Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 141 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

הם אמרו ששינו/תיקנו הרבה דברים .

ראיתי סירטונים של RAGE ( מזכיר את המנוע של באטמן ) BF3 לדעתי מציג גרפיקה יותר יפה ומתקדמת.

ואיך אפשר להשוות שכאן יש מולטי בעלות של מפות ענקיות ו64 שחקנים.

רק שם צריך להשוות סינגל לסינגל. ועוד לא ראיתי את BF3 על אולטרה במציאות -אולי אני :o .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי הסרטונים שראיתי RAGE הוא מאוד קלסטרופובי, חוץ מהקטעי נהיגה. ככה שזה לא בעיה לעשות משחק כזה שלא יהיה כבד ועדיין יראה טוב. ר"ע קריסיס 2 מול 1, למרות שזאת דוגמא גרועה כי קריסיס 1 היה יותר מתקדם טכנולוגית מ-2, שזה מאוד עצוב ונבע לחלוטין מהיותו פורט מקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא אתם מזיינים את השכל בלי סוף. האלפא (אלפא!) רצה נהדר על המחשב שלי, כאילו 50-70 FPS נהדר כשהיא על מדיום אני חושב (לא היה ניתן לשנות) עם פילטרים ו-AA כפול 4 אאל"ט והיא נראתה פשוט מדהים.

תודה יגעל, אני עושה כמיטב יכולתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב RAGE יש עיר שאפשר ללכת בה, לא משהו קטן וגם יש שם אנשים וכו'. הדרישות בדרך כלל נמדדות לפי האיזורים הכבדים יותר.

בכל מקרה, הראשון שמצליח להגיע לאיזור האחרון במפה ולנצח שם שיעלה תמונה. מדובר בארוע מאוד נדיר :cool2:

ואם מישהו מאלה ששיחקו במשתמש שלי דאגו שתיהיה להם גישה מוקדמת אני אשמח לנסות את המשחק לאיזה חצי שעה-שעה לפני שה BETA נפתחת לכולם ;)

לא יפה מה ש EA עשו, היו צריכים לתת גישה מוקדמת גם לכל מי שהיה באלפא >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך את היומים המוקדמות לא בשביל זה אלא בשביל לשחק בשקט למה אחרי זה יהיה בלאגן בשרתים -מכל עדר הסוסים שברחבי העולם.

RAGE זה ממש גרפיקה אחרת( יותר מצויירת ) כל גרפיקה מהסוג הזה -רצה די טוב על המחשב.

עדיין משחק מולטי זה כבדות מסוג אחר במיוחד BF במפות ענקיות ואין סוף פרטים ..כלי טייס +64 שחקנים.

בתמיכה של EA מאשרים ש 570 יריץ על אולטרה. בקיצר נסמוך אך ורק שהמשחק יצא. למה כל אחד אומר משהו אחר שם - היין עלה להם לראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד והביטא תגיע לישראל, איך זה עובד?

רק מי שקנה כבר באוריג'ין יכול לשחק (חוץ מה-48 שיות ראשונות)?

אני קניתי מזמן GAME UK קופסא. אז אני לא יכול לשחק בביטא?

או שכולם יכולים להוריד מאוריג'ין בחינם את הביטא ולשחק בלי קשר להזמנה מוקדמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה מדברים שטויות ראיתי ביוטיוב בחור שהריץ אחלה עם 5770 ו i3 תריצו חיפוש bf3 i3

זה כי הוא הריץ את המשחק על DX9 עם טקסטורות נמוכות. אין יותר מזה באלפא.

ה-THUNDER RUN שראינו ב- רץ על 580GTX ו-I7 לפי הטוויטר של הארכיטקט מנוע של דייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על זה שישראל לא באיזורים שבהם יש את ה BETA, לא ניראה לי שזה ישנה. אם היה אפשר לשחק ב ALPHA יהיה אפשר גם ב BETA.

אתה (וכל אחד ) תראה כבר הורדה מOrigin

מי שהזמין יקבל גישה ב27 לחודש, וב29 לחודש כולם יכולו להכנס לבטא.

ומה קשור ישראל- אתה מוריד מתקין ונכנס לשרת .

תראו בעצמכם באתר של BF3 רשום שהבטא מוגבלת לאזורים כלשהם בעולם וישראל לא רשומה שם

http://www.battlefield.com/uk/battlefield3/1/beta

WHAT TERRITORIES ARE THE BETA AVAILABLE IN?

THE BETA IS AVAILABLE in North America, South America, Europe, South Africa, Australia and New Zealand.

לא נוכל לשחק בזה אני חושב ^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצוי שכולכם תדעו לפני שאתם קונים ישירות מ-ORIGIN:

BATTLEFIELD 3 ב-120 שקל ;D ;D ;D ;D :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap: :jump: :jump: :jump:

http://www.cjs-cdkeys.com/products/Battlefield-3-CD-Key-for-Origin-%252d-Scan.html

ולמי שתוהה לעצמו, כן זה חוקי, כן קניתי מהם כבר 5 פעמים בשנתיים האחרונות כולל BFBC2 ולא, מעולם לא היו לי בעיות כלשהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...