הגל של הלייף! - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגל של הלייף!

guycnaan

Recommended Posts

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
זה כמו לזרוק לבנה לתוך האמבטיה שלך...ותאמין לי שזה יהיה לא נעים...

אז זהו שכדי להשוות גדלים נגיד והאמבטיה שלך היא האוקיינוס, צד אחד זה ארה"ב והצד השני זה החצי השני של האי.

כדי להגיע ליחס גדלים מתאים אתה תאלץ להפיל למים פחות או יותר חצי סוכריית טיק טק אפילו פחות. עכשיו נגיד והחצי טיק טק הזה הוא בגובה 50-60 מטר כגובה צוק גבוה. תראה שהגל שיגיע לקצה השני של האמבטיה יהיה בערך בגובה מטר (ביחסית ל50-60 של הטיק טק)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם כריתים תתפרק ותכנס לים מחר?

אז לא רק שכל המזרח התיכון ילך קפוט (ויהיה שקט לעולם), גם הכרטיסים

שקניתי לדרבי לא יהיו שווים פרוטה, או שהם ישחקו כדור-מים, אבל לא ממש מת על הספורט. :-\

מה שאני מנסה להגיד, שיש כ"כ הרבה סקנות למליוני בני-אדם, וגם לאנושות כולה, שאי קטן

שמתרסק למים זה תופס את תחתית הרשימה, ובכלל, לפי מה שאני חושב, גל לא יכול להמשיך 12 שעות

ולרדת מ500 ל50, לדעתי סתם מכניסים לפאניקה בשביל הפרסום, ב12 שעות הגל צריך

לאבד את רוב האנרגיה שלו...

MooMoo הפרה המשוגעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה תפסיקו כבר לדבר על סוף העולם נמאס לי זה מדבר על כוכב איקס פה על צונמי מה יש אין מה לעשות עוד דקה גם יכול ליפול פה אסטרואיד וכולנו נמות בלי להבין מאיפה זה בה לנו אז איזה היא הולך לילול לים ולהקים גל מעניין לי תתחת אתם יודעים שיש סיכוןי יותר גדול שתהרגו בתאונת דרכים מאשר בכול הבילבולי ביצים האלה מצאו לכם משהו אחר נמאס לי מסוף העולם ראיתי את ארמגדון 70 פעם הספיק לי.

הדבר היחיד שאהבתי בתרד הזה זה את העובדה שיש סיכוי שיפול על צרפת צונמי ביום שצרפת תחטוף איזה אסון עולמי אני הצא מהבית ירקוד וישיר והילך להתפלל שחרית עם תפילין בעזרת השם!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לא קראתי את כל הדיון למרות שהוא מאוד מענין (אין לי זמן), אבל תגידו זה לא נרא לכם קצת מוזר שאי כזה קטן יעשה גל כזה גדול?

תפתחו את המפה מהעמוד הראשון תראו את האירוע אחרי 6 שעות,שימו לב לגודל של האי (תדמינו מפולת).... זה מאוד מוזר וזה לא ממש מסתדר עם חוקי הפיזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...