מבקש המלצה לכ.מסך עד 1500 ש"ח לטובת משחקים/תכנות/סרטים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לכ.מסך עד 1500 ש"ח לטובת משחקים/תכנות/סרטים

haims84

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקבל המלצה לכרטיס מסך עבור המערכת הבאה -

WIN 7 X64 ultimate

Core I5 750 2.6GHZ

p55-US3L GIGABYTE

6GB RAM של KINGSTON

ATI 4890 1GB - כרטיס מסך נדפק

ספק 550W לא ג'נרי (לא זוכר איזה, אבל אחד מומלץ מהפורומים)

COOLER MASTER II ADVENCE מארז

ומסך 20' של ASUS

אני חושב שאני מעדיף לקחת הפעם כ.מסך של , משהו תומך DX11,

כמובן שאם אתם חושבים שיש כרטיס ATI באותו מחיר בעלי ביצועים טובים יותר אשמח לשמוע ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה הכרטיס שהמליץ אבל נכון להיום זה כנראה הכרטיס עם יחס עלות\תמורה הכי טוב בארץ השאלה אם עדיין נותר להם במלאי =ם

http://ksp.co.il/hmain.php?uin=8694

קודם תודה,

אבל יש לי עוד 350 שקל בתקציב, אין כרטיס חזק יותר ב1500 ש"ח ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולם,

עכשיו, בוא נצא מנקודת הנחה שבחצי שנה הקרובה אני אשדרג גם את המסך שלי למשהו בסביבות ה23' של (הPVA הזה או איך שזה לא נקרא)

אז אין סיבה לא לנצל את התקציב למקסימום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1

יש גם את ה-gigabyte עם קירור משובח בתקציב:

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2231

תודה, אבל שוטטתי ברחבי האינטרנט והשוואתי בין הכרטיס הנ"ל לבין 6870 ואני באמת לא מצליח להבין למה הוא יקר יותר, ה6870 ניצח בכל בדיקות הFPS בין הכרטיסים במגוון רזולוציות ...

אשמח להסבר לסיבת העדפתו על פני הATI 6870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לראות שה-gtx470 מוביל בסיכום כללי של TPU, אם כי ההפרש אולי לא מצדיק התייחסות, אז אתה יכול לומר שהם דומים בביצועים

אבל ה-gtx470 נותן איכות תמונה טובה יותר מה-6870. השוואות הביצועים שאתה רואה באינטרנט לרוב לא לוקחות זאת בחשבון והתוצאה היא לדוגמא

בוסט של בסביבות 9% ביצועים לטובת AMD/ATI, שלא היה מתקבל באיכות גבוהה. גם עם nvidia אפשר לשפר ביצועים על חשבון איכות.

לצורך העניין, xbitlabs טורחים להגדיר את הדריבר של 2 הצדדים לאיכות תמונה מקסימאלית (שאגב, זה עדיין לא מבטיח איכות זהה ביניהם), ואפשר לראות,

גם במינימום fps וגם בממוצע, הובלה ברורה של ה-gtx470 במגוון משחקים.

מעבר לזה, ה-gtx470, במיוחד עם הקירורים המדוברים יאפשר אוברקלוק משמעותי יותר, שמתקרב ואף עובר את ה-gtx480.

הוא מוכיח ביצועי טסלציה גבוהים יותר, מכיל נפח זכרון גדול יותר, תמיכת PhysX מוסיפה במשחקים תומכים.

תמיכת שהרבה יותר נפוצה מטכנולוגיות מתחרות. תמיכת 3Dvision (גם 6870 תומך S3D בעזרת פתרונות צד שלישי,

אבל התמיכה מתקדמת יותר אצל nvidia). הייתי אומר איכות\תאימות\גמישות דריבר אבל נשים את זה בצד כרגע.

היתרונות של ה-6870 הם בצריכת חשמל ומחיר. תמיכת 3 מסכים מכרטיס בודד (eyefinity). תמיכת bitstream לפורמטי אודיו HD מתקדמים.

והפילטר AA החדש שלהם MLAA, שלא בהכרח הייתי מגדיר כיתרון (איכות כללית נמוכה יותר מ-AA "אמיתי" בתמורה לביצועים) אבל נחמד שיש אופציה.

אני מניח שאפשר למצוא gtx470 גם בפחות מ-1300ש"ח אבל על הקירור של ה-inno3d hawk חבל לוותר בשביל כמה שקלים.

בסך הכל שניהם (gtx470 / hd6870) כרטיסים טובים. אתה לא יכול לעשות פה טעות. לדעתי ה-gtx470 עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...