מגשש לגבי רמקולים ב- 2K (עדכון - נרכשו אומגה L7 + סק - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מגשש לגבי רמקולים ב- 2K (עדכון - נרכשו אומגה L7 + סק

fungiman

Recommended Posts

באופן עקרוני קבעתי תקציב של 2K ש"ח לצורך רכישת רמקולים (סטריאו) לסלון. אם לא יהיו תקלות התקציב יהיה זמין החל מהחודש הבא ואני רוצה להתחיל לגשש בעניין.

המערכת הנוכחית היא עם רמקולים מביכים וישנים של Bose שקיבלתי מתנה. המקור הוא C72T של ארקאם או לחילופין מחשב נייד דרך כרטיס קול חיצוני U2A. ייתכן ובעתיד אני גם אחבר פטיפון (ROTEL ישן). ההגברה היא דרך רסיבר ישן של מרנץ (דגם 2235). המערכת גם תשמש לשמוע רדיו (בעיקר 88FM אבל לא רק).

סגנונות אהובים - קלאסי כולל כל הסגנונות (קאמרי, תזמורתי, אופרה), רוק ישראלי מכל התקופות, מדי פעם שומע dream pop, new wave ושאר אלקטרונית ורוק ופאנק רכים משנות השמונים בעיקר.

אני בעיקר מחפש בשוק יד שניה והייתי רוצה לשמוע על דגמים מומלצים שכדאי לפקוח עין ולחפש אותם ספציפית. אני מוכן לשקול חדשים בתנאי שהתמורה גבוהה. אני מעוניין ברמקולים מדפיים ("מוניטורים") אבל מוכן לשקול אופציות של עומדים ובאופן כללי פתוח לאפשרויות במסגרת התקציב שלי (מוכן לחרוג במאות בודדות אם יש קפיצה משמעותית באיכות סביב השקעה נוספת זאת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז הנה המומלצים שלי; אם עינך צדה אחד מהם בלוחות, אל תהסס לבדוק:

Triangle Titus, System Audio SA505, JM Lab 706, Castle Richmond 3i, Epos M12, Cabasse Antigua, Totem Mite, Avance 630, Dali Concept 2, Quad 11L, Mordaunt Short Mezzo 1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, אז הנה המומלצים שלי; אם עינך צדה אחד מהם בלוחות, אל תהסס לבדוק:

Triangle Titus, System Audio SA505, JM Lab 706, Castle Richmond 3i, Epos M12, Cabasse Antigua, Totem Mite, Avance 630, Dali Concept 2, Quad 11L, Mordaunt Short Mezzo 1

רב תודות, אני אעדכן בעתיד כשיהיו חדשות רלונטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האומגה L7 נשמעים מעניינים (אם המחיר אכן 1500 לזוג חדש והם עדיין במלאי), הבעיה היא שיש לי מעט מאוד זמן פנוי לבחון בעצמי, שלא לדבר על כך שאין לי שום אפשרות לבחון אותם עם הרסיבר האזוטרי שלי (שהוא כבד ובנוסף אני מפחד לטלטל אותו מפאת קשישותו, במעבר דירה האחרון נשרפו נורות סקלת הרדיו - חליפיות עולות 80 ש"ח) ולכן אני חייב להסתמך על נסיונם של אחרים.

יש מעט מאוד דיווחים על ה-L7 ואחת כמה וכמה בצירוף עם מגבר כמו שלי.

** אחרי קריאת דיווחים שונים בפורומים (כולל של אנטולי שאני מכבד את דעתו והאוביקטיביות שלו) יש לי יום פנוי לקראת סוף השבוע, אם ה-L7 יהיו עדיין במלאי אני אלך עליהם ומה שיהיה יהיה, נגיד שזה קארמה...

בכל מקרה אם למישהו יש הסתייגות בעניין או הצעה טובה יותר אשמח לשמוע.

נתון נוסף שלא ציינתי בהודעת הפתיחה - גודל הסלון 3.2X4.8

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי את המדפיים מסדרת ה-SILVER של MONITOR AUDIO.

ה-L-7 יותר טובים מהם חד-משמעית, לדעתי לפחות. ל-MA יש בעייתי שיכול להיות צורם ובאמת היה צורם במוסיקה שאני הבאתי איתי.

ה-L-7 נשמע יותר נעים ועשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, תודה על התגובות עד כה.

אני חושש שהרכישה תתבצע רק בעוד חודש-חודשיים בשל קושי ברמת ההנהלה, למרות שבאמת חבל לי לפספס את ה-L7... יחד עם זאת תמיד אפשר להמתין לאיזה טיטוס או פוקאל 706 יד שניה...

לגבי האדיואנג'ין, שקלתי בעבר מוגברים, אולם כבר יש ברשותי מגבר שאינו קוטל קנים (כאמור המרנץ 2235) ורוב הרמקולים המוגברים בתקציב זה נופלים מבחינת איכות מוזיקלית (סוביקטיבית, אני מודה) מקביליהם הפסיביים. ההבדל נעשה בולט עוד יותר כאשר המקור איכותי.

[br]פורסם בתאריך: 9.05.2010 בשעה 18:59:43

התקציב אושר וה-L7 נרכשו היום ביחד עם סטנדים ST-6 (שנראים נהדר ומאוד איכותיים) במחיר ממש טוב. ניתן להם להתנגן קצת לפני שאני אחווה את דעתי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...