Sandy Bridge - ביקורות - עמוד 14 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge - ביקורות

natan84

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתדרים עצמם אין שום דבר מפתיע, אבל בעובדה שהם השתמשו בקירור אויר, בהחלט יש.

תראו לי מעבד אחר, לא משנה איזה מתקרב בכלל לתדרים כאלה על אויר, שיהיה לא יציב. לא נראו דברים כאלה.

דווקא זה ש SB מגיע ל OC יפה יותר על אוויר/מים ולא על קרור אקסטרימלי כבר שמענו...

אבל זה שאת המקום הראשון בעולם ל OC של 2600K לקח לוח מיינסטרים ב 190$ ולא איזה לוח H.E. ב 500$ , לא תראה כל יום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מכפלה פתוחה ושיא שהוא רק לכמה שניות של CPU-Z.. אז לא, אין כאן שום דבר מיוחד.

אני לא מבין למה בכוח מחפשים משהו מצוין במעבדים החדשים. יש אחלה תוספת ביצועים ביחס למחירים (בהשוואה לדור הקודם), אם כי מחירי הלוחות ממש גבוהים (אבל הזמן יעשה את שלו כנראה).. וזהו בעצם, זה טוב (לא מצוין) וזה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נוגד שום דבר ממה שאמרתי..

אפשרי גם עם מעבדי הדור הקודם.

בנוסף, הנה סטטיסטיקה לחשוב עליה

כמה אנשים עם שבבים איכותיים מעלים תוצאות לעומת כאלה עם שבבים לא איכותיים?

גם אני יכול להעלות תמונה של מישהו עם I5 760 על 4.5GHZ ב1.38V, אפשר להזיל על זה ריר עד מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני אהבתי.. 8)

בכל אופן ה980X מיוצר ב32 ננומטר, וכן הוא חתיכת אוברקלוקר. אבל עדיין לא מתקרב ל5700-5800 על אויר.

המרובעים של הדור החדש נותנים בממצוע תדרים גבוהים בהרבה על אויר, וזה ברור מאליו שכן הם מיוצרים בלטוגרפיה נמוכה יותר.

כמו שהE8600 שלי נתן 4750 לא יציב על אויר, וכפולי מודרניים שמיוצרים ב32NM נותנים 5600.

מה שכן, עכשיו כשאני חושב על זה, היינו יכולים לראות אפילו קצת יותר מהSB, קיבלנו בערך 10%-15% יותר כשהטרנזיסטורים נהיו קטנים ב30%. אבל כאן נכנסת גם הליבה הגרפית לתמונה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הקלארקדייל כפול הליבה מיוצר ב-32 ננומטרים. אז? אם כבר מדקדקים אז הדור הקודם הוא Westmere ולא Nehalem כך שלינפילד ובלומפילד לא נכנסים להשוואה.

והתדרים לא גבוהים בהרבה.. זו הגזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם מכפלה פתוחה ושיא שהוא רק לכמה שניות של CPU-Z.. אז לא, אין כאן שום דבר מיוחד.

אני לא מבין למה בכוח מחפשים משהו מצוין במעבדים החדשים. יש אחלה תוספת ביצועים ביחס למחירים (בהשוואה לדור הקודם), אם כי מחירי הלוחות ממש גבוהים (אבל הזמן יעשה את שלו כנראה).. וזהו בעצם, זה טוב (לא מצוין) וזה מספיק.

המעבדים האלו משתווים ולעיתים גם לועסים את המשושה ליבות מאותה ליתוגרפיה, אז כן יש משהו מיוחד בהם.

לגבי המחיר? תתפלא, אבל כיום, i5 750 + , יעלה בדיוק 20$ פחות מסנדי ברידג', והפער הזה רק בגלל הלוחות אם, אבל תראה לי מוצר שיצא בהשקה עם תג מחיר השווה לretail price.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת לפני שכתבת? מדובר על בלבד (תדר נטו), לא על מחירים ולא על ביצועים..

לגבי הפרשי המחירים- אני לא יודע לגבי 20$, לוח פשוט ל-750 ניתן לקנות ב-500 שקלים, זאת בהשוואה ל-700 שקלים (לפחות) ב-SB. אבל כמו שאמרתי, אני לא מתלונן בעניין הזה, הזמן יעשה את שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...