לא מצליח להתקין מערכת הפעלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להתקין מערכת הפעלה

TipX-Bomb

Recommended Posts

שלום לכם,

לפני פחות או יותר שבוע קיבלתי מעבד חדש ולוח אם חדשים (AXP2500+ 8RDA3+ rev2.1). והעברתי את הקודמים (AXP2000+, K7NCR18D) לאח שלי.

אצלי פירמטתי והכל והולך מצויין.

אבל אצל אח שלי אחרי שהתקנתי את הרכיבים, אני בא להתקין את המערכת הפעלה, (XP, דרך זה ששמתי את ה-CD ב-1st boot drive) (שדרך אגב השתמשתי בדיסק הזה כבר כמה פעמים, ובאותה שיטה בדיוק כמה [הרבה] פעמים, וגם ניסיתי עם 98 שגם בהתקנה שלו זה נתקע) הוא נכנס למסך הכחול של ההתקנה, גומר להעלות את הרישומים שלו (זה מלמעטה), רושם בערך לחמש שניות Setup is starting (הדבר האחרון שהוא אמור לרשום, לפני שהוא מעלה את השיחה עצמה של ההתנקה) ועושה ריסטרט.

וניסיתי עם כמה דיסקים שכולם טובים. לפעמים הוא גם נתקע ב-Setup is starting ולא עושה כלום.

ניסיתי להתקין דרך הדוס, ניסיתי לפרק ולהרכיב מחדש הכל (הכל) כבר כמה פעמים, ניסיתי לפרמט את ה-HDD גם כמה פעמים.

ויש לי ניסיון עם הרכבת מעבדים ולוחות אם.

**יש לציין שזו הפעם הראשון שזה קורה לי, שאני לא מצליח להתקין את ה-. וכבר פירמטתי בעבר עם הרכיבים האלה. כך שלא יכול להיות שהם פגומים או משהו.

***הביוס עובד מצויין.

אז מה לעשות?? :'(

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים עכשיו הוא התחיל להגיד לי משהו חדש - שנייה אחרי שהוא רושם Setup is starting הוא עושה את המסך הכחול ורושם בו:

A problem has been detected and has been shut down to prevent damage to your comuter

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

ואז הוא רושם לי שאם זה פעם ראשונה שאני רואה את זה, לעשות Restart (וזה לא פעם ראשונה) ואם אני ממשיך לראות את זה, אז אם אתקנתי חומרה או תוכנה חדשה, אז לבדוק שזה מותקן כראוי.

וכבר ניסיתי לפרק ולהחזיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה שאתה מפעיל את כל הכוננים שלך על בקר IDE רגיל

יכול להיות שאתה צריך איזה DRIVER לבקר של אחד הכוננים

ובכל מקרה נתק הכל חוץ מכונן קשיח ו CD.

בהצלחה!

וכמובן תוריד את כל הכרטיסים שיש לך במחשב. תעשה DISABLE לכל הדברים שיש לך ONBOARD ותבטל את כל היציאות COM ו PARRALEL שיש לך...

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים -->

ניסיתי עוד משהו:

ניסיתי להחזיר את המעבד הישן והלוח אם הישן (ASUS A7A266, AXP1600) והכל עבד. אז ניסיתי לשים את המעבד AXP2000 וגם עבד..

מכך נובע שזה בעייה בלוח אם... :(

אז רגע מה הבעיה בעצם? הרי אצלי הלוח אם עבד מצויין.. למה כשהעברתי אותו הוא עושה בעיות?

נראה לכם שזה נזק בלטי הפיך? :(

יש טעם לנסות להשתמש באחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...