Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 138 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבו על זה וממה שראיתי זה גם אפשרי (הגעתי עד השלב שצריך לשלם, לא ניסיתי יותר מזה).

הבעיה הכי גדולה שאני רואה עם כל הקניות האלה (VPN/CDKEY וכו') זה שאנחנו לא יודעים מה EA יעשו עם וחלוקה איזורית. ב יש משחקים שמוגבלים לאיזור מסויים (רוסיה, גרמניה וכו') ומשנה לשנה הם משפרים את המערכות שמונעות קניה מחוץ לאיזורים האלה.

יכול להיות מצב שאתם תקנו משחק והוא פשוט לא יעובד בישראל ואז אכלתם חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק! יש הגיון בחששות שלך, אבל במקרה שלנו התועלת יותר גבוה מהסיכון. במקרה של , אני יודע 100% אם המשחק עובד מחוץ לרוסיה או הוא מוגבל עוד לפני השקתו: למשל SPACEMARINE ו RED ORCHESTRA 2 לא מוגבלים בכלל, המשחק כמו DEUS EX חובה לעשות אקטיבציה ברוסיה ואחרי זה הוא עובד בכל מקום עם כל השפות.

במקרה של BF 3 אני אדע מה קורה אתו כמה ימים לפני ההשקה. נכון לעכשיו ב לא קיימת הגבלה לפי אזורים, אבל מכיוון שORIGIN כבר יודע להבחין את אזור מגורים שלך ולהעביר לחנות לפי IP שלך, אז הם כנראה בדרך לפיתוח הגבלות אזוריות בסגנון של .

אם הם עושים את זה אחרי השקה של BF 3 אני אהיה מאוד שמח, כי לא נראה לי יש משחקים מעניינים אחרים בשבילי ב EA :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הם גורמים לפיראטיות יתר עם כל ההגבלות שלהם כי משתמש נורמלי ומעלה הולך ומוריד טורנט פרוץ עם קראק וגמרנו את הסיפור

די לשגע את מי שרוצה לשלם,הוא אמור לקנות במחיר הכי זול ולהפעיל את המשחק מזימבאבבווה אם בא לו כי הוא לקוח משלם

קראתי על זה הרבה והדרך שלהם מוטעית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הם גורמים לפיראטיות יתר עם כל ההגבלות שלהם כי משתמש נורמלי ומעלה הולך ומוריד טורנט פרוץ עם קראק וגמרנו את הסיפור

זה נחמד ויפה, כל עוד הוא מעוניין לשחק אך ורק בקמפיין. בשביל לשחק ברשת הוא יהיה חייב לרכוש את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעשייה צריכה להבין כי אי אפשר לעצור את הפיראטיות ויש מספיק לקוחות משלמים אזי כל הdrm הזה רק גורע ומציק ללקוח המשלם

מי שלא מתכוון לשלם לא ישלם אפילו למולטיפלייר ומי שמשלם ימשיך לשלם

בסוף זה יגיע אם עוד לא כבר למצב שמשתמש חייב להיות מחובר אונליין אפילו לקמפיין סינגל וכל קפיצה קטנה בתעבורה תעיף אותו החוצה ותקרא לו פיראט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה הזה הבעיה היא לא DRM, היא בצע כסף. EA איבדו כיוון, הפכו להיות חברה שלא מעניין אותה שום דבר חוץ מעוד כמה דולרים. אחרי שהם איבדו את המקום הראשון ל הם לפחות ניסו כל מיני דברים, עכשיו הם הולכים עם הראש בקיר כי אולי הם יכניסו מזה יותר כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע טוב מאוד שפירטים אידאולוגיים הם חלק מאוד קטן של אנשים שמורידים משחקים. אם תעשיית משחקים יוריד מחירים, אז הרווחים שלהם יעלו רמות, אבל זה לא יקרה לעולם לצערי הרב. אם אני לא טועה אז מרקס אמר: capitalist will sell his own mother to make a profit

אם מוכרים COD ב $60 כמו עוגיות חמות, אז למה הוא יוריד מחיר? בקיצר, זה רוע הכי גדול שקרה לתעשיית המשחקים בכל ההיסטוריה שלה. מחירים של משחקים רק עולים, איכות יורדת, תופעת DCL גם התחילה בעקבות הקונסולות. ומרוצה מכל החרא הזה רק בובי קוטיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מדבר על להוריד מחיר, אני מדבר על להשאיר את המחיר שיש כרגע. EA שינו את המחיר בחלק גדול מהעולם ל 50 יורו, עליה מאוד חדה בהשוואה ל 50-60 דולר. בישראל נגיד COD עולה 60$ ו BF עולה 50 יורו, זה מפגר מצד EA לעשות דבר כזה, יש מדינות שהמצב איפלו גרוע יותר.

אחרי זה הם נותנים הנחות לאנגליה וארה"ב, פעם או פעמיים גם לאירופה וכל שאר המדינות נשארו עם 50 יורו.

ב GAMERSGATE היה את המשחק ב 54 דולר, עכשיו אפשר לקנות רק מ GAMERSGATE UK ב 35 פאונד וגם את זה אי אפשר לדעת עוד כמה זמן הם יאפשרו. הם דוחפים את המחירים למעלה בכל חנות אפשרית ודורשים מהחנויות הזולות לעשות הגבלה איזורית מוגזמת.

אתם יודעים למה ברוסיה ובהרבה מדינות אחרות בעולם הייתה עליה מאוד חדה במספר הקונים? כי החברות באו לטובת הצרכנים, הנחות קלות במחירים, LOCALISATION טוב יותר, מבצעים. למה חברות אחרות כמו UBISOFT ו MS נכשלות כל פעם? כי הן דופקות את מי שקונה.

הם הביאו חלק גדול מהעולם למצב שאו שהוא קונה במחיר מופרז או שהוא מזמין מחו"ל והמשחק יגיע באיחור. אז כן יש כאלה (גם פה בפורום) שמישהרו להתקופף ולהוציא וזלין אבל יש גם הרבה שאו שיורידו את המשחק או שפשוט ידלגו עליו (במקרה של המשחק הזה הבחירה היותר הגיונית).

לא משנה מה יגידו על הם יודעים מה הם עושים, כשהם מפשלים הם מודים בזה ומשנים וכשהם רואים שמשהו עובד הם לא דופקים אותו בכוח. אם הם רוצים לעשות משהו שונה הם עושים אותו ואם הם רוצים להוסיף משהו בתשלום נוסף (ELITE) הם יעשו את זה בצורה הגיונית ולא על חשבון דברים אחרים. יש להם את הכסף ואת היכולת ללכת ראש בראש עם ובכל זאת הם בוחרים כל שנה להשתמש ב STEAMWORKS ולחזק את השותפות עם . השנה זה בכלל הלך לטובתם, גירסת המחשב שלהם ניראת שלמה יותר ממה שראינו בשנים האחרונות ועם STEAMWORKS זוכה ליתרון ראשוני על פני המערכות של EA שבשנים האחרונות לא הצטיינו במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...