Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 215 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

יש שם מחשבים הרבה יותר חזקים מרק מערך של 580 . אולי לא צריך את שניהם אבל צריך יותר מ580 בודד בשביל להנות עם הכל MAX בכל המפות בכל איזור ובכל מצב .

גם כרטיס בודד GTX560TI ומעבד i7 או אפילו i5 יריצו את המשחק על MAX...

סתם לידע כללי:

אני עם i3 3.3ghz ו GTX560TI הרצתי את הבטא על 45-50 FPS ממוצע גם ב Caspian border

ההגדרות היו על High אבל לפי מה שהבנתי הבטא היתה נעולה על MEDIUM

1680:1050 או משהו כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טעות. יש הורדת ביצועים בכל הגדרה שתעלה ( כמובן צריך להכנס מחדש למשחק כדי שהיא תכנס לתוקף ), 45 זה לא משחק חלק ( ובטח שלא כיף כל הזמן 50 FPS.. אפשר להסתדר עם 60 ומדי פעם ירידה לשם )ולא רצוי במולטי. ואין מצב שבכל איזור המפה זה הכי פחות שקיבלת כולל AAX4 וAA HIGH .. בכל אופן דיברתי על האולטרה אם תרצה הרצה ממש חלקה ובכל מצב אתה תצטרך יותר מ580GTX אבל זה בנתיים רשמים בבטא. במשחק המלא תמיד יש פאצ'ים ודרייברים.

הכי כבד זה איזור רב של צמחייה. טוב שאין הרבה מפות כאלה ( ממלא גם לא חובב ) .

אבל כל מי שיש לו 560 570 580 בודד יוכל להסתדר עם התאמה נכונה של ההגדרות ( גם בדרייבר ) בלי לפגוע כל כך באיכות - למרות שמחשבים ממש מפלצתיים אם ישוחקו גם על רזולציות ממש גבוהות -המשחק מאוד משתפר באיכותו כמו כל משחק.

......

!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות. יש הורדת ביצועים בכל הגדרה שתעלה ( כמובן צריך להכנס מחדש למשחק כדי שהיא תכנס לתוקף ), 45 זה לא משחק חלק ( ובטח שלא כיף כל הזמן 50 FPS.. אפשר להסתדר עם 60 ומדי פעם ירידה לשם )ולא רצוי במולטי. ואין מצב שבכל איזור המפה זה הכי פחות שקיבלת כולל AAX4 וAA HIGH .. בכל אופן דיברתי על האולטרה אם תרצה הרצה ממש חלקה ובכל מצב אתה תצטרך יותר מ580GTX אבל זה בנתיים רשמים בבטא. במשחק המלא תמיד יש פאצ'ים ודרייברים.

הכי כבד זה איזור רב של צמחייה. טוב שאין הרבה מפות כאלה ( ממלא גם לא חובב ) .

אבל כל מי שיש לו 560 570 580 בודד יוכל להסתדר עם התאמה נכונה של ההגדרות ( גם בדרייבר ) בלי לפגוע כל כך באיכות - למרות שמחשבים ממש מפלצתיים אם ישוחקו גם על רזולציות ממש גבוהות -המשחק מאוד משתפר באיכותו כמו כל משחק.

......

!

לא ראיתי הבדל בביצועים,שמתי על Ultra ו LOW נראה אותו דבר ומרגיש אותו דבר...

ראיתי עוד אנשים ביוטיוב עם אותה בעיה.

רק כשאני משנה רזולוציה אני רואה שינוי משמעותי.

קיבלתי 40-50 FPS קבוע...זלג אולי ל 37 במצבים ממש קיצוניים.

עוד ב Caspian border עם 64 שחקנים.

מפות כמו Operation fire storm נראות לי מפות יותר קלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם 45 FPS (במולטי )

לא משנה איזה הבדל יש בין ההגדרות בגרפיקה ( וכמובן שיש אבל לא הבדל שמים וארץ - חכה למלא)- הבדל בביצועים יש.

לא ציינת באיזה רזולציה שיחקת. מעניין רק על 1920 1080

תשמע אני שיחקתי על 1680 על 1050 ולא היה להיט , נקווה שזה בגלל הבטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להיט באיזה הקשר?

אולי לא שמת לב אבל אפילו בהגדרות הכי חלשות במשחק כבר שם הגרפיקה הרבה יותר טובה למשל מCOD שאתה מכיר היטב. כולל הפיזיקה וכו'..

אם אתה מדבר על הרצה, ברור שתמיד אחרי פאצ'ים ודרייברים זה משתפר רק השאלה בכמה ...

אני עדיין חשבתי שהמשחק יהיה כבד יותר במיוחד בשרת של 64 שחקנים . הצלחתי לסדר את ההגדרות בלי ירידה משמעותית באיכות ולשחק על רוב של 60 FPS (כמובן מקומות סגורים זה עולה ..אבל מי צריך יותר ). רק מקווה שאת חלון המסך ישאירו להזזה אישית זה כל כך תורם לFPS .

למשל קריסיס קח אותו וחבר למולטי שלו מפה ענקית עם פירוט רב ו64 שחקנים מה נראה לך הוא לא ירגיש כבדות מאשר בסניגל ? בלי קשר אלייך אבל הרבה משווים בין סינגל למולטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו.. גם אני תכננתי לרכוש לפני יציאת המשחק אך היה לי קונה למחשב הקודם אז ממלא יצא שהרווחתי משני הכיוונים , עכשיו יותר יקר מדאז בTMS אבל כנראה עדיין שווה משאר החנויות.תתחדש ...

.......

מי שהזמין את המשחק מאורגין יוכל כבר להוריד את המשחק (רובו) ב21 לחודש,ובזמן יצאת המשחק להוריד עוד כמה דברים -והוא מוכן לפעולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר יקר מאז שקנית אולי, אבל ביחס לחנויות אחרות TMS הכי זולים. אולי חוץ מ-KSP אבל אין מצב שאני קונה בחנות הזו מחשב שלם, למרות שהסניף שלהם בדיזינגוף סנטר דווקא אחלה. ותודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...