Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 140 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

או HD4850...

בגלל זה הם שמרו את הדרישות בסוד על עכשיו, הם ידעו שפחות אנשים יקנו ברגע שהם יראו שזה לא יעבוד על המחשב שלהם.

בגלל דברים כאלה אני לא קונה מחשב חדש לפני שיצא דור המעבדים הבא, יש מחקים שלא עובדים לי (כמו THE WITCHER 2) אבל אני מעדיף ליראות קודם מה קורה ורק אז להוציא כמה אלפי שקלים על חומרה חדשה. הייתי קונה עכשיו את ה 560 הרגיל או אפילו 560TI ואז אוכל חרא, חודש אחרי זה הכרטיס לא מספק ביצועים מספקים.

מזל שנשארו כמה חברות שעוד מנסות לפחות לעשות משחקים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

FXP =נקרעתי שם מצחוק. היה שם דיון של כמה ימים.. כל מי שיש לו 460 ו6850 היה בטוח שהוא מריץ על שיא ועוד איזה התלהבות . בטח אבא שלהם עכשיו מרביץ להם שכספו הלך לחינם . ... :cleric:

תראה לא מודדים על פי משחק אחד אלא על פי נתח השוק. אני שרדתי עם 8800GT OC הרבה זמן.. התקופה הזאת שגם BF3 יוצא היה מקום טוב לקנייה מבחינתי. מי שהכי אכל אותה זה אלו שרכשו בשביל המשחק את הכרטיסים -כמו 6850, כאן גם על HIGH זה בעיה להרצה ואפילו מדיום. אבל לי בכל זאת זה לא נכנס לראש ונשמע לי כמו בלון נפוח.. מקסימום רק במפות עם 64 שחקנים ובמצב דגלים . בשאר לא נראה לי שעד כדי כך המצב יהיה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על יופי משלמים...

אני לא מבין איך אנשים ציפו להריץ את המשחק על ULTRA עם כרטיס 570 בודד (לדוגמא CRYSIS 2).

בכל הטריילרים ששחררו עד היום המשחק נראה מדהים, הרבה יותר מCOD ולכן הדרישות בהתאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

570GTX לא מריץ את קרייסיס 2 על שיא?

אין ספק שBF3 צריך להיות כבד יותר במולטי, הרי מדובר על מפות ענקיות ויש מצבי משחק של 64 שחקנים.

אבל מערך של 580 זה מוגזם.

על גרפיקה מהפכנית משלמים, לא על גרפיקה ( יפה ומאוד לטעמי ) אך לא נופלת מקרייסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה את RAGE ותחזור, הכל שאלה של איך כתבו את המנוע ואיך עצבו את השלבים והדמויות.

על היופי שלו לא משלמים והוא ניראה יותר טוב מ CRYSIS 2 (שאם כל הכבוד גם עם DX11 ו HI RES לא בדיוק שיא הגרפיקה וגם לא מצדיק את הדרישות המפגרות, חצי מהביצועים הולכים על זה שבכל גרגר חול הם דחפו 1000000000 פוליגונים למרות בכל מקרה אי אפשר ליראות את ההבדל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה את RAGE ותחזור, הכל שאלה של איך כתבו את המנוע ואיך עצבו את השלבים והדמויות.

על היופי שלו לא משלמים והוא ניראה יותר טוב מ CRYSIS 2 (שאם כל הכבוד גם עם DX11 ו HI RES לא בדיוק שיא הגרפיקה וגם לא מצדיק את הדרישות המפגרות, חצי מהביצועים הולכים על זה שבכל גרגר חול הם דחפו 1000000000 פוליגונים למרות בכל מקרה אי אפשר ליראות את ההבדל).

Rage לא יצא עדיין אני לא יודע איך אתה יכול לקבוע שהוא יראה יותר טוב...

עריכה roni לא ראיתי שכבר הגבת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתם מזיינים את השכל בלי סוף. האלפא (אלפא!) רצה נהדר על המחשב שלי, כאילו 50-70 FPS נהדר כשהיא על מדיום אני חושב (לא היה ניתן לשנות) עם פילטרים ו-AA כפול 4 אאל"ט והיא נראתה פשוט מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל ;) ראש צנצנת

ב'אלפא'.

מפה בעלת 32 שחקנים בלבד וכן מצב RUSH = מפה שגודלה סביר.

באלפא לא היה הגדרות אולטרה וכן AA .

ב'אלפא 'היה גם HIGH ,אז תיזכר.

ציטוטו של נביא הזעם ( שמוליק )

DICE פרסמו את דרישות המערכת הרישמיות ואף ענו לשאלות בטוויטר למה הכוונה בדרישות אלו.

אני חושב שהגיע הזמן להפסיק לחיות בהכחשה או לעסוק בניחום עצמי.

............

טוב מכיוון שמקבלים את אותה מפה - אז תבואו מוכנים ( סירטון שלא פורסם כאן ) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם הפעם זה יהיה אפשרי להגיע לסוף של המפה :P

בקשר ל RAGE, יש לו דרישות מערכת, נמוכות בהרבה משל BF3, זה כן מדד ביצועים. זה שהוא לא יצא לא אומר שום דבר, הם הראו את המשחק איזה 100 פעמים ואפשר להוריד את ההדגמות ב 720P ואפילו 1080P (והרבה שראו את המשחק אישרו שהוא באמת כל כך יפה וזה לא איזה פיטרים שעשו לוידאו), יותר ממספיק בשביל לדעת איך המשחק ניראה. גם אם הגרפיקה שלו פחות טובה (התאורה שם פחות טובה את זה אני יכול לאשר) צריך לזכור שהוא רץ ב 60FPS על הקונסולות (ובמחשב דורש HD4200 למינימום ו HD5550 למומלץ, שניהם כרטיסים שבכלל לא מיועדים לגיימינג).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...