Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 222 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

:s07:

למה ניראה לך שלא קישחתי ב Caspian? חוץ מזה שיחקתי ב 2142 ועוד כמה משחקי BF, זה לא שזה פעם ראשונה שאי רואה שרתעם 64 שחקנים :P

אף אחד מהבעיות שכתבתי לא קשורה לזה שהמשחק עובד אצלי על 20FPS, חוץ מזה הסתדרתי טוב מאוד גם עם הביצועים הירודים, אני יודע שהמחשב שלי ישן :nixweiss:

גם ב BF3 כל ה AR יכולים לשמש כרובה צלפים, ה AK וה M4/M16 עושים עבודה מצויינת עם ACOG, אפשר להוריד אנשים מהצד השני של המפה בכמה פגיעות בודדות.

נ.ב.

מישהו יודע מתי EA ישנו סוף סוף את העדכון המוזר של ORIGIN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

התכוונתי לכך שלא שמעתי על אנשים שאמרו שש באגים בגרסה של המשחק ב BF3 LAN.

היו שם 64 אנשים ששיחקו,כולם אומרים שהבאגים שהיו בבטא תוקנו.

לא שמעתי אותך מתלונן על הציטרים שיש במשחקי COD לעומת המשחקים של BF שנדיר למצוא צי'טר.

על כך שActivison שמה כזה גדולעל הקהילה,על זה שכל ב-MW2 הופך לסנייפר בקלות (ACR).

אם היה יוצא לך לשחק עם 64 שחקנים ב-Caspian border אולי היית רואה את החוויה האמיתית של BF.

אתה פשוט מתעצבן כי המשחק לא רץ לך טוב במחשב,גם אצלי הוא לא רץ להיט אבל אני יודע להעריך משחק טוב.

עד עכשיו הוא גרף את כל הפרסים ב-Gamescom ו .

:xyxthumbs:

עדיין בBF יש רתע לנשקים זה לא כל כך קל לפגוע מרחוק (נשק אוטומטי ) .

הוא שיחק 8 שעות בBC2 .. :lol: .. שיחק כמה פעמיים במפת Caspian וכבר חותך את המפה או את מכלול המשחק.

BF מרית ההנאה רק אחרי כמה חודשיים... שחקנים טובים יותר ועבודת צוות .

.........

העידכון אצלי מORIGIN עבר בפחות מדקה אולי אצל אחרים יש איטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פאנבוייז אתם שתהיו לי בריאים. :facepalm:

איך אתם מתעלמים מהחדשה הזאת שהיא בגדר שערוריה?

יעבוד כמו שצריך.

עוד חדשות רעות בקשר למשחק, EA מספקים את המשחק רק למבקרים שיתנו לו ציון גבוה:

http://kotaku.com/5851157/ea-caught-pressuring-publications-over-battlefield-3-reviews

פסלו כל מי שנתן להם ביקורת לא טובה ל BC2 ואפילו בודקים כמה המבקרים נתנו ל COD, רוצים רק כאלה שנתנו ל COD ביקורת פחות טובה :nono:

WOW :o

הפעם הם ירדו לשפל חדש!

איך אפשר לקחת ברצינות הבטחות של חברה שמתנהגת בצורה שכזו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמרבים להסתכל אל מחוץ לעיקר, שזה - מה החברה עושה בשביל ביקורת המשחק, באיזו דרך נכנסים למשחק עצמו וכו'.. ( החברה התנצלה על המעשה של הקישור שמעלי ) .

ויש אנשים שאיכפת להם מהעיקר ,שזה- מה המשחק עצמו מציע .. איך המפות איך הדמות , כמה זמן נמשך הנאת המשחקיות וכו'..

........

https://twitter.com/#%21/Battlefield/status/126613628819480576

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להתעלם מהעובדה שסידרת הולכת ונהיית יותר ויותר ארקיידית עם כל שחרור. ב BF1942 אפשר לעשות דברים שב BF2 אפשר היה רק לחלום עליהם. ב BF2 אפשר לעשות דברים שב BC2 וב BF3 אפשר רק לחלום עליהם. BF4 ככל הנראה יהיה כבר COD לכל עניין ודבר.

ד.א, לא יודע אם זה כבר צויין כאן, אבל ניתן לבצע Preload ל BF3 באמצעות עוריג'ין החל מה 21 לחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פאנבוייז אתם שתהיו לי בריאים. :facepalm:

איך אתם מתעלמים מהחדשה הזאת שהיא בגדר שערוריה?

WOW :o

הפעם הם ירדו לשפל חדש!

איך אפשר לקחת ברצינות הבטחות של חברה שמתנהגת בצורה שכזו ?

אתה חושב ש- לא עושה את זה?

אם לא ידעתם היום רוב החברות עושות/מנסות לגרום למבקרים מפורסמים לתת ציונים גבוהים.

זה ש-EA לא נזהרו וזה נחשף ממש לא אומר שהם היחידים שעושים את זה.

BF3 יקבל ציונים גבוהים גם בלי עזרה ממבקרים.

זה שבלאק אופס קיבל ב-Gamespot ציון 9 לגרסת המחשב ובכלל גרסת ה-PS3 שהיא ממש על הפנים זה מסביר הכל!

@rroonnii

תודה על הפרסום! עוד שעתיים גיימפלי חדש מהמולטיפלייר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ACTIVISION לא מונעים פרסום של ביקורות שליליות, תיראה את הביקורת של GAMES.

רוני מאיפה אתה מביא את הרישום שעות המעניין שלך? כי ב BC2 שיחקתי יום שלם (דיי מרשים אם מתחשבים בזה שזה אחד ממשחקי ה FPS הגורים ביותר שראיתי בחיים שלי) :P שזה הרבה יותר ממספיק בשביל להבין את המשחק. ב BF3 שיחקתי בסביבות ה 12 שעות, גם מספיק בשביל להבין את המשחק.

בשום מקום לא אמרתי משהו רע על Caspian, הבעיה היחידה איתה זה הפרסום השקרי ש EA עשו לה וזה שהיא לא הייתה לאורך כל ה BETA (למה???).

תפסיקו לפסול כל מה שמישהו כותב פה כמו ילדים קטנים, יש עם BF הרבה בעיות ותמיד היו עם הסדרה הזו הרבה בעיות, כל מה שאנחנו כותבים אתם תיראו בפורומים בכל העולם. כשמבקרים ניסו לכתוב אותם בביקורות EA פשוט הכניסו אותם לרשימה שחורה :P

רוב היקורות של BLACK OPS היו ל XBOX360 או ביקורת כוללת (שלרוב נבדקה על ה 360), אין הרבה אתרים שבודקים כל גירסה בנפרד. חוץ מזה שכולם פה מסכימים איתך ב BLOPS חרא משחק וכולם יודעים ש ניסו למנוע מהמשתמשים לדעת על זה מראש אבל לפחות הם לא עשו אתזה בצורה כל כך מגעילה וגורפת.

בקשר לירי מרחוק ב BF3, שמעת על כדורים בודדים? מסדר את הבעיה של הרתע ;)

נ.ב.

לא יודע למה אני עושה את זה אבל אני מתקין את 2142 לראות אם יש עוד שחקנים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב ש- לא עושה את זה?

אם לא ידעתם היום רוב החברות עושות/מנסות לגרום למבקרים מפורסמים לתת ציונים גבוהים.

זה ש-EA לא נזהרו וזה נחשף ממש לא אומר שהם היחידים שעושים את זה.

BF3 יקבל ציונים גבוהים גם בלי עזרה ממבקרים.

יש הבדל בין לחשוד בחברות שעושות את זה לבין לקבל הוכחה שחברה עושה את זה

דווקא כשב EA אמורים להיות בטוחים במוצר שלהם שיקבל ציונים מזהירים זה לא היה אמור להיות בצורה שכזאת.

כאילו מה, אתה מצדיק אותם או משהו? לא כ"כ הבנתי... :screwy:

אי אפשר להתעלם מהעובדה שסידרת הולכת ונהיית יותר ויותר ארקיידית עם כל שחרור. ב BF1942 אפשר לעשות דברים שב BF2 אפשר היה רק לחלום עליהם. ב BF2 אפשר לעשות דברים שב BC2 וב BF3 אפשר רק לחלום עליהם. BF4 ככל הנראה יהיה כבר COD לכל עניין ודבר.

ומי אחראי לזה? EA

ב 2005 כששוחרר BF2 וברקע שוחרר COD2 לא זוכר שראית הרבה השוואות בין שתי הסדרות כי כולנו ידענו שהם שונים בתכלית.

באטלפילד- משחק מולטיפליי מודרני ומגוון שאפשר לעשות בו כמעט הכל לעומת COD2 - מולטי ארקיידי מושקע במלחמת העולם השניה.

בסוף 2007 שוחרר COD4 והביא את הלוחמה המודרנית לסידרה ושם אני חושב התחילו ב EA לדאוג ובשחרור של BC1 המשחק הציג

לראשונה בסידרה קמפיין סינגל פלייר שהיה חביב ומשעשע ולדעתי היווה מעין פיילוט להמשך.

אותי הכעיס בזמנו שאחרי משחק מולטי מטורף כמו BF2 הם הזניחו את שחקני ה ושיחררו משחק רק לקונסולות.

הנטיה של EA לקנא בהצלחה של COD עלתה למעריצי הסידרה באיבוד ה שלה, לצערי אין לסידרה תקנה.

ואיך שלא אסתכל על זה הקו של באד קומפני ממשיך גם כאן:

זה לא BF3 כי אם BC3 אחרת אין הסבר מדוע ברוב המקרים יש יותר שחקני BF2 במולטי מאשר BC2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOG....

אפשר לפסול כל דבר .ברגע שנכתב באופן רציני וענייני.

זכור לי שציינת בעבר 8 שעות . ממלא אין הבדל בין 8 שעות אפילו לשבועיים .

אני לא בדעה שלך בכלל... המציאות מראה אחרת (אפילו שחקן מפה שזה קרה לו ) .. יש כאלה שלא מתחברים תחילה אך אחרי כמה חודשים כבר לא יכולים להתנתק ואפילו עזיבה של משחקים אחרים שהיו נוהגים לשחק באופן רצוף .

אתה כל פעם אומר דברים אחרים. כן דיברת גם על המפה (לפני כמה ימים )שהיא גדולה מידי וקשה להיתקל בשחקנים . פתאום באשכול אחר מוצא אותך כותב קצת אחרת ועכשיו אחרת . מה הולך איתך מהיכן ההתרגשות . :silly:

לגבי הבעיות: שוב תלוי איך מסתכלים. ואני מסתכל לעיקר וזה מה שמעניין (אותי) - להנות . . לי לא מפריע שנכנסים למשחק דרך (אפילו זה נחמד לדעתי ) באגים -זה מפריע לכל אחד אבל אני אופטימי ויודע שאת הקשים מתקנים מהר- ולפחות אני יוכל לשחק ולהנות.

מה איכפת לי ביקורות מצידי יכתבו 10. אני וכל אחד נשחק וכל אחד יחווה את דעתו שלו . כך שהציון זה סתם על הנייר. יש גם משחקים שבאמת טובים ופשוט לאחרים הם לא כאלה כי גם משחק טוב זה עניין של טעם אישי .

גם עם כדורים בודדים -יש קושי ובמיוחד מרחוק . תמיד היו תלונות בBC2 קשה רצח לפגוע מרחוק. בBF3 קל יותר (מBC2 ) .

פשוט יש אנשים שכל הזמן אוהבים לחפש לחפש (לפנק לפנק ) בעיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שביום ההשקה של המשחק יהיה איזשהו פאץ' או עדכון :smile1:

מה שאומר שכל הסיפורים על זה שהמשחק עבד מושלם קודם כנראה מצוצים מהאצבע.

באתר הפופולרי גיימספוט הם יצאו בהודעה שהם לא יוכלו לסקר את המשחק בזמן ולכן הביקורת תתעכב.

הסיבה היא שב EA החליטו לשלוח להם את המשחק רק בשבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר פירסמתי שיצא בזמן המשחק... אכן יש דברים שנשמעו מהקהילה ששוחקו בבטא כמו החלשת הפנס וכו'...

מצב הבטא היה מלפני חודשיים .. עברו מאז תיקונים וכמובן שיש עוד.. וגם שיצא יהיה עוד.. ועוד הקשבה לקהילה.

לא יודע אם תהיה בעיית התנתקות מהשרתים (שזה דבר מאוד מאוד מפריע ) אבל בכלליות המצב שלהם יותר טוב לפחות מבעבר בBF2 -- בעיות קשות במשחק עצמו תוקנו אחר חצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כבר ראינו ת'חרא הזה. הטפטופים האלה כבר יצאו מכל החורים. שישחררו 720/1080 של Footage באורך של 10 דקות לפחות, מכמה מפות.

יש כמה מפות שרואים בהתחלה שלא ראינו עד הסרטון הזה, שבוע הבא כבר נוכל לראות את הכל במסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...