Battlefield 3 - דיון מקדים - עמוד 175 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Battlefield 3 - דיון מקדים

Dima67

Recommended Posts

• תגובות 4.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אחרי תקיעות אין ספור של המשחק (ירידות פריימים ל0.5 פריימים לשנייה כל 3 שניות) הצלחתי לפתור את הבעייה באמצעות העלאת מתח כרטיסי המסך שלי ל1.1V (והורדת הOC)

המשחק רץ מעולה (50-60FPS) והמולטיפלייר מאוד מהנה (לפחות יותר מהמולטי שיצא לי לשחק בCRYSIS2)

יש אזורים פתוחים רבים בהם ניתן להתרוצץ ומבחינתי זה יתרון.

בכל זאת אני מקווה שיפתרו כל מני בעיות (כמו שכאשר זוחלים על סלע, נכנסים אל תוך מרכז האדמה), אבל בשביל זה זה BETA :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, שווה הורדה?

אני מבין שהיו פה ציפיות גבוהות (מידי) אבל שורה תחתונה,

כמה זה קרוב ל BC2/BF2 ?

זה MOH:BC. אבל תוריד, מה יש לך להפסיד אם לא מעניין אותך כל כך אז תוריד ל 360, ההורדה חצי גודל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BDB תגיד מה שתגיד אבל אני הייתי במשחק שאתה בכית מרוב שאף אחד לא עזר לך :P

זה לא בהכרח כי הם מתקמפרים אלא בגלל שהקבוצה היתה גרועה ברמות. וגם אם הם כן היו מתקמפרים איך זה אשמת המשחק? BF זה משחק קבוצתי אתה יכול להיות השחקן הכי טוב בעולם, אתה עדיין לא תנצח לבדך.

בקיצור, שווה הורדה?

אני מבין שהיו פה ציפיות גבוהות (מידי) אבל שורה תחתונה,

כמה זה קרוב ל BC2/BF2 ?

אל תקשיב למלעיזים, מדובר במשחק מצויין. רק קח בחשבון ש-DICE מיישמים את הכלל, ככול שמשחק טוב יותר כך עולה הסבירות שהוא מפוצץ באגים, to the letter.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להיות השחקן הכי טוב בעולם אבל 16VS1 או אפילו 16VS5 זה לא הוגן. אם רוב הקבוצה נשארת מאחור אתה תמיד תפסיד, כמו שקרה לי עכשיו, יש גבול מה שחקן אחד יכול לעשות והקבוצה שלי לא הייתה מוכנה להתקרב לפצצה, שמרו קו כמה מטרים משם ואף אחד לא זז רק יורים על האויבים שבאים. זה אולי לא בעיה של המשחק ישירות אבל העיצוב של המפות לא בדיוק עוזר, CAMPING 101.

האקדחים במשחק הזה עושים עבודה מצויינת, אפשר לרוץ איתם חופשי והם עושים עבודה מצויינת אם משתמשים בהם נכון, אפשר אפילו לנצח 2VS1 עם אקדח.

יש חברות מסויימות שהשרתים שלהן פשוט מלאים בבאגים, אי אפשר לזוז :P כניראה ש DICE כן סדרו את הבעיות אבל לא כל השרתים דאגו לישר קו.

עשיתי OC קל לכרטיס מסך ועכשיו המשחק עובד טיפה יותר חלק, גם באיזורים הכבדים יותר. החיסרון זה שהכרטיס מגיע ל 82 מעלות :-\

סיימון, אתה לא חלק מהמחלקה שלנו :nono:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2826550451862114670/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להרוג אותך במצב הזה, היתרון היחיד זה שאתה יכול לשחק אותה מת ואז אולי לא ירו עליך ותוכל לקום מאחורי האויב. ברוב המקרים זה לא עובד כי כולם יורים כמו חולים בראש על כל דבר שהם רואים ברצפה. בכל זאת זה עדיף על מה שהיה קודם שישר הייתה קם ולאיזה שניה לא יכולת לעשות שום דבר וזה תמיד נגמר בזה שהרגו אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכו לי העיניים מכל הפלאשים (מה זה??)

מדי פעם אני מקבל אפקטים מוזרים ולהרוג ממש קשה כשכל הקבוצה היריבה סנייפרים (במפה הפתוחה)

זו המפה שאני זוכר גם מהאלפא וגם אז זכרתי בעיקר קאמפרים.

הגרפיקה יפה אבל המשחק כבד ללא הצדקה. הוא נראה טוב אבל לא מדהים.

משום מה הם שמו דגש על הגרפיקה של הסביבה ואני הייתי מעדיף שישקיעו יותר במראה של הנשקים כי הם עדיין נראים לא משהו.

לא אהבתי ככ את התנועה של השחקן אולי צריך להתרגל.

והכי מטומטם זה הגישה למשחק דרך , חשבתי שהם צחקו איתנו בהתחלה עם האלפא :-X

נכנס קצת מחר ...

נזכרתי פתאום במשחק חינמי בן כמה שנים שגם שם השקיעו לא רע בסביבה של המשחק והדרישות היו מגוחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע הגיוני, אבל בכל זאת הורגים אותך ואתה צריך לחזור אחורה ולרוץ שוב :nixweiss:

עוד משהו שלא סדרו מ BC2, אפשר להשתמש ב SHOTGUN גם מרחוק והוא יעבוד מצויין.

OMFG

Battlelog Featurette - Battlefield 3

זה גם התפריט של השחקן יחיד וה CO OP. אלוהים ישמור :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...