תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3. - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3.

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שזה לא כל כך קשור לנושא,

אבל איפה אפשר לקנות לוחות אם של , P67?

אני חושב שאייבורי הם היבואנים אבל לא ראיתי חנויות שמוכרות לוחות אם p67 של .

אם למישהו יש מושג אני יעריך את זה.

תודה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם אבל לי יש בעיה אחרת עם הלוח ..

קניתי לא מזמן את הלוח אם p8p67 pro

חיברתי את הארד דיסק שלי שתומך Sata 3

לכניסה של ה 6gb והמחשב התחיל לגמגם... ממש כאילו יש לי סקטורים פגומים בארד דיסק...

פעולות פשוטות לקחו שעות ... וצפייה בסרטים הייתה בלתי אפשרית... בכול מקרה..

החלפתי את החיבור ל הארד דיסק לחיבור של sata 2 בלוח אם.. ועכשיו כמו חדש !!!

אני רוצה להוסיף שכן התקנתי את כול הדריבריים ללוח אם וכן צרבתי את הBIOS מחדש לגרסת הבטא שלהם... בכול מקרה אני מקווה להחליף אותו למשהו קצת יותר מוצלח..... בהצלחה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א באתרים של TMS ופנדה כבר משווקים ה B3 של ג'יגבייט (לא נראה לי שהם ממש במלאי..)

די מוזר שבאתר של TMS למשל משווקים במקביל הלוחות התקולים מאותו הדגם (למשל PH67A UD3 ו PH67A UD3B3) והלוחות ה B3 יותר יקרים באיזה 50 ש"ח..

כמובן שברגע שה B3 יכנסו למלאי זה יהיה לגמרי חסר הגיון מצד החנות למכור את הישנים כשהחברות אמורות להחליף להם בחינם (וגם הם ללקוח - אני מקווה..) :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון שאם אני מגלה ביצועים ירודים בחיבור אחד, זה אומר שבכולם יהיו ביצועים ירודים?

או שאם יש תקלה בחיבור אחד, זה לא אומר שיש תקלה בכל החיבורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקלה עלולה להתרחש בכניסות SATA 3 בלבד, לא בכניסות SATA 6 או כניסות שעובדות על בקר שונה משל הצ'יפסט

כניסות שמקושרות לSATA 6 לא מושפעות מהבאג, תקרא עמודים קודמים שמסבירים איך לזהות את היציאות הבעייתיות ועוד פרטים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...