Sandy Bridge - ביקורות - עמוד 15 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge - ביקורות

natan84

Recommended Posts

קראת לפני שכתבת? מדובר על בלבד (תדר נטו), לא על מחירים ולא על ביצועים..

לגבי הפרשי המחירים- אני לא יודע לגבי 20$, לוח פשוט ל-750 ניתן לקנות ב-500 שקלים, זאת בהשוואה ל-700 שקלים (לפחות) ב-SB. אבל כמו שאמרתי, אני לא מתלונן בעניין הזה, הזמן יעשה את שלו.

אוקיי , טעות שלי, הייתי בטוח שאתה מדבר על המעבד עצמו.

ועדיין, הממוצע של תדר יציב מומהר אצל סנדי ברידג נע בסביבות 4.6 - 4.8, ויש שהצליחו מעבר, ובוא לא נשכח שהמעבדים רק יצאו (אתה בטח יודע שה-920 הראשונים לא היו כאלו אוברקלוקרים טובים ביחס ל-steppings המתקדמים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי , טעות שלי, הייתי בטוח שאתה מדבר על המעבד עצמו.

ועדיין, הממוצע של תדר יציב מומהר אצל סנדי ברידג נע בסביבות 4.6 - 4.8, ויש שהצליחו מעבר, ובוא לא נשכח שהמעבדים רק יצאו (אתה בטח יודע שה-920 הראשונים לא היו כאלו אוברקלוקרים טובים ביחס ל-steppings המתקדמים יותר.

נכון לגביי הSB עם הביוסים הראשונים.

בביוסים שמיושם בהם ה Internal PLL Voltage Override זה אפילו קל להגיע ל5GHZ עם אוויר ומתח מתחת לV1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לגביי הSB עם הביוסים הראשונים.

בביוסים שמיושם בהם ה Internal PLL Voltage Override זה אפילו קל להגיע ל5GHZ עם אוויר ומתח מתחת לV1.5

נכון, אבל 1.5 זה לא קרוב ליציב, והרבה אנשים הרגו את המעבדים עם מתחים כאלו. רצוי לא לעבור את ה-1.35V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם הקלארקדייל כפול הליבה מיוצר ב-32 ננומטרים. אז? אם כבר מדקדקים אז הדור הקודם הוא Westmere ולא Nehalem כך שלינפילד ובלומפילד לא נכנסים להשוואה.

תגיד את המשפט הזה לבחורה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל 1.5 זה לא קרוב ליציב, והרבה אנשים הרגו את המעבדים עם מתחים כאלו. רצוי לא לעבור את ה-1.35V

1.5V והמעבדים יציבים.

1.5V עוד לא הרג מעבד sandy למיטב ידיעתי.

אחרי שראיתי את כל האוברקלוק'ינג בSandy Bridge אני רק חושב על מה יהיה עם הIvy Bridge ב28nm, עכשיו זה יהיה משהו שבטוח יחליף את ה920 המתיישן שלי :)

ההגבלה בOC לsandy היא לא חוסר יציבות של המעבד. אלא היא שהמעבדים פשוט לא מסוגלים לעבור מכפלה מסויימת (47/46 ברגיל ועם הPLL FIX הם ננעלים על 52). מעבד sandy שלא מצליח לעבוד על 100*53 מצליח בקלות לעבוד על 102*52.

לדעתי גם מעבדי ה יתקשו להצליח לפעול עם מכפלות כאלה גבוהות והייתרון שלהם יהיה 8 ליבות ומתח נמוך מאוד ל5GHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5V והמעבדים יציבים.

1.5V עוד לא הרג מעבד sandy למיטב ידיעתי.

ההגבלה בOC לsandy היא לא חוסר יציבות של המעבד. אלא היא שהמעבדים פשוט לא מסוגלים לעבור מכפלה מסויימת (47/46 ברגיל ועם הPLL FIX הם ננעלים על 52). מעבד sandy שלא מצליח לעבוד על 100*53 מצליח בקלות לעבוד על 102*52.

לדעתי גם מעבדי ה יתקשו להצליח לפעול עם מכפלות כאלה גבוהות והייתרון שלהם יהיה 8 ליבות ומתח נמוך מאוד ל5GHZ.

אז כנראה שאתה לא מודע כ"כ, המון פשוט מתו בגלל מתחים כאלו לקראת / בהשקה.

הגבול של ה-1.35 יצא מאינטל קצת לאחר ההשקה. ככה ש1.5 אולי יציב פריים, אבל מסוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ לעבור 1.35V לאורך זמן. המעבד ישרף. אין לי מושג על סיכון ב-BCLK OC. נראה לי מוזר. בכל מקרה, זה נותן רק 5%.

העדכון של pll voltage override הוא קריטי להשגת מערכת יציבה בתדר גבוה. זה מתנה של ~400MHZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מומלץ לעבור 1.35V לאורך זמן. המעבד ישרף. אין לי מושג על סיכון ב-BCLK OC. נראה לי מוזר. בכל מקרה, זה נותן רק 5%.

העדכון של pll voltage override הוא קריטי להשגת מערכת יציבה בתדר גבוה. זה מתנה של ~400MHZ.

1.35 מדובר על כל מעבדי אינטל, דהיינו גם וכו', או רק הSB?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...