יציאה מצה"ל על נפשי - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יציאה מצה"ל על נפשי

r1plet

Recommended Posts

• תגובות 160
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תמיד בדיון המטומטם הזה, מעלים את הטיעון המטומטם יותר ש"אם הוא בריא וזה ופה ושם וזיבי, אז הוא משתמט".

הבעיה היא, שאותו טוען מסרב להבין, שאדם שיצא על סעיף נפשי מהצבא עם פרופיל 21, לא כשיר לשירות!

זה הוכר ע"י פסיכולוג ופסיכיאטר צבאי והוחלט ע"י ועדה רפואית שבד"כ כוללת רופא בדרגת רס"ן לפחות.

כך שהטיעונים של MiniMizer, Vic07, BitchSlap, BDB כלל לא רלוונטיים לדיון.

גם השאלה של פותח השירשור היא בכלל "מה קורה אחרי היציאה על נפשי? אילו השלכות יש לכך באזרחות?".

בן אדם הגון, לא משנה מהו עברו הצבאי(שביננו, אף אחד כאן הוא לא אהוד ברק, החייל המעוטר ביותר בהיסטוריה של צה"ל)

היה אומר "אין כמעט השלכות, אולי בשב"ס לא תוכל לעבוד, אבל סה"כ זה לא נורא כ"כ" ובזה מסיים את הסיפור.

אבל כמו שרשמו פה, אנשים מרירים, לא ברור על מה, על דברים שהם בכלל לא עניינם.

אבל ברגע שאדם הוכר כלא כשיר לשירות ע"י הצבא עצמו! מי אתם בכלל לשפוט אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה מדינה אתה באמת מהגן בדיוק ?

מדינה שמעמד הבינים בה הוא עני בגלל שחיטויות וניהול גרוע

מדינה שהמיעוט החרדי מקבל הרבה מעל מה שמגיע לו ומה שהרוב רוצים לתת לו הרוב

וכל זה בלי הרבה תמורה בחזרה

מדינה שמסתננים מחול יכולים לעשות הפגנות חופשי ואין מעצרים

מדינה שאחוז נכבד בה שיך לכמה משפחות בודדות

על זה אתה רוצה להגן ?

כל עוד יש מספיק פרירים זה ימשך עד שתקום מדינת הלכה או לחלופין נהייה חלק מהארצות העניות באפריקה

רק עם אוכלי הבורקס שם למעלה יראו שאין מספיק מיתגיסים והמונים בורחים לחול משהו יכול להשתנות

אתה מדבר כמו עוד אחד שרוצה להתאבד בגלל שצמח לו חצ'קון.

אני רוצה להגן לתקן ולשפר את המדינה שבה נולדתי, המדינה היחידה שיש לי.

מה בדיוק אתה רוצה, לפרק הכל ולזרוק את כולם לים?

לא חסר מה לתקן במדינה אבל למה אתה חושב שצריך לזרוק את האזרחים או למוטט את הביטחון הלאומי בגלל שהממשלה ושיטת הבחירות היא גרועה ?

סרטן צריך לרפא בלי להרוג את החולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם המעסיק אומר לך במפורש - במידה והסעיף היה על בעיה גופנית כלשהי(ברכיים, פריצת דיסק, סכרת וכו') ולא סעיף נפשי, אז היה מקבל אותך לעבודה. האם יש פה עילה לתביעה על אפליה? הרי 'בעיה נפשית' היא בעיה פיזית לכל דבר. בגלל זה רשום מטעמי ולא 21 נפשי.

אף אחד לא יודע אם יש פה עילה לתביעה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'בעיה נפשית' היא בעיה פיזית לכל דבר

לא היא לא, אחרת היו קוראים לה בעיה פיזית.

ואני מבין לגמרי את המעסיק - מישהו עם שברי מאמץ יכול לשבת בלי שום בעיה על מחשב כל היום ולעשות כל עבודה שתתן לו. מישהו עם מניה-דפרסיה עלול יום אחד לפוצץ לעצמו את הראש בשירותים, וחראם על שירותי הנקיון שצריך לשכור אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מבין לגמרי את המעסיק - מישהו עם שברי מאמץ יכול לשבת בלי שום בעיה על מחשב כל היום ולעשות כל עבודה שתתן לו. מישהו עם מניה-דפרסיה עלול יום אחד לפוצץ לעצמו את הראש בשירותים, וחראם על שירותי הנקיון שצריך לשכור אחר כך.

אתה מדבר שטויות בכמויות מסחריות.

המעסיק אומר לך במפרוש שהוא רוצה אותך בעבודה! הוא היה מקבל אותך בשמחה בידיים פתוחות ואומר לך שהוא צריך אנשים כמוך עם קורות חיים כמו שלך אבל אז אומר לך שהסעיף 21 שלך הוא נפשי ולא סעיף על פריצת דיסק וכו' אז הוא לא יכול לקבל אותך לעבודה.

זאת אפליה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר כמו עוד אחד שרוצה להתאבד בגלל שצמח לו חצ'קון.

אני רוצה להגן לתקן ולשפר את המדינה שבה נולדתי, המדינה היחידה שיש לי.

מה בדיוק אתה רוצה, לפרק הכל ולזרוק את כולם לים?

לא חסר מה לתקן במדינה אבל למה אתה חושב שצריך לזרוק את האזרחים או למוטט את הביטחון הלאומי בגלל שהממשלה ושיטת הבחירות היא גרועה ?

סרטן צריך לרפא בלי להרוג את החולה.

מי אמר להרוג את החולה ?

אני כן רוצה שהמצב ידרדר מספיק שלא יהיה ברירה למנהיגים אלה לפעול נכון

בדרך שהמדינה פועלת היום זה דרך אובדנית למדינה שרוצה להיות עולם ראשון

כי המסלול הוא או למדינת הלכה או למדינה אפריקנית דרג ז וזה ימשיך כל עוד לא תהייה תלתלה רצינית

אל תדאג לא תהייה אף מלחמה גדולה בקרוב ממדינות האזור כי לאף אחת אין אינטרסט לזה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת אפליה!

אפילו לא קרוב. אפילו לא בערך.

וכמו שכתבתי, אני מבין לחלוטין את המעסיק - אדם שנפלט ממסגרת כלשהי בעקבות מחלת נפש הוא אדם שגם אני לא הייתי רוצה להעסיק.

אתה יכול להיות מתכנת בחסד עליון, אבל אם אתה סובל מדכאון קליני אף אחד לא ייקח אותך לעבודה, ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע מי יפוצץ מה ולמה?

אתה לא פסיכיאטר בכלל וצבאי בפרט. אתה לא יודע אילו סעיפים נפשיים מזכים מישהו בפרופיל 21

ומה התפקודים שהוא יכול/לא יכול לבצע.

אתה מדבר שטויות בכמויות מסחריות.

המעסיק אומר לך במפרוש שהוא רוצה אותך בעבודה! הוא היה מקבל אותך בשמחה בידיים פתוחות ואומר לך שהוא צריך אנשים כמוך עם קורות חיים כמו שלך אבל אז אומר לך שהסעיף 21 הוא נפשי ולא פריצת דיסק וכו' אז המנהלים הגדולים לא רוצים לקבל אותך.

זאת אפליה!

מאיפה המעסיק בכלל יודע שזה סעיף נפשי?

אפילו לא קרוב. אפילו לא בערך.

וכמו שכתבתי, אני מבין לחלוטין את המעסיק - אדם שנפלט ממסגרת כלשהי בעקבות מחלת נפש הוא אדם שגם אני לא הייתי רוצה להעסיק.

אתה יכול להיות מתכנת בחסד עליון, אבל אם אתה סובל מדכאון קליני אף אחד לא ייקח אותך לעבודה, ובצדק.

מאוד קרוב ואפילו בדיוק.

זה שאתה מבין את המעסיק זה טוב ויפה, אבל מה טוב גורלינו שאתה לא מעסיק ולא פסיכאטר.

בדיוק כמו שאין לך זכות לבקש ממישהו תיק רפואי ממועמד פוטנציאלי למשרה, כי תאמין לי, לא חסר בעיות רפואיות

שמונעות מעובד להיות פרודקטיבי הרבה פחות(מבעיות לחץ דם, בעיות אורתופדיות שונות ועד למישהו שסתם חולה חודש מתוך

שנה כי יש לו מערכת חיסונית חלשה), בדיוק באותו אופן אין לאף מעסיק זכות להפלות אותך על פי בעיות נפשיות.

לדעתי הדעות שלך לגבי מחלות נפש שייכות קצת לתחילת המאה הקודמת, כדאי לך לקרוא קצת על הדרכים

שהיום מטפלים בדכאון, סכיזופרניה, מניה-דיפרסיה, הפרעת אישיות מופנמת, קשיי הסתגלות, ועוד.

לכל הבעיות שציינתי יש גם דרגות חומרה וגם טיפולים תרופתיים, שמאפשרים ללוקים בהן לחיות אורך חיים נורמאלי לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע מי יפוצץ מה ולמה?

אתה לא פסיכיאטר בכלל וצבאי בפרט. אתה לא יודע אילו סעיפים נפשיים מזכים מישהו בפרופיל 21

במקרה אני כן יודע, אבל זה לא משנה, כי אני גם לא מוכן לקחת את הסיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה לי טובה אדון מינימייזר. למנהל בפורום פה הייתי מצפה לראש קצת יותר פתוח אבל אתה מעדיף להיות מקובע. תהנה.

חצי מהאנשים שיוצאים על נפשי הם אנשים נורמלים לחלוטין שיודעים לעשות הצגה יפה ולהשתחרר אחרי שיחה של 40 דקות.

באמת אתה חושב שהם חולי נפש? שילכו לעשות בדיקה באזרחות ויראו לך כמה הם באמת נורמלים.

יש לוחמים שנפצעים במהלך השירות ולא רוצים לשחרר אותם והחייל מאבד כל רצון להמשיך בשירות והדרך היחידה שלו להשתחרר היא כמובן הדרך שכתבתי מעלה.

חוץ מזה שקראתי כמה חוקי מדינה שאוסרים אי קבלה לעבודה ע"ח עבר צבאי, פרופיל צבאי וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חצי מהאנשים שיוצאים על נפשי הם אנשים נורמלים לחלוטין שיודעים לעשות הצגה יפה ולהשתחרר אחרי שיחה של 40 דקות.

מצוין, גם אנשים כאלו לעולם לא הייתי מעסיק. אתה רואה? ככה הורגים שתי ציפורים במכה אחת, מסננים גם חולי נפש אמיתיים וגם סוציומטים.

חוץ מזה שקראתי כמה חוקי מדינה שאוסרים אי קבלה לעבודה ע"ח עבר צבאי, פרופיל צבאי וכו'.

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה אני כן יודע, אבל זה לא משנה, כי אני גם לא מוכן לקחת את הסיכון.

אבל אתה לא פסיכיאטר, גם אם אתה יודע אין לך מושג קלוש מה זה אומר ומה ההשלכות.

עבודה באזרחות בהרבה מקרים מלחיצה הרבה פחות מעבודה במסגרת צבאית, כמו כן, הרבה פחות מגבילה.

באזרחות תמיד יש לך ברירה: להתפטר, לעבור מקום, ללמוד תחום חדש ולהחליף מקצוע.

הצבא הרבה פחות מוכן לחריגות אינדיבידואלית בכל הרמות, לכן גם היד הרבה יותר קלה על ההדק כשזה מגיע ללפלוט

אדם כזה מהמסגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:))

החוק המפגר הזה שאוסר אי קבלה לעבודה ע"ח רקע צבאי הוא חוק סתמי.

מעסיק יכול לבדוק את אותו עובד "מי הוא" באמת ולהעיף על איזה סיבה שהוא רוצה כשרקע צבאי כן יכול להיות גורם משפיע.

אף אחד לא אמר שהמעסיק יצהיר את סיבת הסירוב לההעסקה בפני דורש העבודה

אנחנו נחזור אילך :))))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...