Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 254 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

ספיילר

ספיילר

ספיילר

ספיילר

הסינגל התחיל סבבה. אפילו מעולה. לקראת האמצע היתה לי הרגשה של Modern Warfare 2.5 ולקראת הסוף זה נהיה הזוי משלב לשלב.

תחילה אנחנו נלחמים עם צוות של לא יותר מעשר מארינס נגד חיילי עלית של הצבא הרוסי, הורגים מאה כאלה, ואז כשנתקלים באחרון, פתאום נעמדים מולו, ומחליטים להקשיב לעצה שלו, במקום לעשות את הפאקינג מה שעשינו לפני זה מאה פעם!#!@#!@

העצה שלו, לא רק שלא לדפוק לו כדור בראש ולא לשחרר אותו, אלא שגם להרוג את הבנאדם הראשון שיכנס לחדר. המפקד שלכם.

:screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy: :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקרטע על 45? אתה לא חושב שזה הזוי?

במילותיו של הגורו המגודל (תרתי משמע) הידוע בכינוי AlphaCygni ובקצרה פשוט Alpha, הרי הוא שגיא, ישתבח שמו, כל פריים בודד מתחת ל-60 הרי זה מקורטע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא קשור, יש משחקים שפשוט מרגישים שהם מקרטעים גם ב-FPS יחסית גבוהה ויחש משחקים שירגישו חלק גם ב-30 FPS.

למשל במסך קסטומיזציה, כאשר הדמות \ כלי צץ מצד ימין אני רואה ב-Fraps שזה רץ ב-80+ FPS אבל זה מרגיש כמו 15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מה שאמרו לי פה בפורום והתקנתי את הדרבייבר 11.10. התוצאה היא ממש מוזרה:

לפני הדרייבר הזה ועם דרייבר 11.9הייתי מקבל בין 30 ליותר FPS אמרו לי לעדכן אליו ואני אקבל אקסטרה של 3-8 FPS אבל קרה בדיוק הפוך!! המשחק ירד ל- 25-30 FPS ואם אני לא עושה O.C לכרטיס הוא כבר הופך ללא שחיק. זה הגיוני שרק לי הדרייבר החדש הוריד FPS? אגב יש לי HD6850 הכל על מקסימום חוץ מ- AAX2 ולא כפול 4. אולי צריך להתקין עוד משהוא כי עם הדרייבר הישן היה לי משהוא שנקרה נראה לי CAP. הוא נמחק עם התקנת החדש? או שאולי פשוט שיחקתי במסך ממש כבד ספציפית מבחינת גרפיקה..זה המסך שאני משחק רוסי (דימה) בתוך חניון מכוניות..מישהוא נתקל בתקיעות ספציפיות במסך זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא קשור, יש משחקים שפשוט מרגישים שהם מקרטעים גם ב-FPS יחסית גבוהה ויחש משחקים שירגישו חלק גם ב-30 FPS.

למשל במסך קסטומיזציה, כאשר הדמות \ כלי צץ מצד ימין אני רואה ב-Fraps שזה רץ ב-80+ FPS אבל זה מרגיש כמו 15.

אמרו כבר זה רק לבעלי ATI .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם, אבל אצלי זה לא מקרטע למרות שאני יודע על איזה קרטועים מדובר וזה לא כמו של BO, זה שונה,

בכל אופן, אני בעבודה כרגע, כשאגיע הביתה (00:00) אצלם לכם את המצב אצלי לשם הסר ספק..

אגב שגיא :D

ידוע שהוא פריק ביצועים, אז הוא לא אינדיקציה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש E8400 בסטוק עם 4GB RAM וHD6850 שעבר המהרה קטנה על ידי ,אני משחק עם מסך של 1280X1024 ככה שאני דיי בטוח שהמעבד מגביל את הכרטיס,במיוחד עם העובדה שהמשחק הזה עובד טוב יותר עם מרובעי ליבות מאשר עם כפולי ...

בULTRA המשחק עובד על 40 עד 50FPS ולא מרגישים שום נפילות FPS ,המשחק עובד חלק .

בHigh - זה עובד על 70-60FPS ,כמו עם ULTRA ,המשחק מרגיש חלק לגרמי וללא נפילות FPS בכלל .

(בדקתי דרך הקונסול ..)

וזה לעומת מה שהיה עם גירסה 11.9 עם הCAP 3 שאיתו המשחק עבד בצורה זוועתית גם על High (הגדרות נמוכות יותר לא בדקתי .. )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו רוצה לקנות מפתח רוסי ? ;D

מישה קניתי מפתח רוסי...עשיתי לו אקטיבציה.

ראיתי באחת התגובות פה שעשית צאט קצר עם EA וקיבלת מפתח של LE באנגלית.

איך עשית את זה?מה אמרת להם?

לא משנה הצלחתי לדבר איתם בצא'ט וקיבלתי BF3 באנגלית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...