Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 186 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

איך אני אוהב את השטויות שיוצאות משחקני BF3 שאין להם מושג על COD וזורקים על הכותר הזה דוגמא רעה לכל דבר

חפש בMW2 מפה שבה אין איזור שבו אי אפשר לאגף, בהצלחה. ואל תחזור לפה בלי דוגמאות

אממ, כולן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^

לפחות כשאני יורד על BF3 אני כותב למה, אתה רק מתאים את המציאות למה שנוח לך :P

כל מפה של COD מורכבת ממספר נקודות מרכזיות (בדרך כלל בין 5 ל 8) שלכל אחד מהן יש 3-5 נקודות גישה וברובן לפחות 2 קומות (כלומר 2 מסלולים דומים אחד מעל השני שמתיחסים אליהם כנקודת גישה אחת). זה אומר שברגע שיודעים מיקום של מישהו אפשר לאגף אותו בלי בעיה מכמה כיוונים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד. המערה באפגן בעלת 3 נקודות גישה, וכל האיזורים האחרים בעלי שתי נקודות, האסטייס בעלת 4 כיווני כניסה, הסקידרואו מרובעת ובעלת 4 איזורים כאשר בכל אחת 2 נקודות גישה, ההיירייז מפה כמעת סימטרית בעל נקודות רישה רבות הן על פני השטח והן תת-קרקעית. הטרמינל גם הוא לא משאיר שום איזור פתוח בלי לפחות 2 נקודות גישה, בן אם באיזור המטוס ובין אם בנקודות בדיקת הנוסעים, והרשימה נמשכת. בפעם הבאה במקום לשגר זיקוק באוויר ולסתום את האוזניים אפשר לבדוק את העובדות בשטח, מר מלעיז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם חזרתם להשוות תפוחים לאגסים?

למרות שאני חובב COD מושבע (הנה אמרתי את זה בת'רד של BF) יש כמה דברים שאני אוהב יותר ב- BF.

למשל בפעם הראשונה ששיחקתי ב- BC2 הופתעתי לגלות (לטובה) שהמפה מתקדמת לכמה איזורים , זה היה אדיר מבחינתי.

ב- BF , צלף הוא צלף אמיתי ולא כמו ב-COD שאתה צריך קורדינציה של ילד קוראני בשביל לשחרר ירייה כמו שצריך.

סה"כ , עדיין מבחינת חווית משחק COD הוא הדבר מבחינתי אבל BF עשו צעדים יפים מאוד בבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא משווים, רק מציינים שההתיחסות פה ל COD מאוד לא מדוייקת ושיש משתמשים בפורום שפשוט מנסים להראו תשהם נכונים גם שהם לא.

מסכים איתך בקשר לצלפים ב BF3, לדעתי הרבה יותר טוב. גם אני חושב שהעיצוב מפות שמתקדמים מאיזור לאיזור מצויין. בכללי ל BF כסדרה ובמיוחד ל BF3 יש את כל מה שצריך בשביל להיות סדרת המשחקים הטובה ביותר שנוצרה עד היום. הבעיה היחידה היא ש EA ו DICE הן לא החברות הנכונות לעשות את זה, כל מה שהצמד הזה הביא בשנים האחרונות היה MEH. ביום ש BF יצא עם באגים שתואמים את המשחק ולא מוגזמים וחסרי היגיון ומפריעים לשחק אני אשמח לשבת ולשחק במשחק הזה שעות. לצערי היום הזה מתרחק משנה לשנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, אתה פשוט שחקן COD בהכחשה :cool2:

לא רק אני :lol: .

תאמת בBF2142 המפה הכי משוחקת היית

Camp Gibraltar

(ההתחלה קצת מטעה ;) )

חבל שלא הכניסו אותה לתוך 4 מפות המשודרגות מBF2 :cool2: .

תאמת רוב אותם שמתלהבים מכלי טייס כדו'... זה בעיקר ילדים.

אני לא אומר שזה לא כיף בכלל (גם שכחתי איך זה 64 שחקנים ) . אבל עדיין האקשן לא עומד כמו במפה צפופה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המפות של COD, אבל כולן, בנויות כך: אזור קבוצה א', אזור קבוצה ב' 1-4 מסדרונים שרוחבם בגודל פרופרציונלי והפוך למספרם שמחברים את 2 באיזורים הנ"ל. בחלקם חלק המסדרונים האלו יתאחדו לאיזור פתוח אחד.

בסופו של דבר כל המפות ב-COD גוררות אותך או לנקודות חנק או שטח פתוח עם צלפים.

אם כבר אתם מעדיפים משחקיות מהירה של COD שחקו Homefront שם אשכרה יש נופך טקטי. ולא קרב פינג מול פינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ ענק.

ב HOMEFRONT אין מספיק שחקנים (וחבל שאין, לדעתי משחק נחמד). חוץ מזה המפות שם מאוד לא מאוזנות וה HIT BOX לא במקום.

לא מסכים עם אף אחת מהטענות, אין הרבה שחקנים אבל גם אין הרבה שרתים אז אין בעיה למצוא שרת כמעט מלא. המפות מאוזנות למדי, איזון מושלם יהיה לך רק במפות סימטריות. לא ראיתי שום בעיה עם ה-hitbox, בטח שלא בהשווה ל-BF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכל שלושת איזורי המפה, אני אישית הכי נהנה לשחק באיזור הרכבת (פשוט יותר אקשן )-ואני חובב BF הרבה יותר מCOD .

אני חושב שמאוד כדאי שגם מפות כאלה יהיו ,אל אף שתחילת המפה לא חביבה לעלי- אבל משך סגנונה גם בצפפות כמו ברכבת -זה טוב .

בטח זה אזור שכולם חולים אליו כי ה FPS בו הכי גבוה אתה צודק האקשן מאוד ריאליסטי ודינמי

אצלי זה מזנק ל80 לפעמים

ולשחק לא במסך מלא זה בכלל נהדר הFPS קופץ עד ל95-120 ULTRA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר בכלל על הFPS .

חבל על האולטרה אין ממלא הבדל (בבטא ) שחק על HIGH .

לא מובן איך במסך קטן כזה FPS אתה מקבל. ההבדל בין הכרטיס שלך לשלי זה נע בממוצע של 12 FPS לטובתך.

אני עם אולטרה כולל AA לא מתקרב לשם במסך מוקטן. טוב, הבנתי שזאת בעיה בבטא כל אחד מקבל משהו אחר לחלוטין.

בכל אופן גם אתם מרגישים בעיקר עם הכוונת שהמשחק כבד כזה אפילו עם FPS מעל 60?

תאמת אני לא יכול לשחק ככה. לרוב אתה מכוון אבל אתה לא תופס את האוייב (למשל שרץ הצידה )כי זה מרגיש כבד או לאגים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי מצחיק ש באזור שבחוץ איפה שכל מכוניות זה צונח לפעמים ל15 FPS :lol: אפילו עם מסך מוקטן

בכלל איך שהתחלתי לשחק בבטא חטפתי שוק של החיים ישר ביטלתי את ההזמנה

אכשיו אני חושב שזאת הייתה החלטה פזיזה מדי

יש לי הרגשה טובה לגבי המשחק אני אמשיך איתו! :xyxthumbs:

יש כבר איזה הדלפה לגבי איזה צבאות ישתתפו במולטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...