Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 189 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

אכן הישג נדיר בפחות מ 24 שעות.

טוב, הביטא נחמדה ואותי לא הפילה. עוד כמה שעות ישוחרר לו באמריקה הרחוקה משחק בשם RAGE

ואני די מתרגש מהעובדה שהולך לצאת משחק עם חותמת של ID :xyxthumbs:

לגבי הקניה הקבוצתית, מחר אברר אם יש התקדמות כי הזמן קצר והמלאכה (בעיקר של המפתחים מ DICE) מרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משחק בXBOX והביטא לא רעה בכלל, המשחק נראה מעולה והמנוע מרגיש לא רע בכלל, אך עדיין הנוסחא המנצחת בשבילי היא COD.

העברתי הרבה שעות בBFBC2 במחשב וגם BF3 מעולה אבל הארקיידיות והגימור של COD ושל IW בייחוד פשוט לא נותנים צ'אנס לשאר הMULTIPLAYER FPS בעיניי. ::)

כך או כך, חוץ מעצם העובדה שגרסאת הקונסולות רצה על 30FPS, ההבדלים הגרפיים אינם משמעותיים מדי אלא אם כן אתם גיקס שיושבים סנטימטרים ספורים מהמסך ומחפשים JAGGIES וטקסטורות גרועות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DICE ישכילו :lol: :lol: :lol:

לקנות GTX590 זה מפגר :P בזבוז כסף נוראי...זה גם משעשע להגיד שהתמיכה של מחורבנת. עבר הרבה מאוד זמן מאז שראיתי משחק שעשה בעיות עם , לפחות מהמשחקים הטובים. בזמן האחרון NVIDIA לא עשו עבודה טובה במיוחד. תיראה נגיד את BF3, אפס בעיות עם כרטיסי מסך של ומלא בעיות עם כרטיסים של , במיוחד בגלל הדרייבר המיוחד שלהם (מיוחד בתחת שלי, 38% שיפור ביצועים עמוק יותר בתחת שלי).

אתה הראשון עם כרטיס מסך של שיש לו פריזים. אני עם כרטיס שאפילו לא עומד בדרישות המינימום ולא היו לי בעיות בכלל (חוץ ממסך שחור אחד בהפעלה של המשחק אבל אי אפשר לדעת ממה זה נגרם).

להוציא את Caspian Border היה אחד הדברים היותר מפגרים שהם עשו ב-"בדיקה" הזו.

אני עם הדרייברים של ATI כבר לפחות 3 שנים, וכבר עברתי איתם 2 וכל פעם שאני מוריד את הדרייברים שלהם, אני חושב על לירות לעצמי בראש.

אם אני לא טועה אפילו היה מישהו שכן דיווח על בעיות עם הדרייברים של ATI והבטא.

אני משחק בXBOX והביטא לא רעה בכלל, המשחק נראה מעולה והמנוע מרגיש לא רע בכלל, אך עדיין הנוסחא המנצחת בשבילי היא COD.

העברתי הרבה שעות בBFBC2 במחשב וגם BF3 מעולה אבל הארקיידיות והגימור של COD ושל IW בייחוד פשוט לא נותנים צ'אנס לשאר הMULTIPLAYER FPS בעיניי. ::)

כך או כך, חוץ מעצם העובדה שגרסאת הקונסולות רצה על 30FPS, ההבדלים הגרפיים אינם משמעותיים מדי אלא אם כן אתם גיקס שיושבים סנטימטרים ספורים מהמסך ומחפשים JAGGIES וטקסטורות גרועות :smile1:

אני מצטער להגיד אבל COD תמיד הוגדרה בשבילי כמשחק לילדות קטנות עם קוקיות, שלא יודעת לשחק FPS.

הגרפיקה לעומת BF - אין פה בכלל מקום להשוואה.

והמשחק עצמו הוא פשוט מנוע משופר של CS.

שמסכם בכמה מילים, שחקנים שאין להם SKILL, וזה גם מוכח, בBF אתה לא יכול לעשות Rampage ולרוץ כמו משוגע ולדפוק Headshots תו"כ ריצה.

ולא רק שהם "עוזרים" לשחקנים ברגע שהם הגיעו לkill streak מסויים ונותנים לו אופשרות לעלות למסוק ולחסל עוד 20 איש כי ה8 שהו הרג לא הספיקו.

פשוט ביזיון של משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער להגיד אבל COD תמיד הוגדרה בשבילי כמשחק לילדות קטנות עם קוקיות, שלא יודעת לשחק FPS.

הגרפיקה לעומת BF - אין פה בכלל מקום להשוואה.

והמשחק עצמו הוא פשוט מנוע משופר של CS.

שמסכם בכמה מילים, שחקנים שאין להם SKILL, וזה גם מוכח, בBF אתה לא יכול לעשות Rampage ולרוץ כמו משוגע ולדפוק Headshots תו"כ ריצה.

ולא רק שהם "עוזרים" לשחקנים ברגע שהם הגיעו לkill streak מסויים ונותנים לו אופשרות לעלות למסוק ולחסל עוד 20 איש כי ה8 שהו הרג לא הספיקו.

פשוט ביזיון של משחק.

הירוק נכון כל השאר שטויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון להגיד שב-COD אין סקייל בכלל. זה סוג שונה לגמרי של סקייל. ב-COD מה שחשוב זה מהירות תגובה מהירה, יכולת נעילה על מטרה ופינג כמה שיותר נמוך. ב-COD אין כמעט שום רובד טקטי. ב-BF, BF האמיתי לא המפת COD שבבטא, כל הנ"ל גם חשובים אבל הרבה יותר חשוב הוא הרובד הטקטי.

וסיימון אני מצטער אבל COD הוא הוא הגדרה המדוייקת של CS עם מנוע משופר. הנשקים הנפתחים, התוספות לנשקים ופרסי קיילסטריק כל אלו תוספות לבסיס שהוא זהה לחלוטין ל-CS. אז CS מבוסס סיבובים וללא respawn ביג דייל, וגם יש מצב שהוא בול CS, ובאופן לא מפתיע זה המצב שהשחקנים הכבדים מעדיפים לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שאומר שאין ב COD סקיל הוא דביל מוחלט. ההפך הוא הנכון, ב COD אם כבר הסקילים של שחקן באים יותר לידי ביטוי מ BF.

COD הוא משחק שמתמקד בשחקן אחד, זה לא ממש משחק קבוצתי (חוץ ממוד אחד שתיים, שגם לא ממש פופולריים) מתמקד יותר ברפלקסים ובמהירות תגובה. BF הוא משחק קבוצתי שהדגש הוא לשחק ביחד, לפעול על מנת להצליח במטרה.

שתי המשחקים מעולים, אני אישית נהנה משתיהם, אם אני רוצה אקשן מהיר אני הולך לקוד, אם אני רוצה לחשוב טיפה ולהנות ממשחק קבוצתי וסבלני אני הולך ל BF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD מבוסס על המנוע של QUAKE 3 ולכן תמיד היה ותמיד יהיה QUAKE 3 עם סקין שונה ובלי קפיצות. או יותר נכון SOF2 רק פחות זורם, עם מפות פחות טובות, פחות דם, בלי GORE ובלי קפיצות.

מי שרוצה להנות לא משחק BF או COD כי בסופו של דבר שניהם לא משחקים מרשימים כל כך בגלגולים האחרונים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שרוצה להנות לא משחק BF או COD כי בסופו של דבר שניהם לא משחקים מרשימים כל כך בגלגולים האחרונים שלהם.

מה אתה בן 10 ? הבנו שאתה מאוכזב מאוד מהבטא וכנראה גם מ COD החדש שעוד לא יצא ולא יודעים עליו יותר מדי פרטים.

אבל ההערה שלך היא אינפנטילית לגמרי. אני נהנה מאוד מהבטא (יחסית לבטא) ונהניתי מאוד מ MW2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בן עשר? פשוט בהשוואה למשחקים אחרי גם BF וגם COD פחות מהנים, אחד מלא בבאגים והשני עבר כל כך התאמות לילדים שבקושי נשאר בו משחק. באחד המשחק עושה טובה שהוא עובד ובשני חצי שעה עד שמוצאים שרת שיש בו אנשים שבאמת משחקים ולא יושבים מאחורי ארגז.

אולי אתה הילד שפשוט לא יודע מה זה משחק טוב :nixweiss: זה עובדה שמאז BF2 סדרת BF בירידה וזה עובדה שמאז COD4 סדרת COD בירידה. משנה לשנה יש יותר בעיות ויותר שחקנים גרועים, שינוי לטובה בקושי יש בין המשחקים שגם יוצאים יותר מידי צמוד אחד לשני ובמחיר מוגזם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחק הזה יש פוטנציאל אדיר !!

רק שסידרו את הבאגים ויוסיפו אותו ל STEAM

ואני מוכן אפילו לשלם 80 דולר לסטים בשביל המשחק

עריכה:

אני מסכים HuGeMouTh

באמת שה COD בירידה רצינית

זה הגיע למצב שאפילו את ה free weekend של ה black ops לא הייתי מוכן להוריד .. (אחרי ששיחקתי בוא כמה דקות ובכלל לא התרשמתי ..)

והורדה זה לא הבעיה עם 12 מגה.. פשוט ידעתי שאני לא ישחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בן עשר? פשוט בהשוואה למשחקים אחרי גם BF וגם COD פחות מהנים, אחד מלא בבאגים והשני עבר כל כך התאמות לילדים שבקושי נשאר בו משחק. באחד המשחק עושה טובה שהוא עובד ובשני חצי שעה עד שמוצאים שרת שיש בו אנשים שבאמת משחקים ולא יושבים מאחורי ארגז.

אולי אתה הילד שפשוט לא יודע מה זה משחק טוב :nixweiss: זה עובדה שמאז BF2 סדרת BF בירידה וזה עובדה שמאז COD4 סדרת COD בירידה. משנה לשנה יש יותר בעיות ויותר שחקנים גרועים, שינוי לטובה בקושי יש בין המשחקים שגם יוצאים יותר מידי צמוד אחד לשני ובמחיר מוגזם.

ציטוט מקורי שלך "מי שרוצה להנות לא משחק BF או COD" בכל זאת איך תסביר את המיליונים שכן משחקים? אולי כולנו ילדים שלא יודעים מזה משחק טוב. לפי ההגדרה שלי משחק טוב זה משחק שאני נהנה ממנו. ואני נהנה מאוד מ BF ומ COD בגלל המולטיפלייר, אין לי כרגע משחקים אחרים ברמה כזו של תחרות. להגיד שהם בירידה זה משהו אחד(אני מסכים) , אבל להגיד שהם לא מהנים זה אינפנטילי - זהו הקשר לבן עשר (הקשר החדש הוא השימוש שלך במשפט "אולי אתה הילד שפשוט לא יודע מה זה משחק טוב"...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה סופית מארקדיה לגבי הקניה הקבוצתית: אין תשובה ואין מושג עדיין מתי יגיע באופן הרגיל.

משמע, יהיו חנויות אחרות שמייבאות משחקים באופן פרטי ואני לא רואה איך המשחק נוחת ב DayOne

לכן בצער רב אני מסיר את מועמדותי לאלתר מניהול וארגון הקניה הקבוצתית אם תהיה

*לכל מי שמעונין בעותק פיסי, ממליץ בחום להזמין מכאן יוצא בערך 200 ש"ח כולל משלוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...