מעל 50 אלף שגיאות בבדיקת הזכרונות עם Memtest86, מה עושים? ריסטים. - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעל 50 אלף שגיאות בבדיקת הזכרונות עם Memtest86, מה עושים? ריסטים.

Aviv943

Recommended Posts

פשוט תעשה איפוס ביוס דרך הוצאת הסוללה וזהו. אחרי זה תריץ שוב, ותעדכן.

אל תוציא לעולם, עדיף לג'אמפר, לפעמים דופקים את בית הסוללה ואז צריך זמן וידע בהלחמה כדי לתקן אותם.

ג'מפור זאת האופציה הובה ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

הנתון שהיה תחת ההגדרה Host Clock Control היה Disabled ומתחתיו היה 333 Mhz.

קראתי בחוברת שאם הזכרונות במהירות 800 Mhz אני צריך שהנתון יהיה על 200 Mhz ולא 333 כמו שהיה לפני כן.

שיניתי את זה ל Enabled והכנסתי את הנתון 200 Mhz.

הגדרתי את התזמונים באופן ידני, הם היו על Auto.

בנתון Dram Voltage אני צריך שהמתח יהיה בהתאם לנתון של היצרן של הזכרונות?

עריכה:

מעבד E8400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך עובד ב-FSB של 1333 ולכן הגדרת ה-Host Clock Control צריכה להיות 333 (תדר הבסיס הוא 333 אך בגלל אופן הפעולה בו עובד מידע 4 פעמים בכל מחזור שעון משווקים את העניין כתדר של 1333). אתה צריך להחזיר אותה.

עכשיו אתה צריך לכוון בהתאם את ההגדרה System Memory Multiplier (SPD). הזכרונות שלך עובדים בתדר בסיס של 400 (ובגלל שעוברים נתונים פעמיים בכל מחזור שעון הם משווקים כעובדים ב-800). כאן זה מאוד תלוי איך מוצגים הנתונים (האם מוצג תדר הבסיס או התדר השיווקי). בקיצור, אתה צריך להגדיר את היחס בין תדר הזכרון ותדר הבסיס כך שהזכרון יעבוד בתדר של 400 או 800 (בהתאם לדרך שבה מוצגים הנתונים). אתה גם יכול לנסות להגדיר את ההגדרה הזאת כ-AUTO ולבדוק מה התדר המתקבל.

כן, המתח צריך להיות בהתאם לנתוני היצרן. אני לא בטוח כי לא כתבת דגם ספציפי, אבל ככל הנראה מדובר בתדר של 1.8V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרתי את ה Host Clock Control ל 333.

הוא צריך להיות על Disabled או Enabled?

System Memory Multiplier (SPD) מוגדר ב Auto, לא רשום לי משום מה על איזה תדר עובד.

אני לא יודע מה הדגם של הזכרון, לשים בכל זאת על 1.8V או על AUTO כמו שהוא עומד כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הבעיה בכלל memtest אומרת שהזיכרונות תקולים אים יש לך אחריות לך לחנות.

תזמונים עד כמה שאני יודע לא גורמים לקריסה של מערכת, אין צורך לראות את המסך הכחול הבעיה היא כמו שMEMTEST

בדקה הזיכרון תקול התוכנה לא בודקת את התזמונים של זיכרונות.

היו לי 3 שגיאות בלי לחשוב פעמיים הלכתי לחנות, כרגע גם אים זה קשור לתזמונים אתם מביאים לו לשבור את הראש אים יש לו אחריות

שיחליפו לו את הזיכרונות עים תזמונים תואמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדר הזכרון צריך להופיע לך תחת Memory Frequency (Mhz).

לא כתוב לך מהו מתח העבודה הנוכחי? אפשר לנסות להגדיר אותו ידנית כ-1.8V לשם בדיקה. אבל כעקרון אם אתה לא בטוח מה מתח העבודה של מודול הזכרון שלך, עדיף להשאיר כנראה על AUTO.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהבעיה בכלל לא בזכרונות אלא בלוח אם.

אם יש לך אפשרות, תעביר את הזכרונות למחשב אחר ותריץ שוב את הבדיקה.

היתה לי בעיה דומה - מסכים כחולים כל הזמן ובדיקת הראתה מלא שגיאות.

כשלקחתי את אותו הזכרון למחשב של חבר והרצתי שם את הבדיקה, יצא שהזכרון תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך הסלוטים של הזיכרונות(על גבי הלוח) היו פגומים memtest רואה בזה תקול.

בגלל זה רצוי לבדוק גם על סלוט אחר כרטיס אחד בכל פעם אים יש לך אחריות שהם(החברה שקניתה דרכה)תשבור את הראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה הבעיה בכלל memtest אומרת שהזיכרונות תקולים אים יש לך אחריות לך לחנות.

תזמונים עד כמה שאני יודע לא גורמים לקריסה של מערכת, אין צורך לראות את המסך הכחול הבעיה היא כמו שMEMTEST

בדקה הזיכרון תקול התוכנה לא בודקת את התזמונים של זיכרונות.

היו לי 3 שגיאות בלי לחשוב פעמיים הלכתי לחנות, כרגע גם אים זה קשור לתזמונים אתם מביאים לו לשבור את הראש אים יש לו אחריות

שיחליפו לו את הזיכרונות עים תזמונים תואמים.

כפי שכבר נאמר לא מעט פעמים- אם ההגדרות לא נכונות אז זה בהחלט יכול לגרום לבעיות הללו וכנ"ל לגבי שגיאות ב-memtest.

נכון שהוא יכול לממש אחריות אבל עקרונית אם הזיכרונות תקינים ופשוט לא מוגדרים בצורה נכונה אז אין שום עילה לכך.

לגבי המתח- תבדוק ב- health, אם לא אמרו כבר..

במקרה שלך הסלוטים של הזיכרונות(על גבי הלוח) היו פגומים memtest רואה בזה תקול.

בגלל זה רצוי לבדוק גם על סלוט אחר כרטיס אחד בכל פעם אים יש לך אחריות שהם(החברה שקניתה דרכה)תשבור את הראש.

לא. זה לא חייב להיות החריצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תוציא לעולם, עדיף לג'אמפר, לפעמים דופקים את בית הסוללה ואז צריך זמן וידע בהלחמה כדי לתקן אותם.

ג'מפור זאת האופציה הובה ביותר.

אתה אמיתי?

בתור מישהו שהוציא בערך, מאות פעמים, אני מכתיר אותך בתור גאון הדור, אם אכן הצלחת לשבור את בית הסוללה פעם. תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אתה שולל שהזיכרונות שלו לא תקולים?

אני לא שולל את זה, אני אומר שיש אפשרות שהם תקינים.. וזה אפשרי עד שהוא לפחות יוודא שההגדרות נכונות.

אגב סוללה/ג'אמפר.. עדיף עם ג'אמפר כי לפעמים עם הסוללה רק התאריך מתאפס, אבל אני חושב שזה פחות רלוונטי בלוחות מודרניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק אתה שולל שהזיכרונות שלו לא תקולים?

ועד כמה שאני יודע memtest לא בודקת את הלוח אם.

Error בממטסט לא בהכרח אומר שהזכרונות תקולים. מספיק הגדרות voltage לא נכונות ל-MCH או לזכרונות עצמם, וזה יגרם לצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לקחתי סיכון ופתחתי את המארז, כמה אבק היה שם :S ניקיתי הכל.

הוצאתי את 2 כרטיסים הזכרון וניקיתי את המחשב ואת הסלוטים שלו עם שואב אבק ופן (קר).

אחרי שעתיים של ניקיון המחשב הכנסתי אחד בסלוט האמצעי (הצהוב) והמחשב לא עלה הוא עשה ריסטים ממש אחרי מסך הביוס.

אחרי זה חיברתי את אותו כרטיס לסלוט השמאלי ביותר (צהוב) והמחשב עדיין עשה ריסטים אחרי מסך הביוס.

ניתקתי את הכרטיס הזה ובמקומו הכנסתי את הכרטיס השני שמגיע עם הקיט וכרגע הוא עובד בסלוט הצהוב השמאלי ביותר.

עכשיו אלך לבצע בדיקה עם memtest ונראה מה יהיו התוצאות.

אגב, לא עשיתי איפוס לביוס, לעשות?

התמונה של המחשב ללא כרטיסי הזכרון:

http://img840.imageshack.us/img840/2803/11122010970.jpg

התמונה של המדבקה שנמצאת על כרטיס הזכרון:

http://img139.imageshack.us/img139/1361/mushkin.png

*(בכרטיס השני אין את המדבקה הימנית)

נ.ב אחרי ניקוי המארז והמחשב כולו יש ירידה של כ 10 מעלות בטמפרטורת המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...