Sandy Bridge - ביקורות - עמוד 12 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sandy Bridge - ביקורות

natan84

Recommended Posts

• תגובות 226
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שאלה קטנטנה שלא הצלחתי להבין (גם אחרי שקראתי את הת'רד פה ועוד ביקורות אחרות), ברשותכם - בלוח אם P67, לא ניתן להשתמש בליבה הגרפית של המעבד? כלומר חייבים כרטיס מסך חיצוני במידה ואני הולך על לוח עם הצ'יפסט הנ''ל? מה בעצם הרעיון בלנטרל את התמיכה? תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנטנה שלא הצלחתי להבין (גם אחרי שקראתי את הת'רד פה ועוד ביקורות אחרות), ברשותכם - בלוח אם P67, לא ניתן להשתמש בליבה הגרפית של המעבד? כלומר חייבים כרטיס מסך חיצוני במידה ואני הולך על לוח עם הצ'יפסט הנ''ל? מה בעצם הרעיון בלנטרל את התמיכה? תודה מראש.

באותה מידה בלוח אם H67 לא ניתן להפעיל ביעילות מערך של שני כרטיסי מסך חזקים - SLI אן CROSSFIRE. היתרון של האחד הוא החיסרון של האחר, והפוך.

פרט מעניין: בחברת חשבו הלאה, הרי מרבית המשתמשים הביתיים יקנו כרטיס מסך אחד ויחיד, לא גראפית ולא מערך, אז הם עשו PH67 - לוח שמשלב את החסרונות של P67 ו-H67, אבל נמכר בזול!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אם תזמין מ RSM, תקבל כשתצא תושבת 2011.....

אני חושב שיש כאן הטעיה , RSM עושה את המירב ללקוחותיה שהמעבדים יהיו זמינים למכירה בזמן השקה המעבדים החדשים ,

וגם הפעם היא עמדה בהתחייבויות שלה והביאה את המעבדים בשעה 10:00 לחנויות בכפר סבא ובתל אביב .

וכעת המעבדים זמינים לרכישה בחנויות RSM.

כמו כן לגבי שאר המוצרים שהיא מפרסמת לרוב חנויות אר אס אם מביאים את המוצרים החדשים ביום ההשקה או כמו ברוב המקרים לפני ההשקה .

אז לכתוב RSM הלקוח יקבל את המעבד כשתצא התושבת הבאה , זה פשוט הכפשה .

ערב טוב

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הכפשה.

חבר טוב שלי הזמין מחשב ביום שנוספו מעבדי הsandy bridge עם 2500K ומשלוח. וכבר היום המחשב היה מוכן ונשלח.

באיזה סניף?

אני הזמנתי מRSM שבוע שעבר 2500K ועוד לא קיבלתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...