מה הקטע בעבדים החדשים של אינטל - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הקטע בעבדים החדשים של אינטל

DAVIDKI19

Recommended Posts

פה ראיתי אח שלי :

http://www.cpubenchmark.net/cpu.php?cpu=Intel+Core+i7-2600K+%40+3.40GHz

הQ9550 הוא בסוף הרשימה, בעל התוצאה הנמוכה ביותר....לצערי הרב....

לפחות הוא נמצא בליגה של החזקים האלו.

Passmark הוא אתר שכל אחד יכול להעלות את תוצאות המבחן שלו. השיקלול מתבסס על ממוצע ריבוי תוצאות. במקרה שראית, יש רק sample אחד. זה נראה טוב אבל מוקדם לדעת.

בנוסף - Passmark הוא אוסף של מבחנים סינטטיים ואיננו מספק מידע על ביצועי במגוון תחומים.

בכל מקרה, אל תחשוב אפילו לקנות את הQ9550S כי הוא מתומחר גבוה מדי. יש עדיפים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בדיוק טורבו-בוסט?

מה שונה בין זה לבין OC?

טורבו-בוסט זו שמאפשרת למעבד באופן אוטומטי להעלות תדר של פועלות (או כמה ליבות פועלות) כל עוד יש ליבות שלא מנוצלות ו/או סך פליטת החום והמתח בגדר הנורמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Passmark הוא אתר שכל אחד יכול להעלות את תוצאות המבחן שלו. השיקלול מתבסס על ממוצע ריבוי תוצאות. במקרה שראית, יש רק sample אחד. זה נראה טוב אבל מוקדם לדעת.

בנוסף - Passmark הוא אוסף של מבחנים סינטטיים ואיננו מספק מידע על ביצועי במגוון תחומים.

בכל מקרה, אל תחשוב אפילו לקנות את הQ9550S כי הוא מתומחר גבוה מדי. יש עדיפים עליו.

יש לי 775, יש לי בחירה בין Q9550 לבין Q6600, שמצאתי אותם במחירים דומים. חוץ מזה אני קונה יד שנייה, אז זה לא יפגע לי בכיס הרבה.

יש משהו שאתה יכול להמליץ עליו, שעדיף על 2 אלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...