מדריך: פתיחת HD6950 ל-HD6970 - עמוד 29 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך: פתיחת HD6950 ל-HD6970

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 555
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום רב לכולם,

אני צריך את העזרה שלכם לפתיחת כרטיס המסך שלי ל6950 ושיתמוך בשיידרים ובשינויי הCLOCK

אני צרבתי ביוס מקורי שלי אחרי שינוי עם הMOD PATCHED של W1ZARD והSHADERS הפכו בהצלחה ל1536

אבל לא ניתן לשנות את שאר הדברים הCLOCKS וVOLTAGE פשוט לא ניתנים לשינוי ניסתי לשנות דרך התוכנה : AFTERBURNER ופשוט זה לא נותן לי את האפשרויות האלה, עכשיו ראיתי שיש ביוס של 6950 אסוס שאינו מוגבל ושהוא תומך גם בCCC הייתי מעוניין שלמי שיש אותו שיביא לי קישור אליו או שיעלה לי אותו.

שאלה נוספת היא הכרטיס שלי זה של אין עם זה בעייה לשים ביוס של נכון?

יש לי שני כרטיסים זהים של 6950 איך אני מגדיר את השני אחריו? אני יודע על כמה פקודות שבמקום 0רושמים 1 אבל אני ממש לא סגור על זה,

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שביקשת, שמתי את המתח על 1.175V כמו 6970 בסטוק... ( הביוס מצורף בסוף העמוד )

1. אתה צורב את הביוס הזה

2. מפעיל את המחשב מחדש

3. אתה מוריד מהלינק הזה : http://www.asus.com/Graphics_Cards/AMD_Series/EAH69702DI2S2GD5/#download את התוכנה Smart Doctor version 5.80

4. מתקין את התוכנה ומסמן את האפשרות הזאת שמסומנת ב V123cmg.jpg

5. מוחק את התוכנה הזאת, אתה לא צריך אותה יותר, היא פתחה את המגבלה ב CCC... ( כל פעם שתתקין דרייבר מחדש תצתרך לעשות את התהליך הזה איתה, אז שמור את ההתקנה )

יש לך כאן את הביוס + הסברים...

עדכן אם משהו לא מסתדר :)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי כך אני עשיתי את הדבר הזה בדיוק:

התקנתי דבר ראשון את הביוס על הכרטיס הראשון,

אחרי עדכון הביוס על הכרטיס ראשון והפעלה מחדש של ... קיבלתי הודעה שיש בעייה בדרייבר של ATI אז גם אני חשבתי את אותו הדבר שמה שאני צריך לעשות זה להתקין אותו מחדש.

לפני שהתקנתי את הדרייבר, שמתי כבר את אותו ביוס על הכרטיס השני שלי, שני הם זהים עם הפסים האדומים כן,

לאחר הפעלה מחדש הווינדוס עלה והמסך הפך לשחור, אמרתי טוב.... נעשה RESET ונראה מה קורה עם זה עדיין ממשיך, תודה לאל אחרי הפעלה מחדש לפחות ראיתי וישר הורדתי את הדרייבר והתקנתי מחדש.

כרגע התקנתי את התוכנה של הSmartDoctror ושמתי ב V את האפשרות, אכן אני יכול לשנות עכשיו ללא הגבלה דרך ה Catalyst את הנתונים smiley.gif

עכשיו ביציאה מהתוכנה זה שואל אותי את זה : Keep clock & voltage setting or not when SmartDoctor closed?

במה אני צריך לבחור בכן או לא?

אני שוב שואל אותך וגם יש לי תמונת מסך : http://img685.imageshack.us/img685/8568/test2z.png

כי אני לא בדיוק סגור שהכל תקין (גם ראיתי שהטמפרטורה של הכרטיס השני שלי תמיד גבוהה בכ 7-10 מעלות מהשני ללא שום דברים שרצים על המחשב).

אני רוצה לעלות את הנתונים לאותו דבר כמו שב6970

המעבד שלי זה i5 2500k על OC של 4.3

וספק של 850

זה בסדר כן? למרות שאין לי שום לכרטיס עצמו רק למעבד שלי.

איך אני ממשיך מפה?

והאם הכל בסדר?

תודה רבה!

* מוזר כרגע פתחתי את התוכנה Afterburner - בCore Voltage היה המספר עומד לאחר צריבת הביוס על 1105 ועכשיו שפתחתי ללא כל שינוי זה הפך ל 1175,

אני יודע שlanzer שם שמתח הליבה יהיה על 1175 אבל בהתחלה זה לא הראה את זה :|

וב Smart Doctor זה מהתחלה עמד של 1.17 ב Vcore

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI AB מזהה את המתח לפי DEVICE ID, ולא לפי המתח האמיתי... אל תשתמש ב AB, זה רק יגרום לך לצרות כרגע...

המתח שלך הוא 1.175V, מתח של 6970, שיידרים פתוחים, אבל תדר של 6950, דרך ה CCC תעלה לאיזה תדר שאתה רוצה, שוב, את ה AB תמחק...

את התוכנה של כשאתה יוצא ממנה סמן לו לא לשמור, ותמחק גם אותה מהוספה הסרה, אתה צריך אותה אך ורק כדי לפתוח את ההגבלה ב CCC... ( תצתרך להתקין אותה עם כל דרייבר חדש שוב )

* בדרך כלל הכרטיס העליון חם יותר, גם מהסיבה שהוא נושם את החום של הכרטיס שממוקם מתחתיו, וגם מהסיבה שהוא עובד גם כשאין ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה נמחק,

עכשיו שמחקתי וברגע שיצאתי בפעם האחרונה מAsus Smart Doctor לפני המחיקה ובשאלה שאתה יוצא לחצתי על לא, אני רואה שהכל חזר ל Default שזה:

810\1250

cu8.png68n.png

עכשיו איך אני באמת מוודא שה Voltage נשאר לי על 1.75V?

ושאלה סופית שאני יבין בפעם האחרונה עד כמה מותר לי פחות או יותר לעלות בתדר ?

והאם יש צורך לשנות דבר נוסף ברגע שאני מעלה? כמו וולטים או דברים אחרים שאני צריך לדעת

כי אין לי שום נוסף והניסיון שלי בדבר הזה הוא 0

תודה רבה אין עלייך בן אדם! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב GPUZ סמן MAX ב VDDC, תפעיל כל דבר שמאמץ את הכרטיס, כמו משחק / ATITOOL או בנצ' אחר... ( בזמן שGPUZ פתוח כמובן ) אתה תראה שה MAX יראה 1.175V...

במתח ל 24/7 הייתי משאיר סטוק ( 1.175V ) את התדר אתה יכול להעלות ישירות ל 1400MHZ ( רחוק 100~MHZ מהמקסימום )

תדר משתנה בן כרטיס לכרטיס... הייתי קובע 900MHZ עגול כל עוד אתה לא מנסה לשבור שיאים...

* זה חזר כי כניראה לא שמרת... תקבע עכשיו ב CCC למשל 900 / 1400... תפעיל מחדש ותבדוק אם זה שמר... ( אל תשכח ללחוץ APPLY )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מיני מקומות כתבו שכבר אי אפשר להשיג כרטיסים לא נעולים, האם זה נכון?

ואם לא, איזה כרטיסים עדיין ניתן להשיג ללא נעילה, והאם יש דרך לוודא שהם אכן כאלה? (ברור לי שאי אפשר להבטיח שהם באמת יעבדו אחרי צריבת של 6970)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייאשתי, אני לא מצליח לבצע unlock לכרטיס מסך שלי :\

כניראה שהוא אחד מה "Laser Cut"

בכל מקרה, גם ככה זה לא כל כך משמעותי בשבילי בגלל הצוואר בקבוק של המעבד (Q6600 @ oc 3.0 [25%)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז אחרי שהכלבה עזרה לי להרוס את ה-5850 (ותוך כדי לימדה אותי לקח חשוב: לא משחקים עם כלב ליד כרטיס מסך מפורק), אני קונה מחר אחד חדש.

ב-RSM מפורסמים 3 דגמים של 6950 עם dual bios:

GigaByte, , HIS

מי מהם ניתן לפתיחה? ואם יותר מאחד, עבור מי מהם סיכויי ההצלחה גבוהים יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...