Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 202 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

עוד מישהו נתקל בהמון המון תקיעות קטנות במשחק? גם על Low על 1680X1050 יש לי הרבה תקיעות כאלה קטנות, במיוחד ב- Caspian Border.

זה קורה לכולם או שזה פשוט המחשב שלי מיושן כבר?

Q6600

Radeon HD4850

2GB Ram

המפה גדולה ודורשת הרבה זיכרון - מה שאין לך. ה"תקיעות" שאתה חווה זה PAGING לדיסק.

פנק, פנק את עצמך בזיכרון http://tms.co.il/product/8497

בשביל 120 שקל ל2 גיגה לא צריך לסבול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בינתיים ממה שראיתי, המשחק רץ סבבה עם 5850HD על HIGH, לפחות במפת METRO.

על כמה FPS רץ לך המשחק עם הכרטיס הזה על HIGH ? והאם HBAO מופעל ? ועל כמה עומד ה AA?

אוקיי, אחרי כמה שעות משחק -

METRO רץ ממוצע של 50 FPS

CASPIAN רץ ממוצע של 45 FPS

AA - 16

HBAO - ON

כל השאר על HIGH

סה"כ אני די מרוצה. המשחק נראה מצוין ואף פעם לא שמתי לב לFPS כל עוד זה לא מתחת ל 30.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים ממה שראיתי, המשחק רץ סבבה עם 5850HD על HIGH, לפחות במפת METRO.

אוקיי, אחרי כמה שעות משחק -

METRO רץ ממוצע של 50 FPS

CASPIAN רץ ממוצע של 45 FPS

AA - 16

HBAO - ON

כל השאר על HIGH

סה"כ אני די מרוצה. המשחק נראה מצוין ואף פעם לא שמתי לב לFPS כל עוד זה לא מתחת ל 30.

חבל מאוד שאין אפשרות ל 16 AA :yelclap:

הכי גבוהה הוא 4.

אגב,תנסה לעשות שינוי בגראפיקה ותראה שאתה לא רואה שום הבדל,ה-FPS נשאר אותו דבר,הכל אותו דבר.

תנסה אפילו עם ה-Shadows,תוריד אותו ל-Low.

לפי מה שהבנתי בפורומים בחו"ל המחק נעול על Medium settings.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל מאוד שאין אפשרות ל 16 AA :yelclap:

הכי גבוהה הוא 4.

אגב,תנסה לעשות שינוי בגראפיקה ותראה שאתה לא רואה שום הבדל,ה-FPS נשאר אותו דבר,הכל אותו דבר.

תנסה אפילו עם ה-Shadows,תוריד אותו ל-Low.

לפי מה שהבנתי בפורומים בחו"ל המחק נעול על Medium settings.

למה אין X16?

תסתכל בצילום מסך -

Ux15m.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה AF ולא AA

AA אצלך מכובה, בטח שהמשחק ירוץ נחמד.אבל עד היכן יורד הFPS -הם לפעמיים מתחת ל40 או אפילו 45? זה לא חלק בכלל.

אל תשחק על מסך מלא.... תוכל לקבל תוספת של 15 FPS (וזה על מסך שלא מוקטן יותר מידי )

........................

בשביל שהגדרות הגרפיקה יכנסו לתוקף - צריך לצאת מהמשחק ולהכנס מחדש, וכן יש שינוי בFPS ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

זה AF ולא AA

AA אצלך מכובה, בטח שהמשחק ירוץ נחמד.אבל עד היכן יורד הFPS -הם לפעמיים מתחת ל40 או אפילו 45? זה לא חלק בכלל.

אל תשחק על מסך מלא.... תוכל לקבל תוספת של 15 FPS (וזה על מסך שלא מוקטן יותר מידי )

........................

בשביל שהגדרות הגרפיקה יכנסו לתוקף - צריך לצאת מהמשחק ולהכנס מחדש, וכן יש שינוי בFPS ::)

ואללה, לא מבין בהגדרות האלה :)

אני אשחק עם זה עוד קצת אבל בתכלס המשחק עצמו נראה מדהים ורץ סבבה (לא ראיתי שיורד אף פעם מתחת ל40).

בשביל מחשב שנקנה לפני משהו כמו שנתיים כבר, אני די מרוצה.

שאלה אחת, יש לי 4GB כרגע, שדרוג יעזור במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הזה שבמטוסים המקלע חלש בצורה מגוכחת ביחד עם זה שתוך שניה וחצי של ירי הם מצריכים cooldown והעובדה שמטוסים נהיים disabled ב-50% מה שמשאיר לצד השני המון זמן לקפוץ מהמטוס זה פשוט אבסורד. זה כמעט בלתי אפשרי להשיג הריגות עם המטוסים. המקלע אפילו חלש נגד חיילים, יותר מ-5 פגיעות והוא לא מת. יותר קל לדרוס חייל עם מטוס (לטוס מאוד קרוב לקרקע) מאשר להוריד אותו עם המקלע. ברגע שפותחים את הטילי אוויר-אוויר זה נהייה קל יותר. אבל עדיין, צריך קודם להוריד את הבריאות של המטוס שלו מבלי לעשות disabled, ואז להוריד אותו עם 2 טיילי א"א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו הצליח לבטל את הMotion blur ? כל פעם שאני שם אותו בOFF, הוא חוזר לON, גם בריסטארט למשחק :/

התקנה מחדש לא פתרה את זה

לכולם זה ככה, אבל פתאום זה מסתדר.

................

http://battlefieldo.com/gttv-battlefield-3-special-singleplayer-footage/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...