שדרוג המעבד ולוח - האם ללכת על AM3 +DDR2 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המעבד ולוח - האם ללכת על AM3 +DDR2

ShaiLevy

Recommended Posts

כשבאים לבחור לוח האם העניין פשוט למדי.

צריך להגדיר את הדרישות מהלוח ואז לבחור בלוח הזול ביותר שעונה על כולן וכמובן מתאים למעבד שאתה מייעד להתקין בו.

לא תמצא 3.0 בלוחות האלה.

יש לך חנות מסוימת שאתה מתכוון לקנות ממנה כדי שנועל להציע לך את הלוח המשתלם ביותר מבין ההיצע שבה? או שבמחינתך זה ממש לא משנה מאיפה קונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP בפ"ת לא רע מבחינתי כי המיקום נח.

אבל אם יש משהו שחסר שם אין לי בעיה להזמין באינטרנט או לקפוץ לזיזג או כל חנות אחרת באיזור פ"ת

את המחשב הקודם קניתי ב IQPC והאמת שהייתי צריך בגלל לסוע לאשדוד בשביל אחריות פעם אחרת ופעם אחרת להסתבך עם הדואר. אז כל מקום באיזור פ"ת עובד

אני יודע ש KSP לא נחשבים מי יודע מה אבל זה רק שני רכיבים ובכלל אני מרכיב לבד אז לא כזה משנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאתה חייב 4 חריצים לזכרון (אחרת היו לוחות טובים באותה מידה רק יותר זולים). הלוח הכי משתלם עבורך בהתאם לדרישות יהיה ככל הנראה GA-MA785GM-US2H.

אמנם אין 3.0 (שאין באף לוח כזה), אך יש eSATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, (אם יש לוח הרבה יותר משתלם במקום אחר אז לא מפריע לקנות במקום אחר)

ושאלה אחרונה רגע לפני שאני הולך לחנות, איזה קירור אני משדך ל Phenom II X6 1075T ?

הכי חשוב שקט, לא מתוכנן OC, הולך להיות מורכב במארז Define R3 (ספק למטה)

אין צורך בדיון מעמיק בנושא- רק המלצה פשוטה על דגם שקט ?

(עושה רושם ש MUGEN וה Pro Rev 2 פופלרים פה בפורום , אבל ה MUGEN טיפה יקר, הזכירו גם את ה KATANA - מתעצל להעמיק את הקריאה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו פורום , לוחות-אם וזכרונות ולכן ניתן לדון בו רק ברכיבים הללו.

דיון על גוף יש לפתוח בפורום 'קירור'.

יחד עם זאת מכוון שהשאלה שלך היא לא בדיוק דיון בנושא אלא יותר שאלה משלימה, אני יכול להגיד לך ש-Katana III הוא גוף משתלם מאוד ושקט למדי.

אם אין לך עדיפות לשקט אתה יכול להשאר גם עם הסטוק, ואם רק שקט חשוב לך אז גם אחד מדגמי ה-Alpine של AC יהיה טוב.

לגבי הלוח, אין לוח שיותר משתלם ממנו בהתאם לדרישות שלך. אתה יכול לבחור אותו בלב שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...