Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קיצר נשאר אותו חרא,רק הורידו במינון.גם באובליוויון היו מקומות עם אוייבים חזקים יותר וחזקים פחות.

זה בכל זאת היה הרבה פחות מורגש ומעצבן, אבל כן, זה עדיין היה קיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מסכים עם מה שנכתב בקשר למערכת הleveling ב fallout 3

בעצם השינוי היחידי היה בכמות החיים שיש לכל יצור משוטט ופחות בסוגי הנשק שלו (אני מניח שיש משקל לעובדה שהיו פחות נשקים במשחק עצמו), אישית אני אהבתי את זה כך, בעיני זה היה מגוחך שלכל שודד דרכים מסכן יש את הנשק הכי חזק בכל רגע נתון (ככה אני זוכר את זה מ oblivion).

למרות שככל שהעלילה מתקדמת בfallout 3 (דבר אשר גורם לדמות שלך לעלות בדרגות) היית נתקל ביצורים חזקים יותר גם באזורים שפעם היו "קלים\פשוטים" (מחסומי דרך של הenclave או אותן קבוצות של שכירי חרב\ ציידי ראשים) וגם הייתי "מוצא" יותר yau-guays (היצור שהוא הכלאה בין זאב לגורילה)

אני כן זוכר שקראתי שבניוגד לoblivion במשחק הבא אם נכנסת למבוך אז אתה כן "תנעל" את רמות הקושי שלו לרמה איתה אתה הייתה בזמן הכניסה הראשונה , ולא משנה באיזה דרגה תחזור המבוך יהיה עדיין באותה רמה...

אז אני חושב שעדיף "לשמור" את המבוכים לדרגות גבוהות. , מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די מסכים עם מה שנכתב בקשר למערכת הleveling ב fallout 3

בעצם השינוי היחידי היה בכמות החיים שיש לכל יצור משוטט ופחות בסוגי הנשק שלו (אני מניח שיש משקל לעובדה שהיו פחות נשקים במשחק עצמו), אישית אני אהבתי את זה כך, בעיני זה היה מגוחך שלכל שודד דרכים מסכן יש את הנשק הכי חזק בכל רגע נתון (ככה אני זוכר את זה מ oblivion).

למרות שככל שהעלילה מתקדמת בfallout 3 (דבר אשר גורם לדמות שלך לעלות בדרגות) היית נתקל ביצורים חזקים יותר גם באזורים שפעם היו "קלים\פשוטים" (מחסומי דרך של הenclave או אותן קבוצות של שכירי חרב\ ציידי ראשים) וגם הייתי "מוצא" יותר yau-guays (היצור שהוא הכלאה בין זאב לגורילה)

אני כן זוכר שקראתי שבניוגד לoblivion במשחק הבא אם נכנסת למבוך אז אתה כן "תנעל" את רמות הקושי שלו לרמה איתה אתה הייתה בזמן הכניסה הראשונה , ולא משנה באיזה דרגה תחזור המבוך יהיה עדיין באותה רמה...

אז אני חושב שעדיף "לשמור" את המבוכים לדרגות גבוהות. , מה אתם אומרים?

זה בדיוק מה שחשבתי ככשמעתי את הראיון עם המפתחים, כל העניין הזה של "לנעול" מבוך בדרגה מסוימת נשמע לי קצת מטופש וכמו משהו שאפשר לנצל לרעה.

אני באמת לא מבין למה עושים בכלל את ה LEVELING הזה. למשל במורווינד זה כמעט לא היה מורגש (לדעתי זה בכלל לא היה קיים, אבל המפתחים טוענים שכן). היו אזורים קלים למדי והיו איזורים ממש קשים בטירוף, ולמרות זאת כל העולם היה פתוח מההתחלה וחלק מהכיף במשחק היה לגשש ולבדוק בזהירות איפה בטוח ללכת ואיפה מסוכן ללכת. אחת החוויות הכי מאתגרות היה להכנס בטעות לאחד האיזורים הקשים בתחילת המשחק ואז לנסות לברוח החוצה משם (מי שזוכר את הציפורים הענקיות המעצבנות שם...).

אני חושב שה LEVELING הכי גרוע היה באובליביון, גם בגלל הציוד שהשתפר אצל האויבים בצורה ממש מגוחכת וגם כי ה LEVELING היה ממש אחד לאחד - כלומר האויבים התחזקו בדיוק באותה רמה שאתה התחזקת ככה שלעולם לא הרגשת שהאתגרים במשחק נהיים קלים יותר (או קשים יותר), רמת הקושי נשארה כל הזמן אותו דבר.

אגב, בגלל זה אחד ה"גליטצ'ים" במשחק היה שאפשר להתחזק בלי לעלות רמה אם אתה בוחר סקילים שאתה לא משתמש בהם. ככה שהדרך הכי טובה להתחזק היה לבחור סקילים לא שימושיים ואף פעם לא להעלות אותם, אלא רק את הסקילים החשובים שלך. אתה היית מתחזק אבל האויבים שלך לא... (שיטה מטופשת, אבל יש שחקנים שניצלו אותה לרעה).

לפי מה שהבנתי ב ה LEVELING יהיה פחות מורגש, מלבד העניין של הציוד והנעילה של אזורים, האויבים גם לא יתחזקו בדיוק באותו קצת כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לפי מה שהבנתי ב ה LEVELING יהיה פחות מורגש, מלבד העניין של הציוד והנעילה של אזורים, האויבים גם לא יתחזקו בדיוק באותו קצת כמוך."

למה התכוונת ?

באובליביון חלק מהלבלינג היה שלאויבים שלך פתאום היה ציוד הרבה יותר חזק, ככה למשל כשהגעת לשלבים גבוהים פתאום לכל שודד פשוט היה שריון ונשק קסומים. ב FO 3 לעומת זאת האויבים רק היו מתחזקים, אבל לא היה ציוד יותר חזק, ככה שהלבלינג היה פחות מורגש.

לפי מה שהמפתחים אומרים הלבלניג הפעם יהיה יותר רגוע ויהיה בסגנון של FO 3 ולא אובליביון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין למה עושים בכלל את ה LEVELING הזה. למשל במורווינד זה כמעט לא היה מורגש (לדעתי זה בכלל לא היה קיים, אבל המפתחים טוענים שכן). היו אזורים קלים למדי והיו איזורים ממש קשים בטירוף, ולמרות זאת כל העולם היה פתוח מההתחלה וחלק מהכיף במשחק היה לגשש ולבדוק בזהירות איפה בטוח ללכת ואיפה מסוכן ללכת. אחת החוויות הכי מאתגרות היה להכנס בטעות לאחד האיזורים הקשים בתחילת המשחק ואז לנסות לברוח החוצה משם (מי שזוכר את הציפורים הענקיות המעצבנות שם...).

הזכרתה לי עכשיו רגעים קסומים מהילדות :'(

גם אני לא מבין למה הLEVELING הרי היה כל כך מעניין וקשה לשחק במורוווינד, אני זוכר במיוחד היה את האזור של הר הגעש הייתי כל כך מפחד להכנס לשם אפילו כשהייתי בדרגות מאוד גבהות, או לנסות לגנוב חפצים מיצורים שבלוול הרבה יותר גבוהה ממך, זה היה מאתגר. ובאובליוויאן לא היה את הפחד הזה תמיד ידעתי שאני מוגן בכל מקום בעולם ושעם קצת מעמץ אני יכול להרוג כל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזכרתה לי עכשיו רגעים קסומים מהילדות :'(

גם אני לא מבין למה הLEVELING הרי היה כל כך מעניין וקשה לשחק במורוווינד, אני זוכר במיוחד היה את האזור של הר הגעש הייתי כל כך מפחד להכנס לשם אפילו כשהייתי בדרגות מאוד גבהות, או לנסות לגנוב חפצים מיצורים שבלוול הרבה יותר גבוהה ממך, זה היה מאתגר. ובאובליוויאן לא היה את הפחד הזה תמיד ידעתי שאני מוגן בכל מקום בעולם ושעם קצת מעמץ אני יכול להרוג כל אחד.

אני מסכים ב100% ההרגשה הזו שאתה יכול להסתובב בכל מקום ושום דבר לא "ידגדג" לך יותר מדי

הרסה לי המון מהמשחק האחרון, אפילו ברמה שהתחלתי מחדש כדי ליצור דמות פחות חזקה , כי כשאתה מגיע לדרגה גובה מספיק ויוצר דמות מספיק "יעילה" אף יצור או קבוצה של יצורים לא מסכנת אותך באמת...

אני מעדיף מערכת משחק בה השחקן אף פעם לא בטוח יותר מדי, כך תמיד יש לאן להשתפר

ותמיד נחמד לחטוף בראש מדי פעם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמיטב המסורת, גם יגיע עם מזכרת או שתיים, בינתיים חושפים בונוס למבצעי הזמנה מוקדמת למשחק: מפת העולם מודפסת על אריג איכותי. את המפה יקבל גם מי שיקנה את המשחק ברכישה רגילה לאחר מכן, אך היא תהיה מודפסת על נייר.

מי שרוצה להיזכר, גם Oblivion הגיע עם אריזה מהודרת שכללה מפה וגם מטבע מקומי.

SkyrimMap_10425_screen.jpg

http://www.gamespot.com/news/6321022/elder-scrolls-v-skyrim-preorders-yield-cloth-map?tag=updates%3Beditor%3Ball%3Btitle%3B5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק באמריקה, בכתבה רשום שזה תקף גם לאירופה.

יש שלל חנויות שאתה יכול להזמין מהן:

http://www.elderscrolls.com/skyrim/pre-order

יש כמה חנויות מאנגליה ששולחות לארץ והמחיר שם נע סביב 28 ליש"ט שזה בערך 154 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

מהמעט שקראתי בנושא לא מצאתי אפשרות לרכוש את המשחק ולהוריד אותו

מצאתי רק חנויות שאפשר להזמין את המשחק בדואר , אולי מישהו מצא משהו אחר?

אני חושב שהמשחק האחרון שקניתי בחנות היה oblivion , הכי נוח להוריד ישר למחשב מ steam

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...