DDR3 | פחות ומהר או איטי ויותר, למפרט גיימינג? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DDR3 | פחות ומהר או איטי ויותר, למפרט גיימינג?

All_eyes_on_me

מה תעדיפו במפרט גיימינג שלכם? (2200 = אוברקלוק/ = 1333 ויתור על אוברקלוק)  

1377 הצבעות

1. 1. מה תעדיפו במפרט גיימינג שלכם? (2200 = אוברקלוק/ = 1333 ויתור על אוברקלוק)

• 4GB 2200MHZ
    • 8GB 1333MHZ
    • 4GB 1800MHZ או איטי יותר
    • אין כלל הבדל

Recommended Posts

אני עומד בפני דילמה, האם עדיף לקחת מהיר 4GB עבור OC למערכת שיקנה בקרוב (i7 2600K + GA-P67A-UD4) על מנת להשאיר יכולת לתת בוסט נדיב למעבד או שעדיף לקחת 8GB רגיל (לוותר על ה OC) ובכך להוריד את מספר הפניות לדיסק הקשיח... :nixweiss:

השימושים במערכת זאת, כמו שהבנתם, הם גיימינג וכרגיל שימוש שותף.

VM בתדירות ממש נמוכה, כך שאין צורך לקחת זאת בחשבון.

גם לא אתעסק בעריכות וכדומה על מערכת זו...

תגובתכם ודעתכם תתקבל בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. בתנאי שאתה צריך נפח מסוים של זכרון - תמיד נפח (עד לנפח שאתה צריך) עדיף על תדר.

2. באופן מעשי אין שום הבדל בין זכרון בתדר של 1333/1600 או יותר. לכן תמיד מומלץ לקנות את הזכרון הזול ביותר שאתה מוצא בתדר ובנפח שאתה צריך.

3. בשביל OC אתה לא חייב זכרון בתדר גבוה, אתה צריך זכרון שלא יגביל אותך. בכלל עדיין לא ברור מהן יכולות ה-OC של מעבדי ה-SB. מדיווחים ראשוניים דובר שהמעבדים עם מכפלה נעולה כמעט שלא יוכלו לעבור OC. אתה קונה מעבד עם מכפלה פתוחה כך שאתה לא תלוי בזכרון והוא לא יגביל אותך - מה שאומר שתקנה את הזכרון הזול ביותר בנפח הרצוי לך.

4. בשביל מערכת משחקים אין צורך ביותר מ-4GB של . תוספת נפח שלא לצורך (כלומר שדרישות המערכת בפועל נמוכות מנפח הזכרון שכבר קיים) לא ייתן לך כלום.

לדעתי הסקר מיותר מכיוון שסקר נועד יותר לבחון דעות של אנשים בנושאים הנתונים לפרשנות, ואילו פה מדובר יותר נושא עובדתי כך שאני לא בטוח שיש באמת צורך בסקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל כלומר אתה לא תרגיש הבדל בין 8 ל4 ג'יגה זה לא משפר את הביצועים של המחשב או של משחק מחשב.

להפעלה בסיסית משחק מחשב מסויים צורך 3ג'יגה ממש לא משנה לו התדר שבו עובד הזיכרון

כל עוד יש את הדרישה הזאת המשחק ירוץ לך חלק.

כיום אין משחקים שדורשים מעל 3ג'יגה אפילו החדשים והכבדים ביותר אין שום סיבה להישתמש ביותר מ4ג'יגה זיכרון

למטרת גיימינג וריבוי משימות.

בעת הצורך תמיד אפשר להוסיף עוד כרגע לא צריך יותר מ4ג'יגה שזה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

About:blank, amitdanan תודה על תגובתכם

הסקר לא קשור בהקפו המלא לדילמה שלי, פשוט מעניין אותי באיזה קונפיגורציה של יעדיפו אנשים להשקיע ?! כלומר, האם הרוב מעדיף מהירות, גודל או אמצע...

amitdanan, התדר הגבוה למטרות OC! על כך שהתדר משפיע במשחקים רק באחוזים בודדים, אני מסכים איתך, אך לא זאת הנקודה.

אתה קונה מעבד עם מכפלה פתוחה כך שאתה לא תלוי בזכרון גם ככה - מה שאומר שתקנה את הזכרון הזול ביותר בנפח הרצוי לך.

זאת נקודה למחשבה... אף פעם לא התנסיתי ב OC עם מעבד בעל מכפלה פתוחה!

אם לשים תדר רצוי (תיאורטי) 5GHZ זה אומר שיצתרך שמגיע עם תדר לערוץ של 162MHZX12 כדי להגיע ליחס 2X12? (על סמך מולטיפלייר 31)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה צורך להתפשר.

אם אתה צריך 4GB קח 2 כאלה http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2223

אם אתה צריך 8GB קח 2 כאלה http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=7952

לא יגביל אותך ב-OC.

עריכה: אם אתה לא יודע (אני לא מאמין שתצטרך יותר מ-4) אז תיקח סטיק אחד של 4GB ותוסיף במידת הצורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

amitdanan' date=' התדר הגבוה למטרות OC! על כך שהתדר משפיע במשחקים רק באחוזים בודדים, אני מסכים איתך, אך לא זאת הנקודה.

זאת נקודה למחשבה... אף פעם לא התנסיתי ב OC עם מעבד בעל מכפלה פתוחה!

[/quote']

3. בשביל OC אתה לא חייב בתדר גבוה, אתה צריך שלא יגביל אותך. בכלל עדיין לא ברור מהן יכולות ה-OC של מעבדי ה-SB. מדיווחים ראשוניים דובר שהמעבדים עם מכפלה נעולה כמעט שלא יוכלו לעבור OC. אתה קונה מעבד עם מכפלה פתוחה כך שאתה לא תלוי בזכרון.

מכפלה פתוחה אומרת שאתה OC למעבד ללא תלות בתדר הבסיס כך ששום רכיב אחר לא מושפע מהעלאת תדר המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד בפני דילמה' date=' האם עדיף לקחת מהיר 4GB עבור OC למערכת שיקנה בקרוב (i7 2600K + GA-P67A-UD4) על מנת להשאיר יכולת לתת בוסט נדיב למעבד או שעדיף לקחת 8GB רגיל (לוותר על ה OC) ובכך להוריד את מספר הפניות לדיסק הקשיח... :nixweiss:

השימושים במערכת זאת, כמו שהבנתם, הם גיימינג וכרגיל שימוש שותף. VM בתדירות ממש נמוכה, כך שאין צורך לקחת זאת בחשבון. גם לא אתעסק בעריכות וכדומה על מערכת זו...

תגובתכם ודעתכם תתקבל בברכה

[/quote']

גם I7-2600K וגם אוברקלוק? לאן אתה רץ?

לגיימינג לא צריך כזה מעבד. קנה יותר זול ואת ההפרש שמור לכרטיס או לשידרוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם I7-2600K וגם אוברקלוק? לאן אתה רץ?

לגיימינג לא צריך כזה מעבד. קנה יותר זול ואת ההפרש שמור לכרטיס או לשידרוג.

את ה 2600K אני קונה בזול ;D !

OC? בטח OC, אז למה ה K בסוף...! עם מולטי עד 50+ זה פשע לא לעשות OC!

סרטון חמוד :lol:

קנה יותר זול ואת ההפרש שמור לכרטיס או לשידרוג.

זול יותר :s05: יש לי עכשיו Q9550 ב OC, מה יותר זול? מה זה יתן לי?

גם על הכרטיס אני לא מתלונן!!!

Tumbs Up for OC :xyxthumbs: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...