Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 221 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ בין המשחקים כן...יש (קצת) יותר ויש עוד כמה ברמה דומה, אבל בגדול כן - הוא אחד המשחקים הכי ריאלסטים שיש....מה אתה כל כך מופתע ?

הכי ריאלסיטי שיש זה Crysis Warhead

you are the new king.

now put on the stupid helemt.

769182_1310160900628_full.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בין המשחקים כן...יש (קצת) יותר ויש עוד כמה ברמה דומה, אבל בגדול כן - הוא אחד המשחקים הכי ריאלסטים שיש....מה אתה כל כך מופתע ?

הכי ריאלסיטי שיש זה Crysis Warhead

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, אני מבין שיש לך מצב רוח לבדיחות אבל זה לא יצא לך משהו.

Arma זה המשחק הכי ריאליסטי שקיים.

Crysis זה מציאותי? ט'חחח

וBF3 ארקיידי כמו שאמרו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם DICE אמרו שעבד להם מושלם ובכל זאת באחד מהארועים שלהם היו מלא בעיות. זרק מהמשחק, BATTLELOG זרק מהמשחק, לאגים (ב LAN), מלא בעיות יציבות ומלא באגים ששברו את המשחק. ראית ש KOTAKU וכל מי שהיה איתם אמרו שהמשחק לא עבד להם בכלל.

יש ל DICE חור בקוד שגורם לדברים האלה וזה לא צפוי מתי ולמה זה יקרה. אני יכול להגיד לך שב ALPHA היו מקרים בודדים של ONE HIT KILL בהשוואה ל BETA שזה היה כל שניה, ב ALPHA גם בקושי ירו דרך דברים וב BETA זה קרה כל הזמן.

ככל שמספר האנשים בשרתים שלהם גדל ככה גם הבעיות יותר מורגשות, זה לא שהם סדרו את הבעיה זה שבמקרה למי ששיחק היה מזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם DICE אמרו שעבד להם מושלם ובכל זאת באחד מהארועים שלהם היו מלא בעיות. זרק מהמשחק, BATTLELOG זרק מהמשחק, לאגים (ב LAN), מלא בעיות יציבות ומלא באגים ששברו את המשחק. ראית ש KOTAKU וכל מי שהיה איתם אמרו שהמשחק לא עבד להם בכלל.

יש ל DICE חור בקוד שגורם לדברים האלה וזה לא צפוי מתי ולמה זה יקרה. אני יכול להגיד לך שב ALPHA היו מקרים בודדים של ONE HIT KILL בהשוואה ל BETA שזה היה כל שניה, ב ALPHA גם בקושי ירו דרך דברים וב BETA זה קרה כל הזמן.

ככל שמספר האנשים בשרתים שלהם גדל ככה גם הבעיות יותר מורגשות, זה לא שהם סדרו את הבעיה זה שבמקרה למי ששיחק היה מזל.

לא שמעתי על אנשים שאמרו שהיו בעיות,ההפך.

לא זכור לי שהרגתי מישהו ב-Beta עם כדור אחד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שרצה לשנות את ה- ORIGIN ID (שבהתאם מופיע במשחק) לפי התגובות זה עובד:

http://battlefieldo.com/origin-id-changer-windows/

אני שניתי את היוזר שלי לאחר שיחה עם התמיכה של EA (פאקינג 3 ימים לקח להם לשנות למה שרציתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על אנשים שאמרו שהיו בעיות,ההפך.

לא זכור לי שהרגתי מישהו ב-Beta עם כדור אחד :nixweiss:

אתה רציני? אני מבין שבאמת לא קראת לעומק את ההודעות פה ושם לא נכנסת לפורומים של EA...אנשים ביטלו את ההזמנה שלהם אחרי מה שהיה ב BETA, לרוב זה אותם אנשים עם ניסיון שהבינו ש EA ו DICE כניראה הולכים להוציא עוד משחק שלא יעבוד כמו שצריך.

עוד חדשות רעות בקשר למשחק, EA מספקים את המשחק רק למבקרים שיתנו לו ציון גבוה:

http://kotaku.com/5851157/ea-caught-pressuring-publications-over-battlefield-3-reviews

פסלו כל מי שנתן להם ביקורת לא טובה ל BC2 ואפילו בודקים כמה המבקרים נתנו ל COD, רוצים רק כאלה שנתנו ל COD ביקורת פחות טובה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? אני מבין שבאמת לא קראת לעומק את ההודעות פה ושם לא נכנסת לפורומים של EA...אנשים ביטלו את ההזמנה שלהם אחרי מה שהיה ב BETA, לרוב זה אותם אנשים עם ניסיון שהבינו ש EA ו DICE כניראה הולכים להוציא עוד משחק שלא יעבוד כמו שצריך.

http://kotaku.com/5851157/ea-caught-pressuring-publications-over-battlefield-3-reviews

פסלו כל מי שנתן להם ביקורת לא טובה ל BC2 ואפילו בודקים כמה המבקרים נתנו ל COD, רוצים רק כאלה שנתנו ל COD ביקורת פחות טובה :nono:

התכוונתי לכך שלא שמעתי על אנשים שאמרו שש באגים בגרסה של המשחק ב BF3 LAN.

היו שם 64 אנשים ששיחקו,כולם אומרים שהבאגים שהיו בבטא תוקנו.

אתה פשוט מתעצבן כי המשחק לא רק לך טוב במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי לכך שלא שמעתי על אנשים שאמרו שש באגים בגרסה של המשחק ב BF3 LAN.

היו שם 64 אנשים ששיחקו,כולם אומרים שהבאגים שהיו בבטא תוקנו.

לא שמעתי אותך מתלונן על הציטרים שיש במשחקי COD לעומת המשחקים של BF שנדיר למצוא צי'טר.

על כך שActivison שמה כזה גדולעל הקהילה,על זה שכל ב-MW2 הופך לסנייפר בקלות (ACR).

אם היה יוצא לך לשחק עם 64 שחקנים ב-Caspian border אולי היית רואה את החוויה האמיתית של BF.

אתה פשוט מתעצבן כי המשחק לא רץ לך טוב במחשב,גם אצלי הוא לא רץ להיט אבל אני יודע להעריך משחק טוב.

עד עכשיו הוא גרף את כל הפרסים ב-Gamescom ו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...