINET.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק שחקתי כמה שעות ראשונות

למשחק הזה יש כל כך הרבה להציע הרבה דברים קטנים וגדולים

והכל עשוי נכון ומהנה

רק ראיתי קצת מהדברים החדשים חבל על הזמן כיף להסתובב בעיר הענקית הזאת פשוט הכל נראה מעולה ומרגיש מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהמשחק כל כך מלא באגים?

המון פעמים קורא שהמשחק באמצע משימה פשוט לא מגיב.. אתה כאילו לא קיים שמה..

הפתרון היחידי זה רק להפעיל את המשימה מחדש.

זה קרה לי המון המון במשחק.

מוזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום להשיג את השיריון המיוחד לאחר סיום ששת הTOMBS.

נראה פשוט אדיר!

(ויש גם הפתעה קטנה)

איזה הפתעה?

אני סיימתי והשגתי את השריון וקיבלתי רק שריון או שאני מפספס משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה הפתעה?

אני סיימתי והשגתי את השריון וקיבלתי רק שריון או שאני מפספס משהו?

Dagger of Brutus, הכי חזק במשחק.

והחליפה נראית זוועה.

ממליץ יותר להשקיע ולהשיג שתי Shrunken Head בשביל ה Shop Quest שנותן את ה Armor החזק ביותר.

צריך בשבילו עוד כמה דברים אבל אלו הקשים ביותר להשגה, יש 2 בתיבות (אחד ב Antico District ואחד במשימת Romulus).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...