Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 220 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

אני מעדיף שהמשחק יצא כשעוברים שרת מאשר, server browser שלא עובד בכלל, או זמני טעינה של BF2. בזמן טעינה של BF2 אפשר לצאת מ-BF3 לעשות ריסטר למחשב להתקין מחדש וינדוס, להוריד את BF3 מאוריגן מחדש להיכנס לבאטללוג ולהיכנס לשרת.

חוץ מזה שזה דרך מצויינת להתמודד עם דליפות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

HOG....

עדיין המכירות וכמות השחקנים גדלה . אפשר להנות מהגרפיקה גם במצב של הגדרות חלשות (היא יותר מCOD )-לרוב פה למשל יש כרטיס מעל לרמתו של 8800GT .

...

סיימון. אני לא מדבר ספציפי אני מדבר בכלליות על המשחק - BF דורש יותר חשיבה,עבודת צוות וכו ' משחקן ממצוע של COD . לכן ממצוע הילדים רב שם כי כך המשחק בנוי (קל יותר ) . גם כל מי שגולש בפורומים ויכנס לאשכול BF וCOD יראה היכן יש יותר בגרות (אפילו כאן בפורום )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון אני יודע שאתה לא אוהב BF אבל אני גם יודע למה...

כמוכל שחקני COD ניסית לרוץ לבד כל המשחק Run and gun....

אם תשחק כמו החבר'ה בסרטון הזה אולי תאהב את המשחק:

זה רק סרטון אחד,לחבר'ה האלה יש עוד הרבה כאלה.

ככה צריך לשחק BF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, הוא אהב כמו רבים את BF2 . בBC2 זה לא קשור רק למשחקיות הוא לא אהב איך הדמות עצמה הרגישה וכנראה עוד כמה דברים. אבל גם בזה הוא שיחק פשוט לא התלהב יותר מידי, וזה בסדר. כל אחד מה שמתחבר.. גם אני לא נפלתי מהמשחק הזה מאשר הכותרים הקודמים ,אך אני עדיין מעדיף אותו על פני COD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BC2 הוא משחק ה-BF הראשון ששיחקתי....

עד אז שיחקתי רק COD והמעבר הזה בהתחלה לא היה לי קל,שנאתי את המשחק BC2 רציתי למכור את המשחק,רציתי את הכסף שלי חזרה.

אחרי כמה זמן התחלתי לתפוס את כל העניין במשחק והבנתי פחות או יותר איך לשחק.

שחקני COD בדרך כלל קשה להם עם BF (דוגמא: אתה עולה עם מישהו על מסוק,תוך שנייה אתם מתרסקים,אתה כבר מבין שזה שחקן COD) :cool2:

ד"א קיבלתי כבר 31 Thumbs up על תגובה בסרטון הזה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימון אני יודע שאתה לא אוהב BF אבל אני גם יודע למה...

כמוכל שחקני COD ניסית לרוץ לבד כל המשחק Run and gun....

אם תשחק כמו החבר'ה בסרטון הזה אולי תאהב את המשחק

:lol:

אם היית יודע כמה שעות ימים ולילות חרשתי על בטלפילד ובעיקר על BF2 לא היית כותב את זה.

אין לך כמעט נסיון עם כותרים בסידרה כי BC2 הוא לא באמת דוגמא. מה גם שנכנסת אליו באיחור.

לקח הרבה זמן עד ש BF2 לדוגמא תוקן והפך להיות שחיק בצורה סבירה.

המשחק היחיד של בטלפילד ששוחרר כמעט ללא בעיות מיוחדות היה BF1943 לקונסולות ועליו חרשתי (מקום 32 בעולם ב PSN)

פשוט לא אוהב לשבת על משחק לא גמור ולהתעצבן על כל באג ולחכות יום יום לפאץ' חדש שמתברר ככושל יותר מהקודם.

איבדתי מזמן את הסבלנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אז זאת הסיבה המרכזית. חשבתי שתחילה זה מה שBC2 מציע.

אבל זה מתקדם .... כי המצב בBF2 היה ממש גרוע בתחילה ועד שהסתדר .

Etyopi

קלעת ! (מניסיונך ) BF משחקים תקופה באופן רצוף .... אתה חייב להתרגל וללמוד איך לשחק בו...כולל שחקן BF וותיק מכיוון שכל כותר מביא דברים חדשים כמו תנועת השחקן הרגשת הנשקים וכו'..

........

https://twitter.com/#!/Thylander/status/124944404829061120

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לחשוב שאנשים לא אוהבים את BF כי הוא דורש מהם יותר ממה ש COD דורש...כל מי שנותן ביקורת רעה ל BF תמיד נותן אותה בגלל הבאגים ובגלל הבחירות המוזרות ש DICE עשו בהמלך השנים.

אתם מדברים פה על BF כאילו צריך להיות מדען בשביל לשחק במשחק וצריך להתמיד. זה בולשיט, זה נכון רק בהתחלה וזה נגרם יותר מבעיות איזון בין הרמות הנמוכות לרמות הגבוהות. ברגע שפותחים כמה דברים אז זה לא משנה יותר כמה משחקים ואם זה רצוף או לא.

עד לא מזמן כל החברות היו משנות את השליטה של הנשקים כל כמה זמן בשיביל לנסות לשפר, ב COD עושים את זה מידי פעם ולרוב זה רק גורע, ב CS עשואת זה והביקורת הייתה שלילית. אותו דבר עם BC2, זה לא שהם שינו וזה שונה, הם שינו וזה גרוע. בגלל זה גם DICE הפעם דאגו שהנשקים ירגישו טוב יותר (למרות שלחלק מהנשקים חסר הדף או לפחות היה חסר, הם שינו חלק מהנשקים מאז במיוחד את ה SMGs).

האינטלגנציה שלנו גבוה מספיק בשביל לדעת שלא כדאי לרוץ קדימה במפה בגודל של המפות ב BF, במפות הקטנות יותר (כמו METRO) בדרך כלל יש יש נקודות מאוד נוחות להגנה בשביל ליראות את מי שמגיע ובמפות הגדולות לא תגיע לשום מקום אם תנסה לרוץ. חוץ מזה שבמשחקים בסדרה שעבדו כמו משחקים (שזה אומר לא BC ו BC2 שלא ברור לי מה עבר להם בראש כשהם הוציאו המשחקים האלה ולמה אנשים חושבים שהם טובים) היה אפשר בהתגנבות להוריד 4-5 אנשים בקלות ממרחק קצר, רק צריך להגיע מהמיקום הנכון ולא מהדרכים הברורות ולזוז בזהירות וסבלנות, אפילו לא צריך משתיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אם היית יודע כמה שעות ימים ולילות חרשתי על בטלפילד ובעיקר על BF2 לא היית כותב את זה.

אין לך כמעט נסיון עם כותרים בסידרה כי BC2 הוא לא באמת דוגמא. מה גם שנכנסת אליו באיחור.

לקח הרבה זמן עד ש BF2 לדוגמא תוקן והפך להיות שחיק בצורה סבירה.

המשחק היחיד של בטלפילד ששוחרר כמעט ללא בעיות מיוחדות היה BF1943 לקונסולות ועליו חרשתי (מקום 32 בעולם ב PSN)

פשוט לא אוהב לשבת על משחק לא גמור ולהתעצבן על כל באג ולחכות יום יום לפאץ' חדש שמתברר ככושל יותר מהקודם.

איבדתי מזמן את הסבלנות

תמיד אמרת לי שאתה לא אוהב BF בגלל שהשחקן מרגיש לך כבר לא?

עדיף להתעצבן על באג ולא על צ'יטר או איזה שחקן עם ACR שמוריד אותך מ 900 מטר ב Wasteland

לפחות בEA יודעים לדאוג למערכת הגנה ראויה נגד צי'טרים.

Black ops ו-MW2 מלאים בצי'טרים והחברות שמות ז*ן על השחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כמה שזה מצחיק אותי אני ממש רוצה לראות את התכנית ב 24 לחודש

אני מארגן pre-order

אפשר לארגן האנגר לחברי הפורום

נהיה הקלאן הכי קטלני בעולם

במשחק הכי ריאליסטי

:facepalm:

BF3 זה המשחק הכי ריאליסטי?

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...