Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם סדרת Elder Scrolls חרושה מהתחת , בזמנו שיצא אובלביון הוא היה מדהים (וגם היום) , מדי פעם יש משחקים שגורמים לך לשדרג את המחשב - זה בינהם.

לדיאבלו יש מלא מעריצים שמחכים - למרות שמדובר בשתי סגנונות שונים של משחק יש הרבה מעריצים שאוהבים את שתי הסדרות. ואני בינהם.

לפי ההודעה האחרונה דיאבלו יצא ברבעון הראשון של 2012 , די קרוב להוצאה של Skyrim

כל משחק בסדרה בונה עולם חדש עם יסודות והפקת לקחים של המשחקים הקודמים. כל משחק בסדרה מציג אבולוציה ברורה בהשוואה לחלק הקודם.

Elder Scrolls זה ז'אנר בפני עצמו. חרוש מהתחת זה משחקים של בליזארד שיותר מעשור וחצי חורשים על , Warcraft, Starcraft בלי לנסות אפילו לפתח משהו חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר אור לכולם

הסיבה שבגללה העלתי את נושא המכירה המוקדמת , היא שאני מתכוון לקנות דרך STEAM אז המפה לא ממש חשובה לי

אבל חשבתי שאולי המחיר במכירה מוקדמת הוא מוזל , יש מצב כזה?

יכולת לבדוק את זה כבר בעצמך.

והתשובה היא לא- המחיר בsteam הוא 59.99$ שזה בערך 220 ש"ח, כלומר ללא הנחה.

גירסת ה- לדוגמא בחנויות PCgame ו-Arcadia עומדת על 186 ו-189 בהתאם, אמנם הן לא יביאו את המשחק ביום השחרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולת לבדוק את זה כבר בעצמך.

והתשובה היא לא- המחיר בsteam הוא 59.99$ שזה בערך 220 ש"ח, כלומר ללא הנחה.

גירסת ה- לדוגמא בחנויות PCgame ו-Arcadia עומדת על 186 ו-189 בהתאם, אמנם הן לא יביאו את המשחק ביום השחרור.

כוונתי הייתה אם יעלו מחיר אחרי ההשקה , מאיזה שהיא סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lazy אני מסכים איתך ש"החברים מBATHSDA" הולכים לסחוט ממני כסף ,

אבל באמת שאני לא מכיר משחק שכל כך אהבתי כמו oblivion

גם ככה יקח לי המון זמן להגיע לשלב במשחק בו אני אשתעמם וארצה עוד DLC

אני לא מרבה לקנות משחקים אבל אני חושב שמדובר במשחק יחודי שבאמת שווה לרכוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה לקנות, אבל עדיף לחכות לפחות חודש אחרי השחרור אם אתה לא רוצה לשחות בבעיות ולעבור מפורום לפורום בחיפוש אחרי פתורונת.

תן למשחק חודש לקבל עדכונים ופאטצ'ים שיסדרו אותו למחשב, ואז תקנה בראש שקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה יקח לי המון זמן להגיע לשלב במשחק בו אני אשתעמם וארצה עוד DLC

אני לא מרבה לקנות משחקים אבל אני חושב שמדובר במשחק יחודי שבאמת שווה לרכוש

אני מסכים בהחלט, המשחק עושה רושם שהוא שווה את המחיר.

אבל למשחקים בסדר גודל כזה, ובמיוחד משחקים של תמיד יש המון בעיות.

ואני לא מדבר רק על בעיות גרפיות/טכניות - אלא על קווסטים שבורים, סקילים לא מאוזנים, בעיות עם הAI, חפצים חזקים/חלשים מידי ושאר ירקות.

והגודל העצום של המשחק זה כמובן משהו שצריך לזכור כאשר הביקורות שלו יצאו - המשחק פשוט גדול מידי בשביל לשחק אותו בצורה מעמיקה ולכתוב ביקורת ביום היציאה או למחרת.

לדוגמא oblivion קיבל ביקורות מעולות כי הרושם הראשוני שהוא עושה מדהים, אבל כשמשחקים בו בצורה רצינית מתחילות לאט לאט להתגלות בעיות - בעיקר ברמת הקושי והעובדה שכל יצור במשחק פתאום מקבל את החפצים הכי טובים ונדירים מה שדי שואב את ההנאה בדרגות מאוחרות.

בקיצור - שווה קניה כנראה מאוד שכן.

קנייה מידית? - כנראה שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lazy כשקראתי את התגובה שלך נזכרתי כמה שזה היה מעצבן שבשלבים המאוחרים של המשחק לכל שודד דרכים היה

ציוד של לוחם ותיק , אבל בדיוק בגלל כל הבאגים האלה אני אומר לקנות ואז אתה בטוח שברגע שיוצא עדכון אתה מקבל אותו

למרות שאני בטוח שהמשחק הזה יהיה יותר קרוב באיכות ההשקה שלו לציבור לזו של fallout 3 ששם היו הרבה פחות באגים

תקנו אותי אם אני טועה... , אבל באמת שקשה לי לחשוב על משחק ששווה לקנות חוץ מזה (ו nba 2k12 שיצא כבר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מצחיק שאתה מזכיר באותה נשימה מסחטת כספים שיוצאת בגירסה שנתית עם כמה עדכונים.

כן וזה לא משנה עד כמה אתה אוהב את זה או את או את pes. להזכיר אותם עם זה לא לעניין :nono: .

--------------------

לגבי המכירה הקבוצתית:

ביומיים-שלושה הקרובים נסגור את זה לכאן או לכאן. פרטים סופיים בקרוב. אז תמתינו עם הרכישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lazy כשקראתי את התגובה שלך נזכרתי כמה שזה היה מעצבן שבשלבים המאוחרים של המשחק לכל שודד דרכים היה

ציוד של לוחם ותיק , אבל בדיוק בגלל כל הבאגים האלה אני אומר לקנות ואז אתה בטוח שברגע שיוצא עדכון אתה מקבל אותו

למרות שאני בטוח שהמשחק הזה יהיה יותר קרוב באיכות ההשקה שלו לציבור לזו של fallout 3 ששם היו הרבה פחות באגים

תקנו אותי אם אני טועה... , אבל באמת שקשה לי לחשוב על משחק ששווה לקנות חוץ מזה (ו nba 2k12 שיצא כבר :xyxthumbs:

זה לא היה באג, ככה המשחק היה אמור לעבוד. זה מה שנקרא leveling והמטרה שלו היא שתמיד יהיה לך אתגר במשחק. כמובן שזה נושא בעייתי ורוב השחקנים (כמוני) שונאים אותו. הפעם הם הבטיחו שה leveling יהיה הרבה פחות מורגש וקיצוני ממה שהוא היה במשחק הקודם ולכן כנראה שלא נראה כבר שודדי דרכים עם שריון ונשק קסום בכל פינה כשנגיע לשלבים הגבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לגרסאת סטים? גם שאתה קונה את המשחק בדיסק אתה מקבל עידכונים כשהם יוצאים.... הרי זה הכל באינטרנט

אתה לא רציני עם ההערה הזאת נכון?

איך אתה בכלל יכול להשוות את המשחקים האלה??

קבל סטירה וירטואלית :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...