שלום זקוק לרמקולים למחשב - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום זקוק לרמקולים למחשב

oriel0018

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מני, הקישקושים שלך עוברים כל גבול.

אני ארחיב ואחדד את התגובה של יוסי.

40W זה ממש לא חארטה !

אתה טועה.

א. הנתוני יצרן האלה הם מצוצים מהאצבע - גם ה 7 הרגיל הוא לא באמת 100W. הרוטל 30W וינטאג' שיש לי מכסח ת'צורה מבחינת עוצמה (..ובטח שגם איכות) את המגבר של הסולו.

ב. גם אם זה באמת היה 140W אמיתי - הדרייברים של הרמקולים יתפרקו הרבה לפני שהמגבר יגיע לווליום המקס' שלו בכלל.

לא, אין אמת בדבר.

בטח שאין אמת בדבר, הרי שאנטולי - בחור שחכם פי כמה מונים ממך, בעל ניסיון, ידע ומקצועיות פי כמה עליך, שסקר בצורה נרחבת את ה 7 ו 6, ישקר :lol:

אני אומר את זה מנסיון נטו !

ובאמת אפשר להשוות את זה.

הסולו ישמעו יותר טוב.

ולא נראה לי שזו קנייה רצינית בשבילך כאשר אתה מנסה להתפשר איתי על מדפי ב2000 ש"ח (לא כולל מגבר).

בכל מקרה, מנסיון אני אומר לך, תקנה את הסולו, הם יעשו את העבודה.

אני לא אוסיף יותר.

כשתקנה אותם אתה תבין על מה אני מדבר.

אוי, כמות כזאת של בילבולי שכל לא ראיתי הרבה זמן!

מה קרה לך לעזאזאל? אתה בכלל מעז להשוות מוגבר ב 1K מול מדפיים פסיביים ב 2000 ש"ח?

מאיפה העוז הזה בכלל להמליץ לבנאדם שאת גודל החדר שלו אתה אפילו עוד לא יודע (!!!!!!!) בצורה כזאת נחושה תוך התעלמות בפרטים כ"כ חשובים על מוצר מסויים? רק כי אתה קנית אותו?

חמוד, כשתשמע זוג מדפיים איכותיים עם מגבר (לא חייב בכלל וינטאג') סטריאו איכותי ומכובד - אז אולי תוכל לאמר כן לאנשים מה טוב יותר ומה לא.

אתה אפילו לא ראית שמות של דגמים וישר פסלת את הרעיון של מדפיים - תתבייש!

ולמען הסר ספק - הסולו הם רמקולים מעולים ויוצאי דופן שמתעלים על כל מחשב (סטאלייט) שתמצא בשוק. למען האמת - אני ודור (Xtract) היינו הראשונים בפורום שרכשנו אותם (אתה מוזמן להריץ חיפוש) ומאז אני לא הפסקתי להמליץ אותו לאנשים, ובעקבותי חצי פורום ממשיך להמליץ עליהם. בגלל זה גם אנטולי לקח אותם לסקירה. - הוא אכן מעולה.

אבל עם כל הכבוד, הסולו לא יכולים להתחרות בשום מצב בזוג מדפיים עם מגבר סטריאו איכותי, למעט מקרים בודדים של מדפיים זולים מאוד ולא איכותיים בעליל ׁ(KODA, ADC, PEERLESS, PURE ACOUSTICS וכו', ולרבות הסדרות הכי נמוכות של החברות המוכרות בשוק).

לפותח הדיון, בתור צעד ראשון על מנת שנוכל להתאים לך מערכת נכונה לצרכים שלך, שתיהיה מותאמת מבחינה אקוסטית, אנא ספק את גודל החדר שלך.

מה הגודל הכולל במטרים רבועים, למשל 12 מ"ר, ואם החדר הוא לא מרובע, על איזה צלע הרמקולים ישבו, על הצלע הרחבה, הקצרה, ומה הגודל של הצלע?

תקציב של 2000 ש"ח הוא תקציב נאה ותוכל להביא יחדיו אחלה של ציוד.

בנוגע לציוד -

יש לך כרגע באומגה אודיו (www.omega-audio.co.il) שהיא יצרנית ישראלים גבוהה מאוד, שנותנת תמורה פנטסטית לכסף -

מבצע יפה מאוד של זוג מדפיים L7 ב 1800 ש"ח. אתה יכול להריץ פה חיפוש בפורום ולקרוא על טיב הרמקולים הנפלאים האלו.

הרמקולים האלו יהיו טובים יותר מכל:

א. רמקול יד2 שתמצא עד 3K בקירוב.

ב. כל רמקול חדש שתמצא עד 4-5K בקירוב.

ג. בטח שבטח מהסולו שהוא צעצוע לעומתם.

זאת מכיוון שהרמקול מיוצר פה בארץ (חולון), ולכן עלויות משלוח, פרסוום, משרדים (הם נמצאים באזור תעשיה חולון, בניין לא מפואר מידי) פשוט לא מגולמות במחיר.

IT'S THAT GOOD.

אה, ואגב - ה L7 הם טובים פי כמה מה BR-2 של Monitor Audio.

תוסיף עוד 250 ש"ח בקירוב, ועם מה שנשאר לך (450) תביא מגבר יד 2 וינטאג' של רוטל, סנסוי, מרנטס וכו',

ויש לך מערכת מדהימה (!) פי כמה מונים על הסולו שהוצע כאן. בנוסף אין לך מה להשקיע בכרטיס קול כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-LosNir- ,

וואוו תודה רבה לך.

- החדר הוא בסביבות ה10 מ"ר , מרובע.

- המערכת שנתת עד כדי כך מתעלה על BR2? אז לפי מה שאני מבין אין טעם לחפש זוג מדפי יד שנייה בסביבות ה2000?

(אגב איך הם בהשוואה לאלה: Acoustic Energy Aelite Two)

- תוכל להמליץ לי מגבר יד שניה שיחסוב את המערכת שנתת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער באמת שניסיתי לעזור, ונתתי את עמדתי (הלא כל כך מפוקפקת ד"א, לפחות לא כמו שאתה הצגת אותה !!!).

כל אחד והטעם שלו.

הסולו נשמעו לי יותר טוב מרמקולי מדף אחרים שעלו לי אותו דבר וגם 2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מוזמן לחלוק איתנו - לא לקבוע עובדות חותכות.

ל 10 מ"ר רצפתיים והסולו 7 הם לא על הפרק בכל מקרה בגלל החדר הקטן שייצור גלים עומדים (למרות שתמיד אפשר לנסות, אבל הסיכוי קלוש מאוד).

ה BR-2 הם רמקולים נחמדים מאוד, אבל אתה לא תמצא פה בארץ שום שיתן את אותה התמורה כמו שה L7 נותן (אולי יד2 זול מאוד).

קצת מידע על האומגה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=232597.0 (תגובה ארוכה של אנטולי)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=275727.0 (גם תגובה של אנטולי)

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=459665.20 (ביקורת של funigman שרכש אותם)

ולקינוח... ::)

4604308624_6c10f84d9b.jpg

מגברי וינטאג יד2 קצת קשה להמליץ בגלל שהלוחות כל הזמן משתנים וזה פשוט תלוי במה שמוצע כרגע, אבל אחרי חיפוש קצרצר:

http://www.yad2.co.il/Yad2/Print.php?CatID=3&SubCatID=0&SalesID=4046615&Code=d01dd70a2692154e4b4deedb1ad8b7f3

מחיר חטיפה! יש לי את המגבר הזה ב-ד-י-ו-ק (אמנם משודרג של יאיר פורמן אבל עדיין..).

מגבר מעולה, שיתאים בדיוק לאומגה אודיו! הסדרה (RX85x) הזאת של רוטל מאופיינת בסאונד מפורט, באס פאנ'צי ונעים.. פשוט הנאה ;D

תתחדש ;)

דרך אגב- אני רוכש השבוע את ה L7... יש מצב שיצא לנו בדיוק את אותו הסטאפ ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממ לאחר חישוב גודל החדר במטר יצא לי ככה:

אורך - 3.00 מטר

רוחב - 2.70 מטר

- אם אתה אומר שאין על L7 מבחינת יחס\ תועלת אין ספק שאני יקח אותם.......

ואם גם אתה קונה אולי נתארגן על הנחה....?

- ובקשר למגבר אני יראה אם הוא זמין ויש דרך לבדוק מגבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשום לך באתר בצד שמאל בחדשות, פשוט לוקח בסביבות הצי דקה עד שזה מגיע לכתבה של ה L7.

רשום באתר 1800 ש"ח... זה כברק בהנחה 0 מחיר מקורי 2400.

תבדוק שאין רעשים מוזרים במגבר, שכל החוגות והכפתורים עובדים, תגביר טיפה תבדוק שאין דברים מוזרים, תן לו לנגן 20 דקות בערך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...