תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3. - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3.

Nemesis

Recommended Posts

כרגע מערכת ההפעלה שלי מותקנת על בקר RAID הפנימי של שני דיסקים קשיחים בתצורת RAID 0, עוד חודשיים כשאקבל לוח חדש (אם RSM יחליפו). אני אוכל פשוט להגדיר RAID מחדש והמערכת הפעלה תעבוד? או שהחומר ימחק ואני אצטרך לגבות ולהתקין מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, תוכל להגדיר מחדש, כל עוד שזה אותו בקר אז לא אמורה להיות בעיה.

מעבר לזה השאלה שייכת לפורום אמצעי אז אתה יכול להמשיך את זה שם בדיון חדש אם יש לך עוד שאלות בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז לפי מה שעובד KSP אמר, האם כדי לרכוש את הלוח הזה ואז שיגיע לוח מתוקן לקנות חדש?

האם KSP גם יפרקו וירכיבו לי את המחשב מחדש?

אתה לא קונה חדש, אתה מחליף.

אם אתה רוכש מערכת עם הרכבה, העבודה תיהיה ללא עלות.

אם תרכוש חלקים בנפרד ותרכיב לבד, ותחליט אחר כך שתרצה הרכבה של הלוח המתוקן, תאלץ לשלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמתכנן לקנות לוח מהסדרות הללו ואז להחליפו, אין ממש טעם לשאול פה בפורום כי כל חנות והמדיניות שלה.

מן הסתם סביר להניח שהמדיניות של כל חנות שמכבדת את עצמה (שנגזרת מזאת של היבואנים והיצרן) תהיה להחליף את הלוחות ללא עלות (או לסרב למכור כעת לוחות כאלה עד שיגיעו לוחות תקינים), אבל שאלות מסוג זה יש להפנות לנציגי המכירות או השירות של החנות שממנה אתם קונים, ואפילו לקבל לכך התחייבות בכתב אם יש ספק, כי החנות היא זאת שתספק את השירות וצריכה לעמוד מאחורי הדברים. פה בפורום, כל עוד הכותבים הם לא נציגים רשמיים של חנות כזאת או אחרת, לדברים שנכתבים אין ממש ערך ברמה המעשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם אומרים - חבר שרוצה מחשב מבוסס I5 2500K + P67 לגיימינג : המלצתי לו לקחת את ה P67PRO (שמעבר לתמיכה ב SLI/CRF ב X8+X8) מאפשר עבודה עם 4 יציאות SATA3 (כולל את בקר המרוול) או כמקביל לו רק טיפה פחות מומלץ ה UD4 של גיגבייט . וכמו שזה נראה הוא לא יצתרך בכלל להחליף לוח - 4 אמורות להספיק לו לגמרי .

לבן אדם שמחפש דבר איכותי לגיימינג ולא מפריע לו לשלם 200 ומשהוא ש"ח יותר ולקבל מוצר איכותי ובלי הטרטור של ללכת להחליף ...

האם זו המלצה הגיונית לדעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה עניין של העדפה אישית.

זה לא שה-200 שקלים נותנים לך לוח שהבעיה לא קיימת בו, זה פשוט פתרון בעקיפין. אני הייתי מעדיף לחסוך 200 שקלים ובעתיד להחליף את הלוח לגרסה מתוקנת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ישנה כזו התחייבות מצד החנות אז אני לא רואה סיבה שלא. יש פורטים של SATA 6.0Gb/s שיעזרו זמנית.

אם אין מספיק פורטים של 6.0Gb/s אז אין בעיה להשתמש ב-3.0Gb/s, זה לא שהם מקוללים. הביצועים אולי ירדו עם הזמן ובמקרה הרע ביותר הם פשוט יפסיקו לתפקד. במקרה הזה הייתי מבקש גם התחייבות שיחליפו את הלוח בעד לוח "דפוק" אחר. כלומר כל עוד שלא תצא גרסה מתוקנת, הם יתחייבו להחליף את הלוח אינסוף פעמים במידה והפורטים נדפקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...