Epox 8RDA+ v.2.1 VS. Abit NF7 v.2 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Epox 8RDA+ v.2.1 VS. Abit NF7 v.2

Aner

Recommended Posts

אויש, הנה אחד שאין לו ניסיון ולא מבין.

אחי, קרא את הסקירה ב Pc-Spot על ה NF7, תראה שהוא מפסיד בכל מבחן ל 8RDA.

ועוד כשיש את ה 8RDA3 ב480 שקל, שהוא טוב יותר משניהם, וגם מכיל LAN.

אתה על תעשה מעצמך מבין גדול כי אני כבר ראיתי כאלה דפוקים שחושבים שהם יודעים הרבה,תלמד לשמוע מה אנשים אחרים חושבים

ובקשר לניסיון יש לי יותר ממך זה בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

i.k,

כפי שציינתי מקודם. אני לקחתי את שני הלוחות NF7 וEpox 8RDA והשוואתי בינהם (ניתן לראות את התוצאות בסקירה על NF7 ב Pc-Spot).

תאמין לי שהאפוקס פשוט יותר טוב ועשה הרבה פחות כאב ראש. וזאת ממש לא דעה כפי שאתה מתאר, זאת עובדה.

iakovl,

מה שתגיד. Pc-Spot, לפי איך שאני מכיר אותם, בחיים, אבל בחיים לא ירמאו אנשים בסקירות. כנ"ל לגביי הסקירה שלי עם ה NF7, הכל נעשה בצורה מדוייקת, בנצ'מרק אחר בנצ'מרק. האפוקס פשוט טוב יותר (אולם בהפרשים מאוד קטנים). אם נסתכל מעבר לבנצ'מרקים, גם האפוקס עדיף יותר. אני ממש לא חסיד של אפוקס, אני לא חסיד של אף לוח. אני הולך עם מה שטוב יותר.

ושוב,

בוא נגמור את הוויכוח הזה ונביא לפותח הדיון תשובה סופית - Epox 8RDA+ או NF7 (שניהם ULTRA 400). יש עדיין מישהו שאומר NF7? שיסביר ולא סתם יאמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Epox 8RDA3+ has the Soundstorm only partially without the Dolby Digital decoder while the NF7-S has the Soundstorm fully, both boards have SATA but the doesn't have Firewire.

As for overclocking the latest revision of the 8RDA3+ is supposed to be superb for overclocking and would top the NF7-S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The 8RDA3 has the worse Sound card out of all of these boards while the 8RDA+ has the best, the 8RDA+ is better for o/cing and also has Lan and Firewire, there's no place for comparison, the 8RDA+ is clearly better.

The NF7 hasn't got Soundstorm, and it has no performance advantage on the and no Firewire, for 50 nis difference I'd take the .

עוד אין מישהו בארץ עם הלוח 2.1 של אפוקס שיהיה לך על ממה לממש את תשובתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. להוא שאמר (נראה לי פותח הדיון) שהוא לא סומך על האתר של טום אבל כן על pcspot אז ::) ::) ::) זה באמת לראות מה שאתה רוצה... ::)

2. הלוח כן תומך בFirewire הוא גם מגיע עם חיבור כזה (ועוד אחד קטן אני לא יודע מה זה מה)

3. אני החלטתי ללכת על הלוח של אביט כי הוא כבר כאן וזמין וגם יש לו מלא תוספות וגם אין ממש הבדל ענק בביצועים של הלוחות (ב50 נקודות ב- לפה או לפה ו2-3 פריימים לפה או לפה) בקשר לאוברקלוק שתי הלוחות יכולים להגיע לfsb ממש גבוהה בלי בעייה רצינית ככה שמפה זה רק שאלה של תקציב (למרות שאני לא יודע מה התוספות על הלוח של epox)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...