Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 132 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לקנות ממקום אחר ולשלם פחות, הפתרון הכי טוב.

הוא מתכוון, בעיקר, לאיך לקבל תאריך RELEASE אמריקאי של 25 ב אוקטובר ולא 27 באוקטובר שזה כמובן בלטי אפשרי. תצטרך לחכות, איו מה לעשות.

היה איזשהו עדכון לגבי ה rootkit של אוריגין?

!כן אני יודע שאני ממש מגזים ושזה . אל תבהלו!

אתה לא ממש מגזים ואין שום קשר ל . כי מתפקד בתור SPYWARE וזה ממש עצוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאפשר לקנות הורדה דיגיטלית מארה"ב. השאלה היא האם אפשר להגדיר לאוריגין שאתה מארה"ב או שהוא יזהה שאתה מתחבר מאירופה מה שהגיוני.

בכל מקרה, תחכה יומיים זה לא נורא. תישן הרבה, תשתה הרבה ותצא מהבית. הזמן יעבור מהר (:

אני בכלל הזמנתי מ game אז אני לא בטוח אם המשחק יגיע אליי לפני דיאבלו3 :screwy:

עריכה:

אז אני מבין שלא הייתה הודעה שהם מבטלים את זה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ORIGIN כבר יודע לזהות IP, כי הוא מעביר אותנו לEUROZONE למשל. אני לא חושב שאפשרי לעבוד עליו ולא כדאי נראה לי. התמיכה של EA יותר גרועה מSTEAM ;D

הייתה הודעה שבגרסה הבאה של הם יורידו את זה. בינתיים זה קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא הולכים להוריד את זה, הם הולכים לשנות את החוזה שלהם עם הקונים. בקיצור משנים לזה את השם אבל הם יוכלו לעשות בזה שימוש עתידי במקרה הצורך (או אם הם רוצים).

אני בטוח שיש VPNים בתשלום שיעבדו.

בכל מקרה יש גם את GAMERSGATE שכותבים 25 לחודש, אתה רק צריך מישהו שיש לו את ה IP המתאים (אורנג' עובד, לא יודע בקשר לחברות אחרות)

http://www.gamersgate.com/DD-BF3/battlefield-3-limited-edition

ב 54$, עם Back to Karkand אבל בלי הנשקים נוספים ובלי גישה מוקדמת ל BETA.

מסכים שחסר חלק מהדברים אבל זה 200 שקל במקום 257 שקל וב 25 לחודש. השאלה אם אפשר לעבוד גם על המשחק או שתוריד את זה ב 25 ותוכל לשחק רק ב 28.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת מתי STEAM עשו משהו שהרגיז אותך? הם עשו בשביל גיימרים יותר מכל חברה אחרת בעולם, במיוחד בשביל שחקני המחשב. אז נכון שההתחלה הייתה איפה צולעת (תזכרו שהם היו הראשונים בעולם שעשו משהו כזה ולא היה להם על מה שלבסס את התוכנה) ונכון שמידי פעם יצא נשחק כמו MW2 שהפיל להם את השרתים. אבל בניגוד לחברות האחרות הם מהר מאוד מסדרים בעיות כאלה ומשפרים.

בקשר ל BF3, אני יכול הבטיח לך שהשרתים של יפלו. EA בחיים לא יספקו מספיק שרתים ביציאה של המוצרים שלהם ותמיד אחרי זה יגידו שהם ציפו לפחות משתמשים. גם הפריסה של השרתים שלהם פחות טובה, ל יש שרתים בכל חור בעולם, ל EA יש כמה שרתים במדינות הגדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

steam עם המחירים המפוצצים שלהם על כמה משחקים ישנים יחסית כמו mw2 שנמכר בגרסת retail בחצי מחיר

לדו" bf2 במחיר מופרז לעומת ועוד כל מיני שכרגע אני לא זוכר

מה שכן יש להם טובים לפעמים וכדאי לחכות להם ולקנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאשים על זה שACTIVISION ו EA רוצות הרבה כסף וחמדנות זאת מילה נרדפת בשבילם ;D קובעת רק מחירים למשחקי של והם תמיד מתומחרים הגון. PORTAL 2 כבר ירד ל $29.99 למשל אחרי רק כמה חודשים של השקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...