Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 137 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מכיר את שוק המשחקים לקונסולים אבל מראה לי שם אין אפשרויות לקנות משחק זול יותר. :nixweiss: ובכלל מי משחק BF 3 על קונסולה? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ?? :kopfpatsch:

מי שרוצה לשחק BF בקונסולה... :facepalm:

תפסיקו להיות כאלה Elitists רק כי שמים על הפלטפורמה זין בעולם הגיימינג... זה לא בריא. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

! חשוב !

שימו לב כשאתם קונים בorigin המחיר עולה מ39.99 ל49.99 אחרי שאתם לוחצים על Pre order now/add to cartמה שעשיתי בזמנו היה ליצור קשר עם התמיכה דרך הצא'ט שלהם וקיבלתי קופון עם הנחה למחיר הנכון (39.99)לפי עוד כמה הזמנות של חברים הקופונים לא עובדים יותר אבל ניתן לקבל ריפנד דרך פייפאל בתנאי שתפנו לתמיכה שלכם ותספקו להם הוכחות (תמונת מסך לפני ואחרי) ואל תוותרו להם על הדבר הזה,שמעתי מהם דברים כמו "כן זה באג במערכת אתה תחוייב בדיעבד ב39.99 אבל אני לא אוכל את הלוקשים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bf בקונסולה זה לא מקצועי :yelclap:

אני רואה את סרטוני הדמו שהציגו בתערוכות וישר רואה שזה מקונסולה כלשהי ,איך שהשחקן זז עם הפד לעולם לא יהיה כמו עכבר ומקלדת

שלא לדבר על פריים רייט ולשחק בהגדרות אולטרא וaa

זה לא זה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

! חשוב !

שימו לב כשאתם קונים בorigin המחיר עולה מ39.99 ל49.99 אחרי שאתם לוחצים על Pre order now/add to cartמה שעשיתי בזמנו היה ליצור קשר עם התמיכה דרך הצא'ט שלהם וקיבלתי קופון עם הנחה למחיר הנכון (39.99)לפי עוד כמה הזמנות של חברים הקופונים לא עובדים יותר אבל ניתן לקבל ריפנד דרך פייפאל בתנאי שתפנו לתמיכה שלכם ותספקו להם הוכחות (תמונת מסך לפני ואחרי) ואל תוותרו להם על הדבר הזה,שמעתי מהם דברים כמו "כן זה באג במערכת אתה תחוייב בדיעבד ב39.99 אבל אני לא אוכל את הלוקשים שלהם.

המחיר תמיד היה 49.99 אירו :nixweiss: לפחות זה מה שORIGIN שלי מראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

! חשוב !

זה או 50 אירו או 40 לירות שטרלינג. שזה בערך אותו דבר. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל דיי גדול בין ה 360 למחשב (יש בערך את אותו טריילר רק על המחשב).

ה PR של EA מפגר בצורה מפחידה, מכל המדינות בעולם שאפשר להראות בהם את גירסת ה 360 הם בחרו את יפן? גם הגירסה הזו לא מרשימה במיוחד וגם ביפן בקושי יש אנשים שקנו את הקונסולה הזו, הם מעדיפים לקנות מחברות יפניות (סוני ונינטנדו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...