Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 253 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל מי שכבר משחק יוכל להשיב על שאלתי (ציטוט ) .

אי אפשר. ברגע שהעכבר מגיע אפילו למסגרת, אז זה מקבל מסך מלא וחוזר למשחק.

עריכה:

כן אפשר. סליחה על הבלבול. :)

ד"א, תתקין את ה11.10, אני קיבלתי BOOST של כ5-8FPS לעומת 11.9.

כנ"ל. ביצועים מדהימים אחרי העדכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א, תתקין את ה11.10, אני קיבלתי BOOST של כ5-8FPS לעומת 11.9.

לא מוצא את זה באתר הרשמי של . אפשר לינק? צריך עם זה עוד משהוא CAP או משהוא כזה?

שאלה נוספת:

מה זה motion blur עדיף יותר או פחות או באמצע כמון שזה במשחק. ודבר נוסף יש אופצייה של משהוא view distance או בסגנון לא זוכר מה רשום, זה נמצא לי על 70, שווה לעלות או שזה גוזל ממש משאבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

תודה אני יעדכן אם יש שיפור

מה לגבי זה:

שאלה נוספת:

מה זה motion blur עדיף יותר או פחות או באמצע כמון שזה במשחק. ודבר נוסף יש אופצייה של משהוא view distance או בסגנון לא זוכר מה רשום, זה נמצא לי על 70, שווה לעלות או שזה גוזל ממש משאבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ב4850 החלופי שלי זה רץ כמו חלום אז אין סיבה שבכרטיסים יותר טובים זה לא ירוץ חלק, גם אני מקבל בסביבות ה 40FPS קבוע ברזולוצייה 1080*1920 ו AAX2 על HIGH.

אגב, אני חושב שזווית הראיה גם כן מכבידה, לא? כי ככל שזה גבוה יותר ככה רואים יותר פירוט, אני לא בבית כרגע, מישהו יכול לאשר לי ?

פשוט שמתי על הכי גבוה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ב4850 החלופי שלי זה רק כמו חלום אז אין סיבה שבכרטיסים יותר טובים זה לא ירוץ חלק, גם אני מקבל בסביבות ה 40FPS קבוע ברזולוצייה 1080*1920 ו AAX2 על HIGH.

אגב, אני חושב שזווית הראיה גם כן מכבידה, לא? כי ככל שזה גבוה יותר ככה רואים יותר פירוט, אני לא בבית כרגע, מישהו יכול לאשר לי ?

פשוט שמתי על הכי גבוה :xyxthumbs:

כנראה יש לך הגדרה מאוד הזויה של רץ כמו חלום, כי אצלי על רזולוציה 1680X1050 על High אני נאלץ לבטל AA אחרת המשחק מרגיש מקורטע למרות שהוא נשאר מעל 45 FPS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרטע על 45? אתה לא חושב שזה הזוי?

ראיתי ביוטיוב סרטון שמישהו מריץ את המשחק ממש חלק, משהו כמו 55FPS, אבל יש לו קרטועים מוזרים כאלה.. :nixweiss:

אולי זו בעיה פשוט, ולא , אין לי הגדרה אחרת, אני יודע מזה משחק שרץ חלק, תאמין לי, זה לא מושלם, אני לא מצפה ליותר מידי מ4850, למרות שזה חלק לחלוטין.

סיימון יכול להעיד על כרטיס הפלא הזה :xyxthumbs:

הריץ לי RAGE בצורה מושלמת בהגדרות הכי גבוהות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...