Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 252 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש תלונות רק על ATI (דרייבר ).. גם במצב של FPS גבוה מרגישים מקרטע .

זה המצב עם גירסה 11.9 ,גם אם הCAP 3 .

תורידו את הPreDriver3 של גירסה 11.10 ,זה יעבוד כמו שצריך ,אצלי עם ה6850 עובד עם FPS גבוהה בHigh ב1280X1024 (האמת שלא ניסיתי בUlta) המשחק ניראה מעולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סאגת המפתח הרוסי שלי ושל מישה הגיעה לסיומה

צ'ט קצר עם נציגי EA וקיבלנו מפתחות לLE בשאר השפות

אין צורך להסתבך עם קבצים ושינויי רג'יסטרי

עכשיו כשיש את המשחק (עוד כמה שעות טובות)

אפשר להתפנות למכבש הלחצים לשכנע את ההורים שהם צריכים מחשב חדש

ואני אהיה מוכן לתרום להם את שלי תמורת השתתפות עצמית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיצה על ALT +ENTER ... מקטין את מסך המשחק נכון? עכשיו , אפשר להקטין/להגדיל את חלון המשחק כפי שרוצים(על ידי העכבר ) ?

מאוחר יותר אני אבדוק לך את העניין, כשאני אחזור מהעבודה :)

המשחק מרגיש ממש טוב, הוא מאוד שונה לי מהמשחקים הקודמים בסידרה, אבל לטובה.

רק מזה הסינגל האפל הזה?? מזכיר את cod Bo...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המצב עם גירסה 11.9 ,גם אם הCAP 3 .

תורידו את הPreDriver3 של גירסה 11.10 ,זה יעבוד כמו שצריך ,אצלי עם ה6850 עובד עם FPS גבוהה בHigh ב1280X1024 (האמת שלא ניסיתי בUlta) המשחק ניראה מעולה .

עובד מטורף עכשיו.. תודה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק במשחק לפני יומיים...בהתחלה התבאסתי על זה שאני לא יכול לשחק על מקסימום הגדרות (יש לי HD6850) אבל אחרי O.C לכרטיס ומשחק עם ההגדרות הגעתי למצב שהכול נמצא על הכי גבוה חוץ מדבר אחד שממש מוריד את ה- FPS שהוא על הכי גבוה וזה זה:

ANTIALIASING DEFERRED אצלי הוא נמצא על 2XMSAA כאשר הכי גבוה זה 4XMSAA ואני שואל מה זה הדבר הזה ומה הוא מוריד בגרפיקה שכזה נותן כ"כ הרבה יותר FPS שהוא לא מאושר?

אגב אני עובד עם גרסת דרייבר 11.9 ונראה לי שזה סבבה. כאשר הכל על ultra כולל אינזוטרופי X16 רק מה שרשמתי למעלה הוא לא על הכי גבוה. אני מקבל בזמן משחר לא פחות מ- 30 FPS ובד"כ יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי לשחק במשחק לפני יומיים...בהתחלה התבאסתי על זה שאני לא יכול לשחק על מקסימום הגדרות (יש לי HD6850) אבל אחרי O.C לכרטיס ומשחק עם ההגדרות הגעתי למצב שהכול נמצא על הכי גבוה חוץ מדבר אחד שממש מוריד את ה- FPS שהוא על הכי גבוה וזה זה:

ANTIALIASING DEFERRED אצלי הוא נמצא על 2XMSAA כאשר הכי גבוה זה 4XMSAA ואני שואל מה זה הדבר הזה ומה הוא מוריד בגרפיקה שכזה נותן כ"כ הרבה יותר FPS שהוא לא מאושר?

אגב אני עובד עם גרסת דרייבר 11.9 ונראה לי שזה סבבה. כאשר הכל על ultra כולל אינזוטרופי X16 רק מה שרשמתי למעלה הוא לא על הכי גבוה. אני מקבל בזמן משחר לא פחות מ- 30 FPS ובד"כ יותר.

ANTIALIASING או AA זה בגדול אפקט שמלטש את התמונה הסופית המוצגת למסך וזה אפקט שלוקח בדרך כלל הרבה כוח מיחשוב (אם בא לך לקרוא - http://en.wikipedia.org/wiki/Spatial_anti-aliasing).

בין AAx2 ל x4 יש הבדל די מינורי לטעמי אבל כל אחד ודעתו.

אני מריץ עם 5850HD (בלי שום OC) ברזולוציה 1200 1920 על HIGH SETTINGS ו AA X2 והמשחק נראה מדהים ורץ חלק (45-50FPS).

ד"א, תתקין את ה11.10, אני קיבלתי BOOST של כ5-8FPS לעומת 11.9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...