Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 194 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

סיפורים של סבתא שמעת כנראה. אמרתי פה קודם ואגיד עכשיו. אם לדעת איפה לקנות אז הקנייה של CD-KEY יכולה להיות בטוחה באותה רמה כמו כל קנייה אחרת. ומקום ש MISHAX 1 מצא נראה לי כחנות רצינית ובטוחה.

אני לא משתתף, כי פשוט קונה CD-KEY יותר זול :hat:

אבל בכל מקרה אחר הייתי מצטרף לקנייה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיפורים של סבתא שמעת כנראה. אמרתי פה קודם ואגיד עכשיו. אם לדעת איפה לקנות אז הקנייה של CD-KEY יכולה להיות בטוחה באותה רמה כמו כל קנייה אחרת. ומקום ש MISHAX 1 מצא נראה לי כחנות רצינית ובטוחה.

אני לא משתתף, כי פשוט קונה CD-KEY יותר זול :hat:

אבל בכל מקרה אחר הייתי מצטרף לקנייה שלו.

שוב, אני לא מפקפק, אולי הם סיפורי סבתא, אולי אני הטעו אותי..

אישית אני מעדיף בדיסק :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי אותך :) אז זאת סיבה מוצדקת בשבילי. אין לי שום רגשות אינטימיות לדיסק חדש שמריח ריח מיוחד ותהליך פתיחתו בפעם הראשונה. ;D

אני קונה איפה שזול יותר. וCD-KEY בדרך כלל זול.

ממש לא מעניין אותי כל ה"ריחות" והתחושות למנהם. אני פשוט מעדיף לרכוש כדיסק, ברכישה מוזלת ובין היתר יש אחריות מהחנות אם יש בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי רכישת CD-KEYs, רק אציין שרכשתי בעבר CD-KEY ל-BF2 מחנות online, לידיעתי היה מדובר ברכישה חוקית לכל דבר (אחרת לא היתי רוכש).

בשלב מאוחר יותר החנות נסגרה. ביום בהיר קיבלתי באן בחסות punkbuster. הטענה היתה שהיוזר שלי cheater או משהו בסגנון. אני כמובן לא השתמשתי ברמאות (בשום משחק online שרכשתי, מעולם). אני לא אומר שבהכרח קיים קשר ישיר לחנות ממנה רכשתי, אבל בכל זאת, חומר למחשבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום/האתר לא תומכים ברכישת סידיקי כזה או אחר שלא נרכש ישירות מחברת ההפצה.

אף אחד לא רוצה שהאתר יואשם ביום בהיר ברכישה לא חוקית של מפתחות וקשירת קשר כזה או אחר.

לכן, תדללו את כל התגובות למינימום.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול שיחקתי פעם ראשונה בבטא, לדעתי המישחק נראה יותר כמו משחקי COD ולא כמו BF.

עד כאן התרשמותי, ועכשיו שאלות, איפה לעזאזאל אני מוצא את כל ההגדרות של המשחק? מקשים, רזולציה וכל השאר?

המחשב שלי חלש מאוד, E8400 @ 3.6 + 9600GT, בזמן המשחק כשאני משחק בחלון, לא מסך מלא, במסך מלא הוא לא רץ לי, שתי הליבות נמצאות כל הזמן ב 100%, לפני אתמול חשבתי רק לשדרג את הכרטיס מסך, עכשיו אני לא בטוח האם זה יעזור בכלל, אם אני לא ישדרג גם את המעבד.

אז השאלה האם שידרוג רק כרטיס המסך יעזור להרצת המשחק כשהמעבד רץ על 100%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

סדרת BATTFILED ידועה בזלילת משאבים וריבוי ליבות, לכן אתה חייב לשדרג גם מעבד וגם כרטיס מסך בשביל להנות מהגדרות HIGH .

בנוסף אתה יכול לראות גם שבדרישות הרשמיות המומלצות דרוש מעבד QUAD .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד מתחת לפצצה צמוד ל M-COM וזה לא מנטרל :screwy:

הקבוצה השניה מפוצצת את 2 ה M-COMS ומפסידה :screwy:

אין מה להגיד שהמשחק הזה מאוד מיוחד ועובד בדיוק כמו שצריך :lol:

ואני רוצה לדעת מי המפגר שחשב לעשות שהפצצה לא תתפוצץ בזמן אם מישהו מנסה לנטרל אותה, זה פיגור, צריך להרוג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...