Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

אני מקווה שאולי הפעם יהיו כמה זירות גלידאטורים ולא רק אחת , זה היה ממש נחמד :smile1:

במיוחד הקטע עם הקווסט של ה "נסיך האפור"

הי אני זוכר אותה, הייתה ממש נחמדה.

אם כי זה בנאלי ברמה שישר אתה קולט את העלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמתם לב לקאסט המרשים של המדבבים?

http://www.imdb.com/title/tt1814884/

שון בין המעולה חוזר, ביחד עם כריסטופר פלאמר, ג'ואן אלן וכריסטופר ואן סיידואו.

את כולם ראינו ושמענו בכל כך הרבה , יהיה מעניין לשמוע אותם לצדנו כאן.

--------------------

לגבי מכירה קבוצתית:

PCgames החליטו שהם לא מעוניינים להוציא אחת לפועל, אני בודק עם שתי חנויות נוספות, אעדכן בהמשך השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב לקאסט המרשים של המדבבים?

http://www.imdb.com/title/tt1814884/

שון בין המעולה חוזר, ביחד עם כריסטופר פלאמר, ג'ואן אלן וכריסטופר ואן סיידואו.

את כולם ראינו ושמענו בכל כך הרבה , יהיה מעניין לשמוע אותם לצדנו כאן.

--------------------

לגבי מכירה קבוצתית:

PCgames החליטו שהם לא מעוניינים להוציא אחת לפועל, אני בודק עם שתי חנויות נוספות, אעדכן בהמשך השבוע.

רשימה בהחלט מרשימה .. כאילו עשו רשימת who's who של קולות אפיים.

עניין של זמן עד שכל המשחקים יהיו מדובבים ע"י שחקני לדעתי. (AAA titles anyway)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האינטיליגנציה המלאכותית לא תאכזב , ורמת הקושי תהיה סבירה + זה הולך להיות משחק השנה

התחרות קשה מול דיאבלו - אבל אין ספק שזה הולך להיות משחק מעולה אם לא הכי טוב שיצא אי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחרות קשה מול דיאבלו ... ? גם אם דיאבלו היה יוצא השנה (מה שלא יקרה) זאת לא תהיה תחרות כל כך קשה.

דיאבלו חרוש מהתחת ומרגיש מאוד ישן, לא אומר שהוא לא יהיה מהנה מאוד וכיפי, אבל ממש לא ברמה של מכל הבחינות (אולי חוץ מרמת גימור, אחרי הכל מפתחים את דיאבלו פי 2 מהזמן של סקיירים). אין כמו ה Open world של משחקי elder scrolls.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סדרת Elder Scrolls חרושה מהתחת , בזמנו שיצא אובלביון הוא היה מדהים (וגם היום) , מדי פעם יש משחקים שגורמים לך לשדרג את המחשב - זה בינהם.

לדיאבלו יש מלא מעריצים שמחכים - למרות שמדובר בשתי סגנונות שונים של משחק יש הרבה מעריצים שאוהבים את שתי הסדרות. ואני בינהם.

לפי ההודעה האחרונה דיאבלו יצא ברבעון הראשון של 2012 , די קרוב להוצאה של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם סדרת Elder Scrolls חרושה מהתחת , בזמנו שיצא אובלביון הוא היה מדהים (וגם היום) , מדי פעם יש משחקים שגורמים לך לשדרג את המחשב - זה בינהם.

לדיאבלו יש מלא מעריצים שמחכים - למרות שמדובר בשתי סגנונות שונים של משחק יש הרבה מעריצים שאוהבים את שתי הסדרות. ואני בינהם.

לפי ההודעה האחרונה דיאבלו יצא ברבעון הראשון של 2012 , די קרוב להוצאה של

אני לא מסכים שהסדרה הזו "חרושה" אני לא חושב שיש איזשהוא משחק שנותן חווית עולם פתוח בשילוב של משחק מגוף ראשון עם כזו איכות וירידה לפרטים ,

מצד שני הפורמט של hack and slash נמצא בכל כך הרבה משחקים בשנים האחרונות

(titan quest;tourchlight;bastion;doungen sige) , לא הייתי מתנגד שיהיו עוד משחקים באותה רמה ואיכות של TES

אני מסכים עם הקביעה של mrbig אם הם לא יפשלו בAI כנראה שמר הווארד יקח עוד פרס לאוסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן אישי היתי נזהר מאוד מהזמנה מוקדמת של המשחק.

בתסדה ידועים לשמצה בשיחרור משחקים לא גמורים. אני אמתין לפחות חודש עד שאקנה את המשחק (מכירות סוף העונה) וכנראה שאפילו חודשיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...