Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 188 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^

מה קשור רמה? לכל כלי טיס אתה יכול להכנס.

טוב, עכשיו זה רשמי העכבר שלי גוסס ולפני מיתה(היה דפוק תקופה )... הזמנתי חדש ....

חחח קורעים אותי במשחק, העכבר יורה רק צרורות של כדור בודד ,ונתקע הלחצן כל פעם.

תזכרו אם יש לכם ילדים תחביאו את העכבר,וקנו להם משהו ב20 שח :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שלא עברת לכדורים בודדים?

שיחקתי עכשיו משחק והיה נחמד, הייתי תוקף והקבוצה שלי ניצחה (זה נגיד משהו שבאמת לא היה אפשרי ב ALPHA) :cool2: כרגיל 2 M-COMS, שומר על ממוצע טוב ;D

לכל מי שחשב שאולי כל מה שאני זה כי אני לא יודע לשחק, הינה צילום של הציון הסופי במשחק (חלק מהזמן הייתי AFK הייתי יכול להוסיף עוד איזה 100-200 נקודות בזמן שפספסתי). תזכרו שבנוסף לכל הבעיות המחשב שלי חלש מידי בשביל להפעיל את המשחק והוא עובד אצלי על 20-40FPS, תנועה לא הכי חלקה ומידי פעם יש INPUT LAG בגלל הביצועים הגרועים.

המחשב המעפן שלי והבעיות של המשחק לא יעצרו אותי מלשחק כמו שצריך, הדבר היחיד שמפריע לי זה שאני לא כל כך נהנה מזה בגלל הבאגים :-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^זה דבר שלא שמעתי עדיין.

.................

נראה לך. כבר כמה זמן.. שהעכבר דפוק. יש בעיה בלחצן הימני. מקודם הוא ממש השתבש. יש לי אותו אממ נראה לי 3 שנים.

אבל ללא הנפילות שהילד נראה לי הוא היה עוד שורד.- למדתי קניתי גם עכבר ב20 שח.

אתמול הזמנתי חדש ( אותו עכבר -רק הדגם המחודש עם 3.5 DPI)הלכתי גם על Black Edition .

מקודם אני מגיע ליחס K/D של 7/1 (נגדי ).... חכו חכו ילדי FXP :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כיף לראות שיש ביקוש.

http://www.games.co.il/forum/viewtopic.php?f=117&t=2709&p=8776

אם אתם מעוניינים, אתם יכולים להרשם (לרציניים בלבד!) לרכישה הקבוצתית במחיר מוזל.המחיר יוצג במהלך שבוע הבא, כאשר יהיו יותר רשומים.ותזכרו - ככל שמספר הרשומים יעלה, המחיר ירד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שיש עוד חבר'ה שהמשחק מסרב לקלוט את ה-Alt + Enter ?

אני יכול לשחק רק בחלון ולא ב-Full Screen...

במשחק תשנה את ההגדרות לfull screenאתה יכול להכנס לזה רק שאתה במשחק ואשכרה משחק, כלומר לא מת.

המשחק הזה מדהים, באמת אין ספק שאני קונה אותו וגם משדרג את המחשב.

קצת לא רגיל לרוץ לmcom לנטל או לחמש בלי שיהרגו אותך תוך 2 שניות, אני כנראה רגיל לBC2, אבל עדין לפי דעתי הם יכולים טיפה להוריד את הDamage של הפגיעות.

השאלה שנשארת להחלטה היא איזה כ. מסך? כרגע אני חושב על ה590, נמאס לי מהתמיכה המחורבנת בדרייברים של ATI.

אגב, גם לך קורה שהמשחק פשוט נתקע (freeze למשחק בלבד) והאופציה היחידה היא לסגור אותו ולהפעיל מחדש?

קורה לי בערך פעם למשחק ואז ברגע שאני סוגר זה לא קורה בד"כ.. זה פשוט מעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, די מיציתי את הבטא. הבחירה העצובה של DICE ב OM בשביל למשוך את קהל ה CODיסטיים גרמה לבטא להיות משעממת. מאוד.

Caspian Border הרבה יותר מוצלחת (ותואמת פחות או יותר את מה ש BF3 אמור לספק). אולי DICE ישכילו לפתוח אותה בסופו של דבר, אפילו אם רק ב 48 שעות האחרונות לבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DICE ישכילו :lol: :lol: :lol:

לקנות GTX590 זה מפגר :P בזבוז כסף נוראי...זה גם משעשע להגיד שהתמיכה של מחורבנת. עבר הרבה מאוד זמן מאז שראיתי משחק שעשה בעיות עם , לפחות מהמשחקים הטובים. בזמן האחרון NVIDIA לא עשו עבודה טובה במיוחד. תיראה נגיד את BF3, אפס בעיות עם כרטיסי מסך של ומלא בעיות עם כרטיסים של , במיוחד בגלל הדרייבר המיוחד שלהם (מיוחד בתחת שלי, 38% שיפור ביצועים עמוק יותר בתחת שלי).

אתה הראשון עם כרטיס מסך של שיש לו פריזים. אני עם כרטיס שאפילו לא עומד בדרישות המינימום ולא היו לי בעיות בכלל (חוץ ממסך שחור אחד בהפעלה של המשחק אבל אי אפשר לדעת ממה זה נגרם).

להוציא את Caspian Border היה אחד הדברים היותר מפגרים שהם עשו ב-"בדיקה" הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם הודיעו שלא יהיו תחרויות בכלל ב , רק לקונסולות. אין מה להגיד שמדובר בתמיכה מדהימה :yelclap:

חוץ מזה זה כל כך בולט שמישהו ב EA ראה את the international ואמר שכדאי מאוד שגם הם יעשו משהו כזה...גם אצל זה היה 1.6M דולר...

חוץ מזה זה כל כך ברור שהוא לא יודע על מה הוא מדבר ובקושי מצליח לקרוא מה ש EA רוצים ממנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...