Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 219 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פטריק באך מ DICE מתרץ את ענין הבאטלוג (הדי מעאפן בעיניי) בכך שהזאנר FPS צועד לכיוון של פלאטפורמה שירותית

אם אני זוכר נכון הטענות הראשונות היו למנוע פריצות למשחק אבל רובנו זוכרים ש BF2 לא נפרץ כמו גם BC2

לפחות לא במולטי שזה מוקד הסדרה.

עדיין קשה לי להבין איך זה עבר כל כך חלק עצם הענין שבשביל לעבור משרת אחד לאחר צריך לצאת מהמשחק,

להכנס לדפדפן ולבחור שוב שרת אולי בגלל שהבאגים בביטא היו חמורים יותר כל הענין הזה עבר בשלום.

-------------------

ב EA בינתיים מרוצים מצבר ההזמנות מוקדמות של 2 מיליון

בחישוב שלי מס' העותקים שהוזמנו מראש מחוץ לארה"ב הוא לא מזהיר במיוחד (336K) וזה כולל אירופה/אסיה וכו

פה ההזמנות מאמריקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

COD מותג חזק יותר מה שאומר שאלה שלא מבינים שום דבר יחזרו תמיד ל COD. מאלה שמבינים גם הרבה לא קונים בגלל כל הבעיות שהיו במהלך החודשים האחרונים. כלס הסיפור עם STEAM ו , ה SPYWARE, השימוש ב BATTLELOG כתפריט, הבאגים המוגזמים ב BETA, הדרישה לחומרה חדשה שגוררת הוצאות נוספות, ה GIPM שעשו לגירסת הקונסולות, הפרסומים שהם יעשו תחרויות רק לקונסולות ולא למחשב.

בקיצור EA ו DICE פשלו בכל כך הרבה דברים בחצי שנה האחרונה, אם הם יגיעו קרוב להזמנות DAY ONE של COD זה יהיה נס, אם הם יצליחו לשמור על מספיק שחקנים אחרי שיצא COD זה גם יהיה נס. בעיה ידועה עם EA :nixweiss: חוסר ההבנה שלהם עצוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...