Epox 8RDA+ v.2.1 VS. Abit NF7 v.2 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Epox 8RDA+ v.2.1 VS. Abit NF7 v.2

Aner

Recommended Posts

I ran the new 8RDA+ @ 240 FSB synced @ 1.8V with some Twinmos PC4000 (didn't try higher bus or less voltage).

Though I didn't have a real chance to do serious tests since the memory is problematic and is soon going to be replaced for some PC4000Pro.

איזה לוח!!

בטח ב 2.0 וולט אתה עושה 250!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יודע שפה זה לא פורום מגדת עתידות ואני יודע שזה שאלה של ניובים אבל... (אני חייב)

כמה לדעתכם אני יוכל להגיע גג עד למתח של 1.8? (שזה המתח הכי גבוהה שאפשר לעבוד איתו יום יום לא? עד לשידרוג הבא עוד שנתיים שלוש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח איך הדיון הזה גלש...סה"כ רציתי לדעת איזה לוח לקנות עם המחשב החדש...בסופו של דבר אני כנראה אקנה ת'איפוקס..מכיון שה-50 שקל הבדל שווים את היציאת פיירוויר ואת הכ.רשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפוקס הרבה הרבה יותר טוב

ואני כבר הייתי משקיע עוד 50 שקל והולך לזיגזג יש להם ת

EPOX 8RDA3+ REV 2.0 החדש!!!!!

אמור ליהיות בן זונה

לי אישית יש ת 8RDA+ REV 2.1 מרוצה עד הגג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. להוא שאמר (נראה לי פותח הדיון) שהוא לא סומך על האתר של טום אבל כן על pcspot אז ::) ::) ::) זה באמת לראות מה שאתה רוצה... ::)

2. הלוח כן תומך בFirewire הוא גם מגיע עם חיבור כזה (ועוד אחד קטן אני לא יודע מה זה מה)

3. אני החלטתי ללכת על הלוח של אביט כי הוא כבר כאן וזמין וגם יש לו מלא תוספות וגם אין ממש הבדל ענק בביצועים של הלוחות (ב50 נקודות ב- לפה או לפה ו2-3 פריימים לפה או לפה) בקשר לאוברקלוק שתי הלוחות יכולים להגיע לfsb ממש גבוהה בלי בעייה רצינית ככה שמפה זה רק שאלה של תקציב (למרות שאני לא יודע מה התוספות על הלוח של epox)

שלום e-d-a,

הכוונה שלי היתה שאני מעדיף לסמוך על הביקורות שלי (באתר PcSpot) מאשר ביקורות באתר של טום.

האתר של טום היה ידוע מאז ומתמיד לאתר לא אמין שמקבל שוחד מחברות שונות. ישנם מלא דברים לא הגיוניים באתר, כגון: Ti4200 עוקף את Radeon 9700 Pro, ה AthlonXP 2700+ מנצח בכל בנצ'מרק משחק את ה 3.06GHz ועוד כמה דברים שלא עולים לי בראש.

ולהגיד את האמת?

עדיף באמת לסמוך על אתר חומרה ישראלי מאשר אתר ענק בכל העולם שמקבל שוחד עם דברים לא הגיוניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ידוע זה משמועות ראיתי את הביקורת שמשווה את המעבדים והוא לא מנצח ברוב אלא בחלק ובחלק הגדול מנצח האינטל, יש יישומים מסויימים ש4200 מנצח את ה9700 (הוא יועד להתחרות בו) אבל ברוב מנצח ה9700.

ואם כבר לשמוח על pcspot יצא לך לראות את הביקורת על הגופי או "שלא ::)" יצא לך לראות? כי שם יש ביקורת שאומרת שהוונטק ארו פלו יותר טוב מslk 800 עם טורנדו ויותר טובה מעוד הרבה. ואם אתה חושב שאני משוחד והולך לטובת האביט אז לא כי יש לי גם גוף של וונטק והוא בכלל לא יותר טוב מהslk ועוד כמה אז די לראות רק מה שבא לך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח איך הדיון הזה גלש...סה"כ רציתי לדעת איזה לוח לקנות עם המחשב החדש...בסופו של דבר אני כנראה אקנה ת'איפוקס..מכיון שה-50 שקל הבדל שווים את היציאת פיירוויר ואת הכ.רשת

אנשים פו קשיי קליטה אמרו עשרת אלפים פעם שיש לאביט כרטיס ופירוול.

בכול זאת הכסף שלך תעשה מה שבראש שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פו קשיי קליטה אמרו עשרת אלפים פעם שיש לאביט כרטיס רשת ופירוול.

בכול זאת הכסף שלך תעשה מה שבראש שלך.

לאביט NF7 v2.0 אין Firewire (אם התכוונת פיירווייר במקום "פיירוול") לעומת ה 8RDA+.

e-d-a,

הייתי תמיד מעדיף לסמוך על אתר חומרה ישראלי מאשר אתר אמריקאי ענק בעל דברים לא הגיוניים.

אם נגיד HWZONE עושה ביקורת על , ו TomsHardware גם עושה על אותו לוח, והסיכום הוא לגמרי שונה בשני האתרים - באתר של טום נגיד אומרים שהוא מדהים ובאתר HWZONE אומרים שהוא גרוע.

למי תאמין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לבחור למי להאמין, יש לוח שיוצא ככה ויש לו שיוצא ככה- בדיוק כמו סדרת ייצור של (אחד מגיע ל3600 מה"צ, אחר ל300 בלחץ).

אני הייתי הולך על האביט NF7- או מוסיף עוד מעט כסף וקונה NF7-S.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...