Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 191 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב בקיצור אני ביטלתי את ההזמנה המוקדמת שלי מאתר מפוקפק (אבל אמין) של הגרסא הרגילה והזמנתי לעצמי דיסק LIMITED EDITION משופטו ב204 ש"ח או 35.35 פאונד כולל משלוח, הם מתחייבים שזה יגיע ב28 לאוקטובר, הבנתי שהם מקבלים את המשחק לפני תאריך היציאה וזה בעצם מה שמאפשר את ההגעה שלו במועד, מישהו יכול לאמת לי את הדבר?

על הדרך רכשתי גם MW3 בסטים, אולי יצאתי קצת פראיר ב60 דולר אבל לפחות קיבלתי את MW1 במתנה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מגיע אליהם כמה ימים קודם או אפילו שבוע קודם. בכל מקרה לא בטוח בכלל שזה יגיע ב 28, דואר לא בדיוק עובד לפני הזמנים של החנויות באנגליה, משלוח כזה יכול להגיע בארץ ולהעלות אבק שבועיים לפני שהוא יגיע לסניף הקרוב לביתך.

זו אחת הסיבות למה אני מעדיף לקנות DIGITAL COPY, שליח זה דבר יקר ודואר מאוד לא אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק מגיע אליהם כמה ימים קודם או אפילו שבוע קודם. בכל מקרה לא בטוח בכלל שזה יגיע ב 28, דואר לא בדיוק עובד לפני הזמנים של החנויות באנגליה, משלוח כזה יכול להגיע בארץ ולהעלות אבק שבועיים לפני שהוא יגיע לסניף הקרוב לביתך.

זו אחת הסיבות למה אני מעדיף לקנות DIGITAL COPY, שליח זה דבר יקר ודואר מאוד לא אמין.

כמה ניסיון היה לך עם משלוחים מחו"ל?

אני רוכש קבוע בEBAY והזמנתי כבר מעל 30 מוצרים משם, כולם הגיעו מהר מאוד, אלו שהיו עם מספר מעקב, ברגע שהיה רשום שהפריט הגיע מארה"ב/וואטוור, לאחר מספר ימים כבר היה רשום שהוא בעיר ויום למחורת כבר בסניף מחכה לי.

האמת היא שאני מרוצה מדואר , רק מקרה אחד היה שהתעקב לי משלוח חודש וחצי בכלל מכס.

כל השאר הגיע תוך שבועיים ואני מזמין דואר רגיל, הכי פשוט.

אבל מספיק טוב בשבילי לדעת שהם מקבלים את המשחק קודם, אני יכול לחכות קצת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה ניסיון היה לך עם משלוחים מחו"ל?

אני רוכש קבוע בEBAY והזמנתי כבר מעל 30 מוצרים משם, כולם הגיעו מהר מאוד, אלו שהיו עם מספר מעקב, ברגע שהיה רשום שהפריט הגיע מארה"ב/וואטוור, לאחר מספר ימים כבר היה רשום שהוא בעיר ויום למחורת כבר בסניף מחכה לי.

האמת היא שאני מרוצה מדואר , רק מקרה אחד היה שהתעקב לי משלוח חודש וחצי בכלל מכס.

כל השאר הגיע תוך שבועיים ואני מזמין דואר רגיל, הכי פשוט.

אבל מספיק טוב בשבילי לדעת שהם מקבלים את המשחק קודם, אני יכול לחכות קצת :)

תן קישור בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן קישור בבקשה

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCBA20-Battlefield%203%20Limited%20Edition.html

בבקשה, אם אתה לא מכיר את האתר לצערי לא תוכל לרכוש מפאיפל (אלא אם כן הם שינו את המדיניות, זוהי רכישה שביעית שלי באתר, אבל הפעם האחרונה שרכשתי הייתה לפני כמעט חצי שנה), רק אחרי שתרכוש דרך הכרטיס אשראי ישירות פעמיים תוכל להשתמש בפאיפל.

המשלוח הוא 2.5 פאונד, ובמידה ותרצה מספר מעקב עוד 3 פאונד.

אגב - עכשיו קראתי כמה דברים לגבי ההבטחה שהמוצר יגיע במועד השחור:

1. רק למי שהזמין לפני ה26 באוקטובר (מרמז על זה שהם מקבלים את המשחק כנראה קצת לפני התאריך הזה)

2. במידה ולא תקבלו את המשחק ב28, תקבלו שובר של 3 פאונד לחשבון שלכם בשופטו, שזה מאוד יפה מצידם, ואין שום אזכור לגבי המיקום שלכם בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCBA20-Battlefield%203%20Limited%20Edition.html

בבקשה, אם אתה לא מכיר את האתר לצערי לא תוכל לרכוש מפאיפל (אלא אם כן הם שינו את המדיניות, זוהי רכישה שביעית שלי באתר, אבל הפעם האחרונה שרכשתי הייתה לפני כמעט חצי שנה), רק אחרי שתרכוש דרך הכרטיס אשראי ישירות פעמיים תוכל להשתמש בפאיפל.

המשלוח הוא 2.5 פאונד, ובמידה ותרצה מספר מעקב עוד 3 פאונד.

אגב - עכשיו קראתי כמה דברים לגבי ההבטחה שהמוצר יגיע במועד השחור:

1. רק למי שהזמין לפני ה26 באוקטובר (מרמז על זה שהם מקבלים את המשחק כנראה קצת לפני התאריך הזה)

2. במידה ולא תקבלו את המשחק ב28, תקבלו שובר של 3 פאונד לחשבון שלכם בשופטו, שזה מאוד יפה מצידם, ואין שום אזכור לגבי המיקום שלכם בעולם.

האתר הזה אמין ? יש לך ניסיון איתו ? ניראה לי שאני כן יקנה בסוף את המשחק למרות שאני מתבאס שאין אותו בסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני, יש לי 100 משחקים בסטים וזה כבר יותר אוסף מאשר משחקים כי אין לי זמן אליהם, ויש לי הרבה סדרות, COD, BF ועוד, באמת חבל..

אני רכשתי מהאתר הספציפי הזה 4 משחקים לPS3 שלי, שלט, ואת שלט התנועה MOVE אם אתה מכיר.

ועכשיו גם את באטלפילד 3

אגב תראה איך האתר הזה מתנהל:

ותגיד לי אם בכלל דמיינת שיכול להיות משהו כזה, שתבין עד כמה זה רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SHOPTO חנות ענקית, אפשר לקנות משם בשקט. גם GAME, שלדעתי במקרה הזה עדיף כי יש להם הסכם עם EA אז יש יותר בונוסים בהזמנה מוקדמת.יש לי ניסיון בקניה מאנגליה ועם דואר , תמיד לא נגמר טוב. אפילו מכתבים מהצבא הגיעו אלי באיחור. אבל ני גם גר באיזור חדש ואפילו אין מיקוד (מה שגם מונע ממני לקנות מהרבה חנויות שדורשות מיקוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אנשים,

אני לא מוכר ביניכם, כי לא שיחקתי באטלפילד עד הבטא של 3 (תמיד רציתי אבל לא היה לי מחשב מספיק חזק כל פעם שיצא אחד חדש.)

בכל מקרה, אם יש אנשים שעדיין לא שיחקו בבטא ורוצים לראות קצת איך זה נראה לפחות, הנה סרטון קצר שהעליתי, אני בדר"כ מעלה סרטונים של SC2 בערוץ שלי, ולא ממש שחקן FPS, אז מקווה שזה בכלל יועיל למישהו. בכל מקרה, here goes..

אה אגב אני נוב ענק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל משחק צריך להתרגל מחדש. תשחק 3 חודשים ותראה את השיפור של עצמך.

אם שיחקת למשל BC2 שנה ועזבת לטובת BF3 -שיחקת כמה חודשיים, כשתנסה לחזור לשחק בBC2 תרגיש מוזר--- כי כי התרגלת לBF3 .

אז זה לא משנה אם לא שיחקת מעולם בסידרה -אם בכללי אתה שחקן טוב -גם כאן תיהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שבסופו של דבר אני אשתפר, בשעות האחרונות ששיחקתי הרגשתי הרבה שיפור ממה שרואים בסרט, אני מתחיל להבין את העניין.

בכל מקרה, משחק מגניב מאוד, אני מאוד אוהב אותו.

מקווה שלמרות הבעיות בבטא תגדל קהילה מכובדת בארץ למשחק הזה :)

לפחות בגישה שלי - של סוג של Casual Gamer (במשחק הזה לפחות) - זה נראה כמו אחלה משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...