מדריך: פתיחת HD6950 ל-HD6970 - עמוד 31 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך: פתיחת HD6950 ל-HD6970

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 555
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 1 חודש מאוחר יותר...

=============================================================

הנה הן הפעולות אשר צריך לבצע על מנת לגרום לקסם לקרות:

1 - הורידו את ATI Winflash העדכני מכאן

2 - הורידו ביוס של HD6970 מכאן

3 - וודאו שכפתור הביוס בכרטיס מכוון על מצב ראשון

biosswitch_small.jpg

4 - הריצו את Winflash, לחצו על כפתור Save כדיי לשמור את הביוס הנוחכי על מנת שיהיה לכם גיבוי.

5 - טענו את ביוס ה-HD6970 ל-Winflash ע''י לחיצה על Load Image

6 - תנו לתהליך הצריבה להסתיים ואתחלו את המחשב.

7 - בדקו את כמות המעבדים המאוחדים באמצעות GPU-Z וודאו שרשום שישנם כ-1536 כאלה.

8 - על מנת להבטיח ביצועים מקסימאליים כנסו ל-Catalyst Control Center וכוונו את מד ה-PowerTune ל+20

9 - בדקו יציבות בשימוש בוינדוס, ומשחקים.

========================================================================

רכשתי את כרטיס ה-Reference של ורציתי לדעת האם זה ההליך המקובל שיוציא לי את הביצועים המיטביים ביחס ל-6970?

באחד מההאשכולות האחרים נאמר לי שיש שיטה נוספת של צריבת של 6950 באופן שונה (במלוא הכנות לא הכי הבנתי זאת, אולי באשמתי).

אודה אם מישהו בעל ניסיון בדבר/הליך יוכל להמליץ לי על הדרך המתאימה ביותר ל-Unlock כמה שיותר קרוב לביצועי 6970 "כשר למהדרין".

המשך יום נעים ושנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה שציטטת היא צריבת ביוס של 6970 ישירות לכרטיס 6950, זה אומר שהכרטיס שלך יקבל מתח, מהירות שעון וזכרון של 6970 ללא .

היתרון הוא שזה יותר פשוט, החסרון הוא שאתה לא יכול להעלות מתח לכרטיס אם תרצה לעשות נוסף.

בשיטה השנייה משאירים את הביוס של הכרטיס כ-6950 אבל השיידרים נפתחים ל-1536, מהירות השעון והזכרון נשארת אז צריך לעשות ידני.

היתרון שזה נותן לך את האפשרות להעלות את המתח לכרטיס ולהוציא ממנו יותר, החסרון הוא שזה קצת יותר מסורבל מהתהליך הראשון.

האמת שאני גם עשיתי את התהליך הראשון ועכשיו אני מחפש את המדריך לעשות את המוד ל-6950 עם השיידרים פתוחים כי נאמר לי שביוס של 6970 יכול להזיק לזכרון כי המתחים של הזכרון שונים ב-6970.

אז אם מישהו יכול לתת את המדריך אני אשמח לקבל אותו גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה רבה לך ותודה רבה על המדריך ועל העצות מחברי הפורום - התהליך בוצע בהצלחה לכרטיס reference של Gigabyte (בוצע flash לגירסאת של 6970, מהירות השעון הועלתה ל-880MHz), עד כה לא לא נראו בעיות באשר הן, הטמפ' והמתח תקינים גם הם.

חג שמח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

מי שמחפש את הדרך הקצרה והטובה ביותר לHD6970 ימצא אותה פה

http://tms.co.il/product/10562

עם מתקדם. לכרטיס המסך הזה יש ביוס של HD6970 מובנה בביוס השני.

מה שקורה זה שמקבלים HD6970 אפילו בלי שבירת אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...