Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 180 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מידי פעם יש לי הודעה שמערכת שחזירה את עצמה ( המשחק כמובן קופא ,יש גם קוים ירוקים - הטמפרטורה במאמץ לא עוברת את 85 .).. היה לי את זה גם באלפא (ממש כל רגע) אבל שם היה לי מחשב אחר ::) .

מישהו נתקל בבעיה כזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקטע של אושר אישי המתפרץ לכל עבר, אתה חולה על באגים אה ;) .

דרייבר 285.38 יש משהו חדש יותר?

יש מפרט בצד.

אף פעם זה לא קרה לי בBC2 .

האמת עכשיו שיחקתי 20 דקות ולא קרה כלום .רק מתי שתוכנת HWMONIRTOR היית מופעלת זה קרה, אולי זה סתם בפוקס .

השאלה אם זה קורה לעוד מישהו כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם משחק עם HWMONIRTOR ברקע (עשיתי OC לכרטיס מסך ואני בודק שזה לא יגרום נזק), מבטל את האפשרות הזו.

לא ידוע לי שהם הוציאו עוד דרייבר אחרי הדרייבר הזה.

ממש בזבוז להשתמש בכרטיס קול מובנה עם הרמקולים שלך.

לא ראיתי שיש בעיות עם כרטיסי קול וגם יש לך כרטיס מאוד נפוץ...בכל מקרה תנסה להוריד את האיכות של הסאונד למינימום מהדרייבר (16BIT 44100MHZ).

היו כמה משתמשים בפורום שהתקשו לשחק במשחק עם כרטיסי מסך של , יכול להיות שזו אותה בעיה.

אני רק רוצה לעזור, אולי זה בעיה שאפשר לסדר, אני ממש לא נהנה מבאגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע בבטא כל פעם יש FPS שונה. אם יצאת מהמשחק כשהגדרות הן חלשות אז כשתחזור שוב מחדש הFPS יעלה אך אין שינוי בגרפיקה אם מגדירים למשל אולטרה -צריך לצאת מהמשחק ולחזור מחדש.

אני גם משחק עם HWMONIRTOR ברקע (עשיתי OC לכרטיס מסך ואני בודק שזה לא יגרום נזק), מבטל את האפשרות הזו.

לא ידוע לי שהם הוציאו עוד דרייבר אחרי הדרייבר הזה.

ממש בזבוז להשתמש בכרטיס קול מובנה עם הרמקולים שלך.

לא ראיתי שיש בעיות עם כרטיסי קול וגם יש לך כרטיס מאוד נפוץ...בכל מקרה תנסה להוריד את האיכות של הסאונד למינימום מהדרייבר (16BIT 44100MHZ).

היו כמה משתמשים בפורום שהתקשו לשחק במשחק עם כרטיסי מסך של , יכול להיות שזו אותה בעיה.

אני רק רוצה לעזור, אולי זה בעיה שאפשר לסדר, אני ממש לא נהנה מבאגים...

מכיון שזה היה קורה גם באלפא במחשב אחר, זה כנראה רק בעיית דרייבר.

מזל שכרגע זה לא קורה הרבה.

הרמקולים נשמעים מעולה ( הרבה יותר מ530X שגם יש לי ) עם הכרטיס קול, אני ממלא לא צריך מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחילת המפה 45 FPS (איאפשר לשחק ככה )זה נורמלי למפרט שלי ולהגדרות (תמונה) . ראיתי מישהו בכיף 55/65 FPS על 570GTX .

שמתי את המסך על חצי שלוחן העבודה וFPS עלה ל60 + .פחחח אין לי אלא לשחק ככה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבטל את ה A.A לחלוטין. בקושי יש לו השפעה במשחק מבחינה וויזואלית, והוא גורע המון מהביצועים. את ה Ambient Occlusion אפשר לבטל או להשאיר על SSAO.

דבר נוסף - לאחר כל שינוי של הגדרה גראפית יש להפעיל מחדש את המשחק בכדי שהיא תכנס לתוקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...