Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 179 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא יודע, לא משנה כמה אני משחק בזה אני מרגיש כאילו מי הורג ומי מת מבוסס יותר על מזל ובולשיט מאשר על SKILL. שיפור בהשוואה ל BC2 ששם זה היה 50% בולשיט, 35% מזל ו 15% סקיל אבל בכל זאת רחוק ממה שאמור להיות. אתה יכול לירות על מישהו חצי שעה והוא יסתובב ויהורג אותך בשניה, אתה תנסה לירות מרחוק וזה וחצי מהכדורים יעופו לאלובים ואז מישהו אחר מוריד אותך עם LMG + ACOG עם צרור אחד מהצד השני של המפה כאילו אין הדף בכלל, ב 1VS1 מישהו עם LMG יכול להפסיד למישהו עם AR או SMG למרות שהוא התחיל לירות באותו זמן או אפילו קודם (חסר היגיון כי LMG נזק חזק בהרבה), מי שרגיל למספר מסויים של X על המסך לפני שמישהו מת יגלה שהרבה פעמים זה לא מפסיק או שזה יותר מידי כי המערכות לא עובדות כמו שצריך.

אני רוצה משחק יריות שאם אתה יודע להשתמש בנשקים יש לך יתרון, כמו שהיה ב UT ו QUAKE ובמשחקים שהתבססו עליהם. פעם כשהייתי יורה במישהו ופוגע אז זה היה פוגע, עכשיו זה אולי פגע, אולי לא ואולי פגע חזק מידי או חלש מידי. לא משנה מה שתגידו משחק FPS שהחלק של היריות בו לא מושלם הוא לא משחק טוב ולא מגיע לו יותר מ 4. אם מתחשבים בזה שהבעיה הזו קיימת ב 2 המשחקים הקודמים של DICE ושהיא הייתה קיימת ב ALPHA וב BETA היא הרבה יותר בולטת, לא רואה שיפור ולא רואה עתיד טוב למשחק הזה. זה נכון גם ל COD שלא ברור לי אין הם הצליחו לדאוג לזה שהבעיות האלה יעברו בשקט עם BLOPS ו MW2.

לדעתי המשחק הזה רחוק כמה חודשים מלעבוד ולפחות חצי שנה מלעבוד כמו שצריך :nixweiss: רואים משחק טוב אבל הביצוע עלוב ומפריע לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שזה משחק מעולה, נראה לי שהיום אני כבר יזמין מorigin למרות המחיר...

עד כה הייתי מרוצה מהמהירות הורדה של הבטא, ואני לא רואה סיבה למה לא להזמין משם.

יש דברים שמעצבנים אבל המשחק בנוי בצורה מעולה, כרגיל יעדכנו פאצ'ים וזה יתאזן.

אני רואה שהם הוסיפו שם שיפור של ה 3D spotting, בסוף הבנתי שזה לא רק אישי הספוט, אלא קבוצתי אבל הבעיה שאנשים לא טורחים ללחוץ Q כי זה ממש ממש אבל ממש קשה להגיע לשם.. :\ תמותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לא משנה כמה אני משחק בזה אני מרגיש כאילו מי הורג ומי מת מבוסס יותר על מזל ובולשיט מאשר על SKILL. שיפור בהשוואה ל BC2 ששם זה היה 50% בולשיט, 35% מזל ו 15% סקיל אבל בכל זאת רחוק ממה שאמור להיות. אתה יכול לירות על מישהו חצי שעה והוא יסתובב ויהורג אותך בשניה, אתה תנסה לירות מרחוק וזה וחצי מהכדורים יעופו לאלובים ואז מישהו אחר מוריד אותך עם LMG + ACOG עם צרור אחד מהצד השני של המפה כאילו אין הדף בכלל, ב 1VS1 מישהו עם LMG יכול להפסיד למישהו עם AR או SMG למרות שהוא התחיל לירות באותו זמן או אפילו קודם (חסר היגיון כי LMG נזק חזק בהרבה), מי שרגיל למספר מסויים של X על המסך לפני שמישהו מת יגלה שהרבה פעמים זה לא מפסיק או שזה יותר מידי כי המערכות לא עובדות כמו שצריך.

אני רוצה משחק יריות שאם אתה יודע להשתמש בנשקים יש לך יתרון, כמו שהיה ב UT ו QUAKE ובמשחקים שהתבססו עליהם. פעם כשהייתי יורה במישהו ופוגע אז זה היה פוגע, עכשיו זה אולי פגע, אולי לא ואולי פגע חזק מידי או חלש מידי. לא משנה מה שתגידו משחק FPS שהחלק של היריות בו לא מושלם הוא לא משחק טוב ולא מגיע לו יותר מ 4. אם מתחשבים בזה שהבעיה הזו קיימת ב 2 המשחקים הקודמים של DICE ושהיא הייתה קיימת ב ALPHA וב BETA היא הרבה יותר בולטת, לא רואה שיפור ולא רואה עתיד טוב למשחק הזה. זה נכון גם ל COD שלא ברור לי אין הם הצליחו לדאוג לזה שהבעיות האלה יעברו בשקט עם BLOPS ו MW2.

לדעתי המשחק הזה רחוק כמה חודשים מלעבוד ולפחות חצי שנה מלעבוד כמו שצריך :nixweiss: רואים משחק טוב אבל הביצוע עלוב ומפריע לשחק.

נכון זה ממש גרוע בBF3 מבחינת האיטרג זה מאוד לא אמין לפעמים, גם לי קרה כבר כמה פעמים כמעט כל הזמן שאני מכוון טוב ויורה על האוייב לפני שהוא יורה עלי אבל אני זה שבכל זאת מת זה לא נראה הגיוני אולי בגלל הלג או משהו אבל למשל בBC2 זה הרבה יותר טוב זה מרגיש שם יותר אמין כל עוד אין לג והאיטרג טוב אז זה מרגיש יותר מאוזן גם הדמג' שם הרבה יותר טוב לא כמו פה שזה עניין של מי שראה ראשון את מי בעיקר מאשר מי יודע לכוון ממש טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה FOV המשחק בסדר, אתה יכול לשנות ל 75-80, תיראה אולי יהיה לך יותר נוח.על זה אני מדבר, חוסר האמינות של המערכת ירי במשחק. גם לי מידי פעם זה הורג כמו שצריך. אני גם מהר מאוד לומד כמה פגיעות בערך צריך בשביל להרוג מישהו עם כל נשק. אבל כשפעם אתה הורג מישהו עם 3-4 פגיעות ועם זה עם 5-6 פגיעות פשוט אי אפשר ללמוד את המשחק. הרבה פעמים אני יורה ומהר מאוד הם נופים והרבה פעמים אני פשוט רואה Xים על המסך וזה לא נגמר. היה פעם אחת שאפילו ראיתי 10 X על אותו שחקן וממרחק קטן יחסית ונשק חזק.

יש גם באג שגורם לזה שאם אתה יורה על מישהו שרץ אז הנזק גבוה יותר (יסודר במשחק המלא), עזובו את זה שזה באג מפגר וחסר היגיון ובאמת שאני לא מבין איך הם עשו אותו, זה ממש מפריע לשחק ולדעתי זה חוצפה שהם לא מעדכנים דבר כזה ב BETA. זה מרגיש כאילו זורכים עליך זין, אתה עוזר להם והם אומרים לך שזה יסודר אבל לא נותנים לך ליראות עם זה נכון, יותר ניצול מאשר בונוס.

יצא לי גם לעמוד מטר ממישהו ולירות עליו כשהוא צמוד לקיר, היה לו מספיק זמן להסתובב ולהרוג אותי בצרור אחד, זה בולשיט ולדעתי אין מקום לדברים כאלה במשחקים של היום. אם מפתחת היום לא יכולה לעשות דבר כזה פשוט מגיע לה להיסגר או לפחות לאבד חלק מהעובדים, הסיבה היחידה שזה עובר בשקט זה כי אנשים אומרים זה רק BETA (על משחק שבכלל אמור להגיע ליצור ואמורה להיות לו גירסה סופית שאם היא דומה למה שיש עכשיו אז המצב רע, BETA עושים כמה חודשים לפני לא שבועיים וחצי לפני), זה רק חודש ראשון (משחק אמור לצאת כשהוא עובד, סורי), לי זה עובד (שכל מי שיש לו ניסיון בדברים האלה יודע שתמיד יש כמה כאלה שפשוט מזיינים את כל השאר כי להם זה עובד בסדר אז למה שיסדרו בעיות שהם לא רואים כי או שהם לא מבינים שיש בעיה או שיש להם מזל). תוסיפו לזה את העובדה שגם רוב הביקורות היום זה בולשיט, תיראו את הביקורות של BLOPS ו BC2, ציונים שלא קשורים בכלל לאיכות של המשחק (רק לשם השוואה GAMES נתנו ל BLOPS ציון מאוד נמוך כי הם באמת בדקו את המשחק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DICE ends Caspian Border playtime on BF3 PC beta

מסכן רוני, בצאת החג הוא יצטרך להשלים 30+ עמודים ;D

יותר נכון זאת השבת. זאת ההוכחה שאני באמת עובר... ;D

כמה דקות ואני כבר אכנס למשחק. אישית הכי חשוב המשחקיות מעבר(באגים וכאלה ) אז יקח חודשיים עד שבאמת יהיה אפשר להנות ב90 אחוז מהמשחק הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזריזי העיינים, יש נשקים מאוד דומים, אחד בזמן 1:40 , והשני ב 1:42 , איזה זה השני (1:42) ובאיזה תפקיד הוא נחשב ?

אני רוצה להגיע אליו ואין לי מושג באיזה קלאס הוא.

ב-1:40 זה M4A1 וב-1:46 זה M16A4. הם שייכים ל-Engineer ו-Assault בהתאמה. שניהם הם נשקי בסיס וזמינים רק ל-US.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...