Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הם הורידו כמה סקילים שהיו לא שימושיים כמו speechcraft ו-athletics

לא הייתי אומר שהם לא שימושיים, דווקא speechcraft גבוה עזר בהרבה מאוד מקרים (לפחות במורווינד).

אותי יותר מעניין לדעת אם קסמים כמו Invisibility ו open locks יהיו גם הפעם, אם כן אז שוב פעם לא יהיה שום צורך להשקיע במיומניות של פריצת מנעולים והתגנבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייטינג עובד בכל מקום ;D

אני שיחקתי גנב עם קשת, התמחתי בקסם העלמות וזה סגר לי הרבה פינות. היתי מדלג מפינה לפינה ולפעמים בכלל לא טורח להרוג את האויבים.

כנ"ל, מתשלב בול בתפקיד הרוצח השכיר D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד השינויים הטובים במשחק יהיה שלא נצטרך יותר לבחור מיומניות ביצירת הדמות, אלא הדמות תעלה ברמות לא משנה באיזה מיומנות תשתמש. זה מצוין כי במשחקים הקודמים היה קורה לי הרבה פעמים שהייתי בוחר בכל מיני מיומניות ובסוף לא משתמש בחצי בהן, ואז היה קשה מאוד לעלות רמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההדגמה הייתה נראית טוב, עד החלק שהדרקון הופיע... וואו!

התעופה שלו משתלבת כ"כ חלק והקטע שהוא הגיח משום מקום וזרק את הענק אל האוויר- איזו הפתעה!

בנוסף לכך, 300 שעות משחק מצפות לנו- אני זוכר שהגעתי לאזור 120 בקודם. ב-11/11/11 כמה אנשים הולכים להיעלם מהשטח :lol:

מקווה שהם יחשפו בקרוב עוד חלקים מעניינים:

האינטרקציה עם הדמויות, מסך ניהול האביזרים / כלי , דיבוב הדמויות, עיצוב המערות, עוד מהפסקול וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס אבל ראיתם את ה במשחק הדגמה בעמוד הקודם ?

הוא ירה בחץ באויב והאויב שליד פשוט עמד ולא עשה כלום וחיכה לחץ שלו...

והיה גם איזה קרב שפשוט האויבים ברחו - לא ממש הבנתי אם זה באג או שזה משהו מתוכנן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...