תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3. - עמוד 12 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקלה בבקרי ה-SATA של לוחות SB. איך לזהות את מהדורת B3.

Nemesis

Recommended Posts

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שצריך לעשות סטיקי חדש, ובו ריכוז את המידע הרלוונטי לתקלה

ASUS, GB, ואינטל כבר הרכיבו לוחות עם ה'ציפ המתוקן, וכבר בחלק מהחנויות ניתן למצוא לוחות GB למכירה בגירסה החדשה

כל מי שדחה שידרוג ורוצה מחשב מבוסס SB, עדיף לדבר עם החנות כדי לקבל לוח B3(המתוקן) - גם במחיר של לחכות עד שבוע - שבועיים וחצי נוספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם גם אינטל הוציאה לוחות אם מתוקנים (DP67BG) ?

בדקתי באתר שלהם אבל המידע לגבי הגירסה (B3) לא מופיע מפורשות.

רק כתוב שיש עוד סטפינג -

השאלה שלי היא כזאת האם בדומה לGigabyte,Asus', גם כבר מספקים לוחות אם תקינים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א באתרים של TMS ופנדה כבר משווקים ה B3 של ג'יגבייט (לא נראה לי שהם ממש במלאי..)

די מוזר שבאתר של TMS למשל משווקים במקביל הלוחות התקולים מאותו הדגם (למשל PH67A UD3 ו PH67A UD3B3) והלוחות ה B3 יותר יקרים באיזה 50 ש"ח..

כמובן שברגע שה B3 יכנסו למלאי זה יהיה לגמרי חסר הגיון מצד החנות למכור את הישנים כשהחברות אמורות להחליף להם בחינם (וגם הם ללקוח - אני מקווה..) :s05:

פשוט מניאקים. אני רכשתי לוח P67 מזיגזג ואני שקט בכך שברגע שהם יקבלו מלאי של B3 אני אקבל לוח חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה איזה כונן יש לך. בחיבורי ה-SATA 3.0Gb/s שקשורים לערכת השבים תיתכן הבעיה (ביצועים ירודים או שהפורטים כלל לא יעבדו). בחיבורי ה-SATA 6.0Gb/s שקשורים לערכת השבבים הבעיה אינה קיימת וכנ"ל לגבי כל חיבור SATA (מכל סוג) שאינו קשור לערכת השבבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...